Webforum terce

me2dik
prispievateľ
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa me2dik »

No skus :wink:
Používateľov profilový obrázok
petermac24
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa petermac24 »

To: TURBIAK

Vdaka za za link. Naozaj slusna ponuka tercov.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

kks ludia , tie terce vyjdu na kus menej ako 1 slovom JEDNA rana lugrom a vy spekulujete ci sa neda menej ako 100ks....

po kusoch by ste ich nechceli ?? a podla moznosti este aj doviezt az domov :roll:
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

poprosim 1/2kusu :D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

chces ho napoly pozdlzne alebo diagonalne ?? alebo ho mam dat do skartovacky a vezmes si polovicu slizikov na vahu ? 8)
Používateľov profilový obrázok
geronimo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 12 years 8 months

Príspevok od používateľa geronimo »

Roman, pred rokom som si kúpil 10 klasických pištolových terčov, dodnes ich mám ešte 8... nie kazdy z nas mine 20ks/mesiac. V robote mam vse zabezpecene, aj naboje, aj terce, cize v sukromi nepotrebujem az tolko veci minat. Preto som aj ja povodne napisal, ze mi staci menej ako 100, bo som chcel len na zmenu par kusov...
acho
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa acho »

tiez by som zobral 100ks. vdaka
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Je to síce trocha mimo aktuálneho kurzu, ale keby mal niekto na predaj alebo robil výhodný nákup nekryte ležiacej figúŕy, tak by som 50-100 kusov zobral.
Používateľov profilový obrázok
neosk
prispievateľ
Príspevky: 345
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa neosk »

geronimo napísal:Roman, pred rokom som si kúpil 10 klasických pištolových terčov, dodnes ich mám ešte 8... nie kazdy z nas mine 20ks/mesiac. V robote mam vse zabezpecene, aj naboje, aj terce, cize v sukromi nepotrebujem az tolko veci minat. Preto som aj ja povodne napisal, ze mi staci menej ako 100, bo som chcel len na zmenu par kusov...
^ asi tak
Mne 100 ks vydrzi tipujem cely rok, ak nie dva ... (predpokladam ze ak pojdem na strelnicu tak parkrat si tieto terce zabudnem doma ...)
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Tiez sa pridavam k podakovaniu, dostal som sa k nejakym z tych co zvysili z poslednej objednavky, dnes mi prisli a vyzeraju super, uz sa tesim ako si na ne zastrielam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."