Aké púzdro používate na nosenie?

Aké púzdro najčastejšie používaš?

Fobus
34
11%
Opaskové
99
32%
Opaskové vnútorné
142
46%
Podpažné
9
3%
INÉ
27
9%
 
Celkom hlasov: 311

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

to mas tak, asi to boli zaciatky a pokial sa Bohusovi bude darit, alebo pokial nerozsiri vyrobu tak sa to nezmeni.

Jeho puzdra bezne uz vidavam na strelniciach (u strelcov) - tam si to omakaj. Na sutazi to mas na 100% aj ked IWB mozno tak na LOSke
Používateľov profilový obrázok
Ferri719
prispievateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Ferri719 »

Ak to potrebujes urgentne, tak si ho vyrob. ABS plast 2mm hrubka je obdoba kydexu a nie je s nim problem. Robota tak na 5-6 hodin, ak je to tvoje prve a nemas obe luky lave :wink:
friendly_perlman

Príspevok od používateľa friendly_perlman »

Falco vnutorne ale je uplne na p..
Jedina vyhoda je ze netlaci / nederie kedze je to makky textil.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

mrzo:
Kupoval som z Brownells.com plastové BladeTech puzdrá, napr. IWB Phantoma. S nákupom nebol žiadny problém. Bolo to za takú cenu, že som to kúpil aj bez predchádzajúceho vyskúšania.

Ak potrebuješ niečo hneď teraz, kúp kdekoľvek v obchode handrové Falco/Dastu a objednaj si kydex u Bohuša. Tých 5-7 týždňov ubehne ako nič, nie je dôvod tlačiť na pílu a rýchlo-rýchlo nakupovať.

Ja mám od Bohuša modifikovanú AIWB Piraňu, takže ak by si išiel pozrieť na aprílovú LOS-ku ...
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Mam uz Falco kozenne, ktore mi na bezne nosedie nevadi, ale chcel som prave na bliziacu sa LOSku nejake pevne puzdro, to uz asi nestiham, kedze to co mi malo prist neprislo a Bohus uz nerobi za 2-3dni ako kedysi. Budem musiet pretrpiet zase s tym co mam, sak uvidime co bude za situacie, mozno nebude treba opakovane zapuzdrovat ako na tej jednej co som bol naposledy.

Objednavam tiez Piranu a asi aj nejake zasobnikove (kedze som si nejako na tie IWB zvykol) a tiez som sa pytal na nejaku moznost modifikacie (spravit nejaky sklon), tak len cakam co odpovie.
friendly_perlman

Príspevok od používateľa friendly_perlman »

yarco napísal:mrzo:
Kupoval som z Brownells.com plastové BladeTech puzdrá, napr. IWB Phantoma. S nákupom nebol žiadny problém. Bolo to za takú cenu, že som to kúpil aj bez predchádzajúceho vyskúšania.

Ak potrebuješ niečo hneď teraz, kúp kdekoľvek v obchode handrové Falco/Dastu a objednaj si kydex u Bohuša. Tých 5-7 týždňov ubehne ako nič, nie je dôvod tlačiť na pílu a rýchlo-rýchlo nakupovať.

Ja mám od Bohuša modifikovanú AIWB Piraňu, takže ak by si išiel pozrieť na aprílovú LOS-ku ...
Pardon za moju nevedomost, ale o Bohusovi som uz pocul no nemam nanho ziadny kontakt okrem mena "Bohus" :)
Ma nejaky web? Iny kontakt? Vdaka..
Používateľov profilový obrázok
Ferri719
prispievateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Ferri719 »

daj si do fooglu bp holsters... alebo Bohus Plachy.
friendly_perlman

Príspevok od používateľa friendly_perlman »

skvele, dakujem!
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Pre viac foto jeho produktov, ak by si chcel si pozri jeho FB, stranku moc neaktualizuje, ale na FB pridava stale nove fotky. https://www.facebook.com/BPholsters
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 906
Dátum registrácie: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa djuri »

Comfort holsters bentley
Prílohy
ch2.jpg
ch1.jpg
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

<edit yarco - pokračovanie debaty z iného vlákna>

BP Holsters - je to kydex na zakazku, pockas si asi nejaku dobu, ale je to kvalita, ktoru ti asi potvrdi kazdi tu na fore co ma od neho puzdro/a. Robi aj pre XDM. Nejake lacne puzdro z obchodu fakt len na prechodnu dobu, kym ti pride nieco kvalitne.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Zaleži ake puzdro chceš a na aky učel. Sktyte nosenie/ strelnica/ šport ?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Vonkajšie / vnútorné / iné než opaskové / ... ?
vladis851
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 8 years 3 months

Príspevok od používateľa vladis851 »

Vo vseobecnosti by som chcel puzdro na skryte nosenie. Nech je to pohodlne a nech to nie je nic extra velke
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa Triarius »

http://www.falco.sk/e-obchod/puzdra-na- ... 433-5.html ... uz som ho sem niekde daval, mam ho na g19 a aj na HS9 SC, nosim casto a mozem len doporucit, som vacsi chlapec, ale nosi sa pohodlne aj v aute..
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."