Weaver rail

blissful_austin

Weaver rail

Príspevok od používateľa blissful_austin »

Prosím Vás,má niekto technický výkres k weaver lište.Dík
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

eager_jackson

Príspevok od používateľa eager_jackson »

Chcem sa spitat nevietemi niekto poradit kde ny sa dala kupit bocna montaz na 58 za dobru cenu najlepsie na slovensku a leni problem ked to bude aj CZ mohlo by to bit nieco taketo alebo podobne. Dik

http://www.zbrane.cz/Stranova-montaz-na ... i-126.html
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Bud rad ze si ju nasiel v cesku , na slovensku by su ju rozhodne lacnejsie nekupil, napis mail do ceska ...urcite ti ju poslu 8)
eager_jackson

Príspevok od používateľa eager_jackson »

pre TURBIAK no toho som sa prave obaval, ale nevzdam to len tak lahko ale aj v cesku som ju nasiel tak najlacnejsie okolo 2200ck
Ale videl som ju na nete aj lacnejsie okolo 1200sk to vychadzalo na nase problem je ze to boli talianse stranky a momentalne tam nemam cestu
tak zatial cau
eager_jackson

Príspevok od používateľa eager_jackson »

a len tato jednastranka ju mala z anejakych cca 1500ck
Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

No poviem ti že som dosť prehľadával stránky už dlhší čas a tiež som sa dostal na stránku ktorú si sem dal a aj som si tu montáž objedal. Tá montáž ale už nieje presne tá ako je na obrázku teda na poistné šróby ale je v prevedení s klipom.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Ako spravne urcim,ze ake vysoke kruzky potrebujem na weaver listu? Budem musiet najprv kupit listu a potom podla jej vysky zistit potrebnu vysku kruzkov? Obvykle vyrobcovia udavaju low,medium a high,ale nie vzdy s vycislenou hodnotou.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Cau lovec,,,,to je velmi tazko takto, zalezi predsa aj aka vysoka je Weaver lista ,a na akej zbrani je upnuta a ci ma sklon atd, preto radsej najpr kup listu namontuj a potom doladis ,,kruzky,, vseobecne plati ze vysoke maju 1 palec ( od osi tubusu po zakladnu weaver ) stredne 1/2 palca a nizke 1/4 palca ale kazdy vyrobca zvycajne ma v popise ako je ta vyska brana , resp, ake kruzky chces kupovat ?? mozem sa ti pozret nato
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Bude to lista s 20MOA naklonom. Takze radsej pockam kym pride a potom to zmeram. Zatial diky. Ake kruzky este uvidim,zatial som nad tym nerozmyslal. Ale nechcem nic hlinikove/zliatinove.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Co tak Badger Ordnance ?? cena cca 170USD ale to su kvalitne a masivne , z 6x skrutkami na kazdom kruzku

http://swfa.com/Badger-Ordnance-Max-50- ... -P218.aspx
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Len tam je vseto PREDRAZENE,,z USA to vyjde za menej...Konkretne som teraz objednal Leupold RX IV. vysiel ma Komplet € 350 a v tom obchode stoji € 662,73 ratam ze bez posty :))
eager_easley

Príspevok od používateľa eager_easley »

skus im zavolať a dohodnúť sa s nimi, oni ti urobia zľavu a máš to za cenu z usa. alebo daj mail na ten pu747as@yahoo.com, ak chces poslem ti cislo v sprave. azalvy su velke hlavne co sa leupoldu tyka...
eager_easley

Príspevok od používateľa eager_easley »

volal som stym chlapikom... unich ta vyjde na 363 aj s doručením s kurierom...
mas zaruku, vedia dat urobit aj servis... a hlavne ziadne opletacky s clom a mas ho do 5dni doma... vsetko je o komunikacii, len mu staci zavolat, alebo napisat na ten mail, nie kupovat priamo z obchodu
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

MV Trade, robis aj nieco ine ako reklamu SAM SEBE ??? tak sa netvar ze "volal som s tym chlapikom" a prestan tu z nas robit blbcov.

Za 1 den reklama ne tu istu firmu hned v 4 temach , myslis ze si nenapadny ???
Napísať odpoveď

Návrat na "Montáže a iné..."