Taktické nohavice a opasky

Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

Marek Z, dik za info, zaslepilo ma to made in USA :D
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

to Rudo, Mil-tec je firma sama osebe, robi kopie vsetkeho mozneho akurat s tym rozdielom, ze legalne. Robia najma repliky a vyrobky pouzivane pre vojenske filmy, nie vyrobky pouzivane armadami. Sice su tie vyrobky nie uplne top kvalita, ale su pouzitelne. Sam mam od nich kopec veci. Ale je pravda, ze take pracky su zo zliatiny a rokmi sa uplne vydrali (intenzivne nosenie), co sa mi pri originaloch nestalo. Ale za tu cenu je to urcite ok. Radsej kupim Mil-Tec ako cinsky fejk za cenu originalu.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

Marek Z napísal:pracky su zo zliatiny a rokmi sa uplne vydrali (intenzivne nosenie), co sa mi pri originaloch nestalo. Ale za tu cenu je to urcite ok. Radsej kupim Mil-Tec ako cinsky fejk za cenu originalu.
Keby som nebol prekvapeny vysokou urovnou toho vyrobku, tak ho tu predsa neodporucam. A ako pisem, po troch rokoch intenzivneho nosenia ziadne znamky straty funkcnosti. Hoci Mil-tec, davam palec hore.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

ahojte

dosli mi z CH originalne armadne svajciarske maskace. Problem je, ze su tam pevne traky, ktore sa daju regulovat iba v prostriedku a nestaci mi dlzka trakov, neviete o niekom, kto by vedle v BA alebo blizkom okoli vyriesit predlzenie trakov vsitim z nejakej originalnej vojenskej latky ? Nerad by som si nechal sk...pokazit fajn nohavice nejakym amaterom :-)

vzor M83 alebo M70

dakujem :-)
Používateľov profilový obrázok
Max Hardcore
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa Max Hardcore »

objednal som si takticke nohavice SURPLUS PREMIUM VINTAGE . ma ich niekto ? ste s nimi spokojní ?
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

Ma niekto skusenosti so slovinskou znacko oblecenia UFPro ?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Borci svetaznalí, povedzte mi jedno: Pentagon je ešte stále ten shit, čo to bol, keď to sem začali voziť? Alebo sa už kamsi posunuli?
:?: :?: :?:
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Minule sa ma kolega pytal na supravy Gorka. Mate niekto s nimi skusenost? Je to tazke na nosenie v batohu? Su aj vodeodolne? Chapem ze nie ako membranove veci, ale niekde som videl video, kde sa tvarili ze do urcitej miery ano. Je rozdiel v kvalite vyrobcov? Diki.
aniky
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa aniky »

Mozem dat info len o vyrobcovi Splav verzia Gorka3... Extra spratne niesu. Vodeodolnost je velmi slusna - ked sedis hodinu v snehu nie je to velky problem. Na druhej strane ked naozaj namoknu su ako plech a doslova ich mozes postavit do kuta. Ked sa v nich spotis nie je to zrovna prijemny material na holu kozu... Ale inak velmi odolne oblecenie a hlavne v zime ako vonkajsia vrstva fakt dobre.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Cca 2 roky dozadu som si kupil UTP shortky od Helikonu - stitok je na druhej foto.
Mesiac dozadu som si kupil presne take iste znova - stitok je na prvej foto (designed in Poland, crafted in China)
..v kvalite rozdiel nebadam, len ma to zaujalo a tak sa delim.
Prílohy
teraz
teraz
2 roky dozadu
2 roky dozadu
M M
prispievateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa M M »

Jj, outsourcing vladne svetom. Nedavno na vylete v Polsku som si tiez kupil bundu + niekolko nohavic od Helikonu, takisto z Ciny. Ale kvalita vyzera byt v poriadku.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Oplati sa ten Helikon kupovat niekde priamo v Polsku? Kde?
dik
M M
prispievateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa M M »

Toto konkretne bolo v Lodzi, v Manufakture (stara tovaren prerobena na obchodne centrum) - obchod je militaria.pl. Kedze som trafil akciu, tak to bolo nejakych 20% lacnejsie nez ceny v Cechach, co pri dvoch nohaviciach a bunde uz bolo zaujimave. Inak by som povedal ze je to cenovo +- to iste, treba asi sledovat zlavy. Nerad nakupujem oblecenie bez vyskusania koli vyske bliziacej sa 2m, chalani boli velmi ochotni, tak som im spravil kseft.
steniels
prispievateľ
Príspevky: 320
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa steniels »

Činankovia vyrobia výrobok v takej kvalite akú si zákazník povie. keď je hlavná požiadavka najnižšia cena ucapcuju to doslova z blata. keď je kladený dôraz na kvalitu použijú kvalitný materiál ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."