Puškohľady Premier Reticles

Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Cenu dohodnem s vaznym zaujemcom individualne a pri objednavke beriem zalohu na objednany puskohlad. PR (zatial) nerobi nic na sklad.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

potreboval by som kruzky s uchytenim na Picatinny (MIL-STD-1913 ) , priemer tubusu 34mm ...a ktomu vsetkemu co najnizsie :)

viete niekto poradit odkial ich zohnat predtym nez si ich dam vyrobit ??
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

roman: Da sa alebo objednat zo statov (kvalitne 34mm kruzky robi napr. Seekins alebo Badger) - pocitaj tak cca $200 za sadu + dovoz a dph.

Alebo potom v ramci europy od predajcov Schmidt&Bender (ktory tiez pouziva 34mm), tam pocitaj tak cca 200-250 eur.

Tak ako spominas daju sa aj len tak vyrobit - teoreticky by to zvladol akykolvek sikovny strojar s dobrou masinou, prakticky je to ale o cosi zlozitejsie - musia byt spravene ozaj dobre a presne (ak nie su spravene ozaj dobre, mozes mat trouble s udrziavanim nastrelenia, atd., a v tom najhorsom pripade - znicit optiku za xxx tisic kvoli par korunam co clovek usetri na montazi sa moc nevyplati). Ak pojdes cestou vyrobenia, nezabudni dat zkosit vsetky ostre hrany (ako to maju napr. Seekins kruzky), a pri montazi puskohladu ich vylapuj alebo to daj spravit nejakemu odbornikovi.

Inak, raz za cas sa 34ky objavia aj v aukciach na ebayi alebo egune, a vtedy sa daju zohnat za ozaj dobru cenu, ale treba mat stastie.

Drzim palce,


Gunslinger
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no ide o to... ze u mna skoncil zameriavaci dalekohlad ZD 4x8' z gulometu UK-59 a ten ma uplne nestandardne uchytenie a priemer tubusu 34mm

tak mi napadlo vziat 10mm hruby dural, nakrelist to v autocade a nechat vypalit laserom a potom dopasovavat :)

pojde to na 58-mu , takze uz sme tu OT

edit: uz som nieco nasiel... za tu cenu sa to neoplati vyrabat
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWAX:IT
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

roman: Aby sme nesli OT, odpisujem Ti sem:

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=37003#37003
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Tak som/sme sa dockali.....dnes dorazil historicky (asi-pokial ho uz niekto nemal skor) prvy kus Premier Reticles na Slovensko, konkretne model Heritage 3-15x50. Foto neskor, podvecer/vecer.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Premier Reticles Heritage 3-15x50, osnova Gen II MilDot (svieti len ten malicky krizik v strede osnovy - FOTO:

http://album.volny.cz/lovec_1/browse.ph ... wse_page=0
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Vypada fakt dost dobre. Neviem si predstavit jeho realnu velkost...Je vacsi ako IOR 4-28x56? Na aku zbran to ide?Shiva spominal ze je obrovsky.Na nejaku 223-cku by sa asi nehodil...
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Pokial si dobre pamatam tvoju flintu,tak nie je vacsi ako IORko,ale veze su masivnejsie.Celkovo to posobi,ze s tym mozes zatlkat skoby... :lol: Obrovsky zase nie je....Na aku flintu to presne pojde neviem,zda sa mi za na nejaky Mauser. Mozem ho prilezitostne zobrat so sebou a omrknes,ked budes chciet.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

staci pozriet stranku vyrobcu,,,tam mas vsetky udaje, rozhodne nie je vacsi ako tvoj IOR,,,,vacsi ako tvoj IOR je snad uz iba US Optics 10-42x80 :lol: :lol: a klika 300 moa. to je snad uz pre delostrelcov zameriavac heh
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Dobre,ze sa ten kilometer presunul na neskorsi datum......niekto uz bude mat na flinte svoj novy PR 5-25x56...... :lol: 8)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

lovec: Ak mas na mysli niekoho kto nan caka uz vyse pol roka, tak este stale nie je doma, je sice mala sanca ze dovtedy dorazi, ale klopem na drevo poslednych par tyzdnov a moc to nepomaha :roll: :lol:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Guns,teraz ho trimem v ruke a stastny majitel si ho uz pride coskoro vyzdvihnut.... :lol: ...inak ma Premieraci prijemne prekvapili,aj ked predlzili termin dodavky,tak to nakoniec stihli o kusok skor......sa tesim asi viac ako buduci majitel. 8)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

lovec: Ktovie ci by ti vedeli tak rychlo dodat aj 5-25x, kazdopadne ak by som este niekedy (az vyhram loteriu... :-) nejake PRko kupoval, zoberiem ho urcite radsej cez teba.


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Toto prisiel prave 5-25x56,objednaval som ho 15.septembra a dnes prisiel. Ale aj tak je dodacia lehota na tento model oficialne 10-12 tyzdnov
Napísať odpoveď

Návrat na "Puškohľady, ďalekohľady a kolimátory"