CZUB 8-24x50

scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

CZUB 8-24x50

Príspevok od používateľa scandium »

Dnes som bol v značkovej predajni CZUB (Madaras v SNV) a zaujala ma celkom pekná výstavka puškohľadov rôzneho zväčšenia a svetelnosti z produkcie CZUB.
Jeden ma mimoriadne zauzjal a síce model (číslo modelu som žial nepostrehol resp nezapamätal) ale mal zväčšenie 8-24x50. Malo to mildotovú osnovu. Cena bola viac ako priazdnivá ...450 EUR
Neviete kto to pre nich robí? Aké sú tam šošovky? Nemá niekto skúsenosti s kvalitou resp nekvalitou?
Doteraz som premýšlal na Hawke Sidewinder 8-32x56 ale priblíženie 24 myslím stačí.
Účel využitia je výlučne športová strelba 308 WIN na 100-500 metrov
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Nekupuj to!!! Je to predrazena čína. Nemam nic proti čínskym vyrobkum, pocitac, ze ktereho pisu a telefon co pouzivam byl taky vyroben v číně. Ale tady se jedna o to, ze uplne stejny puskohled, jen s jinym napisem koupis za daleko mensi cenu. Cca 100 - 200 euro.
Co jsem cetl prispevky na jinych forech, tak na tyhle puskohledy byly prevazne negativni ohlasy. Na airsoft to je dobre, ale treba vzduchovka Slavia 631 tyhle puskohledy likviduje statecne. Pokud chces kvalitni, levnou čínu, tak kup treba Optisan EVX 6-24x56i.
http://gun.cz/31186-Puskohled_Optisan_EVX_6-24x56i/
Budes mit kvalitni, odzkouseny puskohled, ktery vydrzli .308 Win. a za nizsi cenu, nez ten predrazeny, obrandovany čínský smejd s logem CZ-UB.
Ja osobne jsem poridil na AR-15 .223 Rem. Optisan EVX 6-24x50 F1, ktery ma osnovu v FFP. Kriz meni svou velikost se zvetsenim obrazu.
http://gun.cz/31185-Puskohled_Optisan_EVX_6-24x50F1/
Neco uz s nim mam odstrileno, obraz nadherny, cisty jak slovo bozi, nastrel drzi jak zidovska vira, osnova vyborna na taktiku, i na tercovou strelbu. Ja ti Optisan doporucim s klidnym svedomim.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puškohľady, ďalekohľady a kolimátory"