HK Mark 23

friendly_wu

HK Mark 23

Príspevok od používateľa friendly_wu »

Má niekto skúsenosť s HK Mark 23 ?
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

asi vdaka tomu ze to je tak velke a tazke to velmi dobre vyvazovalo kopanie a strielalo sa mi z toho velmi prijemne, noisit by som to ale asi nechcel a ani to zivit.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Skvelý kvér, raz si ho doprajem. Ak doňho pôjdeš, veľa šťastia so zháňaním púzdra!
:lol:
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

na IWA som to ošahával a kuchal. No brutalne nadopovane USPčko ak ti to pomôže :-) Velke delo, precizne a cisto spracovane (by H&K :) ).Nastavitelny cielnik,vysoke mieridla celkovo - po nasrubovani tlmiča je to už OK... Ako v bežnom živote si neviem predstaviť na čo je MK23 dobra pištoľ.
friendly_wu

Príspevok od používateľa friendly_wu »

Ja ho už vlastne mám, aj púzdro - na mieru, zaujímajú ma praktické postrehy pri streľbe, aké druhy nábojov používate a podobne.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

mas aj popruh?
MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa MadDog »

Ak mozes, tak sem hod nejake foto.
friendly_wu

Príspevok od používateľa friendly_wu »

Púzdro je kožené, zatiaľ len na opasok, ale je pripravené aj na popruhy, len kúpiť. Bude aj foto.
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

keď môžu chalani nosiť Desert Eagle a podobné kanóny tak prečo nie HK Mark 23? ;) Ego je skrátka EGO 8) :lol:
friendly_wu

Príspevok od používateľa friendly_wu »

Kamo , neviem koľko máš rokov, ale mark 23 je HEAVY METAL a s ego nemá nič spoločné.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Gratulujem, skvela volba ;)

Inak co sa tyka krmiva vobec sa nemusis obmedzovat, je to vojenska zbran a tomu zodpovedaju vole v komore. Akurat si daj bacha na niektore varky ARESov, ktore mali malo prachu, inak z toho budes mat 2-kilovu opakovacku :P
friendly_wu

Príspevok od používateľa friendly_wu »

Zaujímavé, akurát som mal chuť vyskúšať ešte ARESi, špekuloval som, ako sa ku ním dostať. Ale po tvojom info a vlastnom vyskúšaní 9 mm luger ares
(len, len že prebilo a nábojnice mi lietali do čela) tak asi na nich kašlem.
Často používam hliníkové Blazery, asi 2-3 kusy z 600 nábojov zadrhli pri nabíjaní, ináč boli OK.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ares-y su casto robene na objednavku viac ci menej kopave. Ake si skusal ? bezne sa vyskytuju 125grs, 150grs ogivaly a 147grs komoly kuzel.
friendly_wu

Príspevok od používateľa friendly_wu »

Tie 9 mm luger boli 150grs*9,8g EPRX. Ostatné nábojnice z iných značiek padajú pekne v pravo na zem, do kruhu okolo polomeru 0,5 m.
Je to moja prvá pukkačka, HK P 30 L, v súčastnosti dosť zanedbávaná na úkor Marka.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tie 150grs sú robené taktak na hranici aby splnili v IPSC faktor, skrátka čajíčky aby s tým aj Igoca dokázal niečo trafiť

ak si z BA, môžem ti dať pár 125grs na vyskúšanie, tie sú trošku viac podsypané
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"