Montáž na ZKK 601

fakestring
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 14 years

Montáž na ZKK 601

Príspevok od používateľa fakestring »

Caute,

takze, ako pisem v optike - co by ste poradili na system striedania puskohladu a kolimatora - nejaku redukciu na weaver? Celkovo bude asi problem zohnat nieco na zkk 601 w308, ako tak sledujem situaciu - ze vraj je tam nejaka netypicka dlzka zaveru?

Resp. - nezavrhol som zatial ani to, ze bude kolimator namontovany na puskohlade - nebolo by v takom pripade lepsie rovno kupit kruzky puskohladu s weaver listami? Aby som nemusel montovat dalsi na tubus, coho sa trochu obavam..
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ak chces picatinny listu na ZKK 601 tak jedina moznost je kusova vyroba na mieru
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa fakestring »

Toho som sa bal. Su nejake ine moznosti, ako picatiny? Ako by sa dal na taku zbran namontovat kolimator? Sirka rybiny je tusim 19mm - dal by sa na nu uchytit kolim, co je urceny pre picatiny?

Edit: musel som vyhodit tie "kruzky" z otazky, uz to aj mne klalo oci..:-)
Naposledy upravil/-a fakestring v 23 Aug 2012, 22:58, upravené celkom 1 krát.
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa fakestring »

Co hovorite na toto: http://www.binox.cz/cz550-zkk/montaz-arms-brno-c-16/
- bude to pasovat na ZKK601? Ma s tym niekto skusenosti - drzi to nastrel po zlozeni/nahodeni?
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Nebude to pasovat, ty mas kratky zaver , jedina volba pre teba je klasicka 2- dielna montaz
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa fakestring »

Takze nieco taketo: http://www.binox.cz/cz550-zkk/montaz-arms-brno-c-15/
?
Ma zmysel "rychloupinacia?

Resp. - myslis naozaj len "klasicku, teda toto: http://www.binox.cz/cz550-zkk/montaz-arms-brno-c-12/ ?
friendly_villani

Príspevok od používateľa friendly_villani »

Zdarvym nejdem zakladat novu temu,stojim pred problemom je tu ZKK 600 30-06 a puskohlad meostar 3-12x56 montaz je originam jednodielna CZ a stredne kruzky bez podhladu,pri nastrelovani mi nejde uz naklikat kriz nizsie pri 50metroch je zasach cca10cm ,na 100 je to daleko horsie, pod krizom a dalej nejde este su mensie kruzky len mam pochyby ci to pomoze. Ak sa niekto stretol s takymto problemom budem vdacny za rady cesi nerobia taketo montaze s naklonom skoda.
bagoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa bagoo »

nedajú sa krúžky navzájom zameniť? Predný dozadu a zadný dopredu. Na kozape by to malo ísť na cz neviem
friendly_villani

Príspevok od používateľa friendly_villani »

Ahoj nedaju su rovnake
Napísať odpoveď

Návrat na "Montáže a iné..."