Delta Optical Stryker HD 5-50x56

Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Máš SS.
Bombur
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 2 years 10 months

Príspevok od používateľa Bombur »

Chlapi ako vám funguje prisvit? Mne funguje len posledných 5 mozností, prvých 6 nič, tma. Tak ci je to normalne alebo vhodne na reklamaciu.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Tých prvých 6 nie je vidno ani v úplnej tme? Resp. keď dáš na objektív krytku, ani vtedy? Ak je to tak, tak to treba reklamovať. Ale ani inak to nie je OK. V podstate aj pri iných, podobných značkách to funguje tak, že iba prvé dva. alebo tri stupne intenzity podsvietenia sú veľmi slabé, lebo zohľadňujú možnosť použitia NV. Ak nevidno prvých 6, tak je to proste vadné.
Bombur
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 2 years 10 months

Príspevok od používateľa Bombur »

Bože, pripadam si ako idiot, taka blbost a mna to ani nenapadlo. Ked som to skusal a nič som nevidel, tak som zostal taky vykolajeny ze som ani nerozmyslal. Vsetko je v poriadku, a tak ako pisal lovec. U inych puskohladov co mam to vidno hned, nie je to také jemné. Takze Delta v poriadku, Tikka doma, už len montáž a možme to zložit.
Kater
občasný prispievateľ
Príspevky: 1
Registered for: 1 year 4 months

Príspevok od používateľa Kater »

Raitems napísal: 24 Nov 2020, 00:27 Sice uplne presne som netrafil zhodu s vlaknom, ale chcel som sa spytat, kde v komunite na SVK by sa dal zohnat Delta Optical Stryker HD 4.5-30x56 FFP do 1500 eur? Dakujem
Ahoj ako si dopadol s riešením tej 4,5-30?? tiež chcem ísť do Tka 3x + niečo na polovačku aj stred a diaľku..
Napísať odpoveď

Návrat na "Puškohľady, ďalekohľady a kolimátory"