HK P2000, HK USP Compact, HK P8, HK P10

inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Moj mili Jack, ak sa ti mam priznat, tak ma stale trha za P2000 v razi 9x19. Ja s HK strielat viem a ked si predstavim aky je pekny a zlatunky tak nevim nevim co bude dalej.... :wink:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

... a este Jack ti pohladim brusko... Ked som davno sa zaucal do tajov nosenia a pouzivania zbrane, mal som vyborneho ucitela.{za federalnej IPSC ligy 38. strelec} Ten vzdy vravel a ja to teraz mozem iba potvrdit, ze kto sa nauci strielat z HK alebo zo SIGu, ten nema problemi strielat s hocicim. To su zbrane ktore vedia vela naucit... :twisted: :wink:
eager_mendel

Príspevok od používateľa eager_mendel »

stal som sa čerstvým majiteľom H&K USP Compact a chcem sa opýtať či je normálne ak ten plastový krúžok voľne lieta hore dole po pružine
chodi aj ked je pistoľ zložena
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ano je to normalne ziadny strach
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Pani kde ste kupovali zasobniky na HK?Kamoš zhana na USP compakt a v obchode mu vraveli,že okolo 50-60 evri :shock: tak bol s toho mierne vykolajeny :)
Vdaka za info.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Jedinu moznost mas v statoch a tam ta to s dopravou vyjde narovnako. Takze ti ostava len BW arms. Cez BW mi v dease dodali na moje uspavadlo za 58e.
Pokial sa jedna o 9mm je sanca zohnat to v cechach resp v nemecku.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Vdaka,to je teda pekna palka.... :shock:
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Ja som teraz kupoval na P30 a cena je 56 Eur... :?
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

za 560 novu z obchodu? to uz o otm zacnem mozno aj rozmyslat.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

luke:
Teraz neviem, nevidím smajlíka, ale reč bola o zásobníku za 56e.
Ale ak si niekde videl P30 za 560, sem s tou informáciou :wink:
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

jaaaaaj, sa mi to nechcelo citat od zaciatku a nevsimol som si ani "na" P30, takze som myslel ze kupil p30 za 560, som myslel ze 56 je preklep.
heh, cize inymi slvoami cele zle, reset mozgu.
ale keby mi nahodou niekto chcel predaz p30 za 560, tak za 450 ju beriem.
RastoSB
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa RastoSB »

HKčkovci, prosím Vás, aký je rozdiel medzi USP a P8 ?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Zavisi podla datumu vyroby P8 ma klasicku hlaven s drazkami, obratenu poistku oproti klasickemu USP, vypustanie kohuta je rovnake. Este by mali mat aj plastove priehladne zaobniky. To som nasiel na hkpro.com ;)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Minimálne je tam naopak poistka, to znamená, že kým u USP je hore zaistená, v strede odistená a úplne dolu sa vypúšťa kladivo, tak u P8 je to hore (u P8 je hore asi ako u USP v strede) odistená, nižšie zaistená a ešte nižšie sa vypúšťa kladivo. Tá pištol bola robená pre nemeckú políciu či armádu či také niečo, výhoda je v tom, že vypúšťaš kladivo pri zaistenej zbrani, nevýhoda je neprirodzené odisťovanie, pretože rýchlejšie odistíš smerom dolu ako smerom hore, v tom palci máš väčšiu páku keď pohybuješ dolu. Tá bezpečnostná výhoda vypúšťania pri zaistenej poistke je ale iba protiužívateľská, keby niekto mal prsť na spúšti alebo také niečo, pretože USP je pri vypúšťaní bezpečné dosť, jednak sa vypúšťa iba na bezpečnostný ozub a nie na úderník a jednak to má aj tak blokáciu úderníku.

P8 má ďalej priesvitný zásobník, aby si videl koľko nábojov v ňom máš, USP má klasické dierky, P8 má symboly zaistenie odistenia vytlačené na ráme, USPčko klasické na páčke poistky/vypúštača.

Asi najdôležítejší rozdiel je, že P8 má klasickú drážkovanú hlaveň čo je pre HK nezvyklé, kým USP má polygón.

Možno sú aj iné rozdiely...
Naposledy upravil/-a inspiring_panini v 19 Mar 2011, 22:11, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Zoid, máš tam preklep - v strednej polohe je na USP i na P8 poistka vždy odistená.
:wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"