USP compact .40 vs P2000 .40

agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

P2000 je evolucia USP. Len minimalne odlisna spust, ale P2000 je ovela pohodlnejsia na nosenie, manipulaciu, vymenitelne chrbty. Na nosenie by som ti odporucal skor P2000. DA sa zohnat konverzia na rail aby sa dal puzivat normalne. Idealne si vsak zadovaz P30 v .40SW. Vacsie variacie pazby a 13 ranovy zasobnik. Rozdiel vo velkosti je zanedbatelny.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ak ti vyhovuje / nevadi H&K spust (a ine veci) , tak by som sa na tvojom mieste este pozrel na H&K 2000 SK. Je to velmi sikovna malinka pistolka a v .40 S&W asi tvarovo najlepsia mala pistol aku som doteraz drzal v ruke... chvalim ju a to vsetci vedia, ze ja mam HK rad asi ako koza noz.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Urobim ti zajtra fotky P2000/30 vedla seba a sam posud ci je to az taky rozdiel.

P30 ma vyhody v sirsom portfoliu doplnkov, fosforovymi mieridlami, standartnym railom a vacsiou packou vypustaca zasobnika. Ma vsak mensi lucik, takze na dlhsie prsty/rukavice nemam tolko miesta ako v P2000.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Elado niekedy v strede mesiaca pojdem na vychod a koli tebe a bohusovi vezmem moj HK arzenal na odskusanie ;) presny termin napisem Bohusovi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"