Puzdro pre Appendix Carry

inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Ako sa sedí... musíš skúsiť, je to prudko individuálne. Osobne nosím AIWB Glock 17, sedím kde kade, šoférujem 200km. Dá sa. Klip sa mi nikdy nevyvliekol.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Dantes:
Tasenie je (nielen) podľa mňa rýchlejšie pri AIWB, navyše más puzdro/zbraň plne v dosahu oboch rúk.
Ja mám naopak pri puzdre na 3-5 hodine problém s tým, že sám nemám ako plne kontrolovať skrytie (printing) zbrane pri denných aktivitách. Hlavne pažby, ktorá je mimo zorného poľa nositeľa. Citeľné je to predovšetkým pri zbrani len pod jednou vrstvou odevu (3čko, košeľa).
Tú taktickú obavu neviem posúdiť.

Čo sa toho sadania týka, je to veľmi individuálne. Línia medzi stehnom a bruchom klesá smerom k stredu, takže čo je na pol druhej nenositeľné, môže byť na pol jednej/jednej úplne v pohode. Ako spomínal quest1, treba len skúsiť. Možno nájdeš vhodnú polohu, možno nie.

Ak myslíš sweatguard na tomto mojom puzdre, ten je minimalistický, pokrýva v podstate len styčnú plochu záveru a tela a nepresahuje rozmery zbrane. Jej hrúbku navyšuje len samotný kydex, čo je odhadom 1-1.5 mm.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

pirahna dorazila
mam zmiesane pocity z uchytenia puzdra na opasok ,myslel som,ze to bude siroky pevny klip
Prílohy
3p.jpg
2p..jpg
1p..jpg
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

A na nohaviciach to ako drzi? Daj vediet po par dnoch nosenia, tiez som zvazoval nieco na App carry.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

nepaci sa mi to ku.va
to vyraba co kus to original??

edit: toto ma na webe,toto som objednaval http://www.bpholsters.sk/piranha.html
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Mesi
puzdro bude tancovat na opasku
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

Mam Piranhu s takym istym putkom. Na nohaviciach to drzi dobre, len to treba riadne zasrobovat a pripadne poistit lepidlom srob (ako je guma voci kydexu prisrobovana) ked najdete vhodnu poziciu, inak ma po case tendenciu putko po case zmenit rotaciu.

Lepsie by boli asi 2 putka, ale to zavisi od pozicie kde nosite. Ja som spokojny.

electron: vsetko je kusovka a da sa povedat Bohusovi co chces a ako to chces.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Machead
nebudem nic lepit
objednaval som puzdro,ktore ma na webe,ak nieco zmenil ,mal by o tom informovat

uz som mu volal
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

To si objednával na IWB či AIWB?
Lebo nevidím na tom znaky AIWB puzdra ...

Na appendix určite odporúčam pevný široký klip, nie to pútko.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

znaky neznaky,chcel som pevny klip,nie prij.banu gumu
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

urcite ti to vymeni zadarmo, tak co sa tak certis.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

nieco podobne som cital teme grand power
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

S Bohusom sa dalo vzdy normalne dohodnut, upravi puzdro podla kazdeho ako mu vyhovuje, len mu to treba povedat. Tie fotky na jeho webe su ale ozaj zmatocne, ja som sa mu vzdy ozval ked som chcel puzdro a vymenili sme par mailov, aku mam predstavu a co ma aktualne, lebo viem ze na FB hadze viac fotky a nesedeli mi vizualne puzdra co mal tam a na stranke, poslal mi na mail aj uplne nove verzie. Tazko sa da spoliehat na jednu fotku na produkt, ktory sa sa robi rucne a nie strojovo, ze bude urcite sediet.

Je to skor navod pre dalsich zaujemcov, ako reakcia na electronov pripad. Je dobre si s nim ujasnit dopredu co ozaj chces aj ked nevies co chces (moj pripad, da navrhy/moznosti, poradi) alebo naopak ked mas presnu predstavu (electron).
Používateľov profilový obrázok
Wakama
prispievateľ
Príspevky: 204
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Wakama »

electron napísal:Machead
objednaval som puzdro,ktore ma na webe,ak nieco zmenil ,mal by o tom informovat
ani sa ti necudujem,ze si vytoceny...urcite vymeni ale len zbytocne starosti navyse a dalsi cas co budes musiet cakat..

tiez mam puzdro od neho...chalan je isto sikovny len tiez mam niekedy pocit(podla znamych co maju veci od neho) co puzdro to original :-D
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

puzdro je vyrobene naozaj profesionalne,ziadne ostre hrany atd.
mal som jasnu predstavu ako puzdro vyzera z webu,takze nejake konzultovanie som nepovazol za nutne
tesil som sa na neho takmer od novembra...puzdro dorazilo a mna skoro porazilo

vyrobi mi nove s klipom
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."