Svietidlá, batérie

inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Svetlo este moze byt cina, kupil som jedno s hlinikovym telom, svieti dost silno a pri strelbe zo zbrane nepada, ale laser urcite nie
sojer78
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa sojer78 »

takže nič. vdaka za rady.
vedeli by ste mi niečo obdobné odporúčiť na lištu picatini? (G19). ideálne aby moc svetlo nevytrčalo pred hlaven.
lebo hladám už zopár dní a hentá kombinácia aj umiestnenie sa mi pozdávalo najviac..

.. ako tak pátram po niečom obdobnom tak tento vyššie spomenutý model ponukajú vyslovene iba na AEG.

aha http://www.rockyourglock.com/custom/LMS-UNI.htm :)

a ani viridian nevyzerá
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Inspirovany yarcovym prispevkom preco nie elektronicke teplomery som pred sezonou zistil, ze vo vsetkom kde sa mohli nejake baterky vybit, tak sa vybili.
Uvazujem ze z cinska objednam viac bateriek do kolimatorov, laserov, digitalnej sublery, digitalnej vahy, atd... 10ks blister tam stoji menej ako u nas 1 kus
LENZE letecky sa to posielat nemoze, mate tip na nejaky obchod s ktorym sa da dohodnut normalna doprava? zasielka z DX sa minuly rok stratila a nenasla
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

ked sa este dali baterie v pohode objednavat a aj prisli, tak som skusal. Ale aj tie, ktore boli otagovane napr znackou Sony vydrzali radovo menej, ako hociake kupene tu. Hovorim o AAA a gombikovych napr 1632.

Ak si teda chces robit zasobu a potrebujes usetrit, doporucujem radsej sledovat akcie.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

JA som kupoval bateriu do kamery z ebay = Cina a dosla v pohode.
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

ja som kupoval baterky z aliexpressu a dosli v pohode, asi za 3 tyzdne a nestali skoro nic.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

https://www.fasttech.com/category/1420/ ... dW0&sort=p&
Treba si priplatit postovne, oplati sa pri vacsej objednavke. A oplatia sa aj flashlights

Ps: nejde o predajcu, ale o dopravcu- letecku spolocnost. Iba niektore si baterie pustia na palubu. Na fasttechu si prave dopravcu mozes vybrat a eliminovat problem
ro.man
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 8 years

Príspevok od používateľa ro.man »

roman napísal:Inspirovany yarcovym prispevkom preco nie elektronicke teplomery som pred sezonou zistil, ze vo vsetkom kde sa mohli nejake baterky vybit, tak sa vybili.
Uvazujem ze z cinska objednam viac bateriek do kolimatorov, laserov, digitalnej sublery, digitalnej vahy, atd... 10ks blister tam stoji menej ako u nas 1 kus
LENZE letecky sa to posielat nemoze, mate tip na nejaky obchod s ktorym sa da dohodnut normalna doprava? zasielka z DX sa minuly rok stratila a nenasla

Vidím, že si z BA, zbehni na St. Vajnorskú cca 17-19 ako je Rempo, v tej uličke sa daj doprava, skoro na konci po ľavej strane u číňana má všelijaké lítiové baterky skoro zadara. Neviem už presne ktorý číňan to bol ale indícia znie: Vojdeš do obchodu, pokladňa hneď po ľavej strane a za pokladňou na stľpe alebo stene zavesený regál s baterkami... :D :D
sojer78
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa sojer78 »

skúsim trošku oživiť toto vlákno

vzhľadom na to že som si stále nevybral lebo buď to moc pretŕča alebo to má cenu priemerného platu na SK, pustil som sa opäť do hľadania a našiel som https://www.hermes.sk/takticke-svietidl ... 00l-69290/
dlžka celej srandy je cca 5,8cm čo je na compakt takmer akurát.

ALE, (ak ma niekto reálnu skúsenosť)
- zaujímal by ma dosvit baterky
- viditeľnosť červeného laseru na 15 metrov za slnečneho dňa a v tme pri zasvietenom svetle,
- a či existuje ekvivalent tých bateriek ktoré tam idú, najlepšie za niečo dobíjatelné. lebo stou ich výdržou to je trošku drahý špás. nie že by som chcel robiť polovačku každý víkend ale ak by som to mal použiť ako svetlo, tak 1 hod. na baterku je mizerná vydrž.

ďakujem za postrehy

EDIT: trpezlivosť že vraj ruže prináša. lenže ja by som rád TLR-6. Takže sa ide objednávať :D
sojer78
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa sojer78 »

momentálne dostupné na eBay.com cena so všetkým (nákup, pošta, daň :x ) cca 150€
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

> zaujímal by ma dosvit baterky
Mam cinsky klon na ktorom som skusal ci nieco take chcem. Dosvit v pohode. Original asi nebude horsi.
Ale nenasiel som upotrebenie. Mierit niekam pistolou aby som si tam zasvietil....

> viditeľnosť červeného laseru na 15 metrov za slnečneho dňa a v tme pri zasvietenom svetle,
Skusal som niekolko laserov a cerveny za slnecneho dna nebol pouzitelny.
Je ho vidiet, na terc ok, ale nevidel som ho hned a rychle, spomaloval ma, takze nie na CCW pistolku.
Za mna iba zeleny, ca. pol roka ho trvale nosim na G19.
sojer78
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa sojer78 »

vďaka za postrehy

čo sa týka baterky neviem či ju niekedy na zbrani využijem ale je to pekná supravička :)
v minulosti som zvažoval Lasermax s možnostou pripnúť ešte lampaš ale toto je kompaktnejšie.

o svetelnosti laseru som tak nejak tušil... :-/
na druhu stranu zeleny je vidieť celý lúč. chcelo by to buď prepínať medzi farbami alebo možnosť nastaviť intenzitu ale nevyznám sa do technologie a možností.

hlavne mi išlo o to aby to moc nepretrčalo.

trošku ma mrzia tie blbé (drahé a hlavne nedobíjatelné) baterky čo do toho idú :-/

včera som objednal. ked príde poreferujem.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Cerveny a zeleny laser su technologicky znacne rozdielne (zeleny je technicky ovela narocnejsi), tj nejake prepinanie medzi nimi nie je realne.
sojer78
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa sojer78 »

dovezené, preclené, namontované a zatiaľ od oka "nastrelené" :) .

TLR-6 je menšie ako som si myslel a o nejakej váhe sa dá ťažko hovoriť
montáž je jednoduchá

červený laser je na slnečnej ploche takmer neviditeľný. v tieni o máličko lepšie. Za šera alebo v miestnosti osvetlenej umelým svetlom je laser už pekne vidieť.

Svetlo ešte nemám úplne vyskúšané ale do 10m je kužeľ dobre rozložený. so 100lm som nebol úplne nadšený ale na lampu na pištoľ to asi aj bude stačiť.
už sa skôr stmieva tak ju pôjdem vyskúšať aj väčšie vzdialenosti :)
sojer78
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa sojer78 »

svetlo na TLR 6 vyskúšané. do cca 30-40m svieti dostatočne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."