Taktické nohavice a opasky

Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

asi ebay, kvalitu/nekvalitu by mal vediet electron
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

yarco
mam ho z ebay ,origo amerika,/bral som 2ks,jeden ma aris/

edit: ale odkial som ho /djuri :) / bral,uz fakt neviem

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Mám na jeden ebay zdroj dobré referencie, ale tam už dlhšiu dobu nemajú, čo hľadám - Better BDU Belt (Regular/Black/1,5").
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

pokial sa na neho nechces "vesat" nieco podobne robi Helikon /Panzer ho ma/
len tusim spona na Helikone je plastova
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Vešať určite nie. Toto je taký jednoduchý a "netaktický" model na normálne použitie, zlaňovať zatiaľ nepotrebujem ani doma ani v robote ;-)

Chcem tento originál Spec-Ops, nakoľko ho už mám vyskúšaný a má určité pre mňa zaujímavé vlastnosti.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

tie referencia ma yarco odo mna, kupoval som tam cca 4x tie opasky. ten opasok SpecOpsje kvalitnejsi ako 5.11 a ma lepsiu sponu, na zapinanie staci jedna ruka, je dlhsi, takze sa da doupravit dlzka. 5.11 setria tak, ze vyroba je v Cine a material je tensi. Ak si dam SpecOps, dlzka je dostatocna aj so zbranou za pasom aj bez zbrane, pri 5.11 je to len tak tak. bohuzial ten seller odkial ich mam ja tie cierne poslednu dobu nemaja skladom
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Marek, Yarco: tá pracka je kovová či plastová?

Mňa väčšina týchto opaskov pekne štve, pretože zásadne sa vyrábajú tri veľkosti, ktoré sa neprekrývajú. Takže u mňa to samozrejme vyzerá tak že:

1) Kúpim si najmenší, kde to ešte s OWB púzdrom je jakž takž, ale s IWB to zapnem možno tak, že prejdú tak 3 cm opasku cez tú pracku.

2) Kúpim si stredný, ktorý je v vnútorným púzdrom OK, ale s OWB už má príliš dlhý pásik cez pracku, tak dlhý, že už sa pomaly ani "nespárujú" suché zipsy :roll:
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

plastova, do mesta na bezne pouzitie mi to staci.

apropo s tou dlzkou by ti to presne SpecOps vyriesil, regular ma na dlzku 116 cm, regular (32") 5.11 ma 106 cm, co je 10 cm rozdiel
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Zaujímavé info, len tá pracka, nejaký taký vlastný blok mám, že by som chcel aby bola kovová.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Je to možné, v každom prípade keď mi najbližšie jeden z vás bude robiť striptíz, tak sa rád na ten opasok pozriem naživo a podľa toho objednám. :)

Rozdiel váhy je pre mňa absolútne nepodstatný, ale ak je to trvácne a stojí to menej, prečo nie.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Zoid:
Vy ste s Marekom myslím podobné váhové kategórie, to znamená, že Regular ti bude končiť niekde pri ľadvínách, OWB sem IWB tam. Large či XLarge by bol tak na dvoch Zoidov. :wink:
Preháňam, ale len trocha. Skôr budeš rozmýšľať nad tým, ako ho skrátiť a čím rez zataviť či zatrieť.

Ravenn:
To píše život. Som myslel, že žena od zľaknutia vyskočí z okna, keď mi pracka Marekovho Wilderness-u o jednej v noci capla aj s rifľami na plávačku. Tá váži snáď ako polovica Glocku, po odpásaní je ten opasok použiteľný ako smrtiaca zbraň na blízko :D
SpecOps je oproti tomu "peříčko".
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

len pre istotu, aby si niekto nemyslel s tou spalnou:) Yarcovi som zicil oba typy: wilderness aj specops na testovanie na nejaky tyzden, kedze rozmyslal o kupe a nevedel sa rozhodnut. s tou ranou do parkiet sa to stalo aj mne aj yarcovi. apropo specops regular mi konci na 9hodine, pri vnutornom puzdre na 10

bohuprisaham, ze som u yarca v splalni nikdy nebol :D
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

djuri, je to fake. sama firma upozornuje, ze ich logo ma byt vysite farebne, tj. americka vlajka je v 3 farbach

nieco ako toto http://rheinleder.de/shop2/popup_image.php?pID=455

co mi hovori, ze prave v tomto obchode maju cierne, ale nemam s nim skusenost
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

Ja mam USMC BELT od Mil-tecu a nemozem na neho kriveho slova povedat. Pracka je sice z nejakej zliatiny a uz sa osuchala, ale zovretie opasku je stale funckne a drzi. Opasok je z polyesteru a za tie tri roky kazdodenneho nosenia nestratil nic zo svojho objemu, takze sa mozem spolahnut na to, ze pracka sa do neho stale "zahryzne". Mimochodom utahovanie opasku je riesene velmi dobre. Ziadny valcek v plechovej pracke ktory casom nedrzi alebo sa stale odistuje. Tu sa tlaci na opasok takym L-kom, ktore drzi sakra pevne no zaroven sa lahko odistuje.

A tu ho mame:
http://www.softairgames.net/index.php?p ... 11&lang=en
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."