Obchody vo Viedni

Používateľov profilový obrázok
Mirec
prispievateľ
Príspevky: 176
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa Mirec »

Dymu Cest :!: Takze piatok a sobotu som stravil behanim po viedenskych obchodoch s nasledovnymi zavermi:

Ing. Martin Kruschitz,Hafengasse 16 :arrow: zopar prachovnic, pristup k zakaznikom 0bodov :(
Jagd - WAFFEN - Sport UITZ,Südtiroler Platz 9 :arrow: mali zatvorene ale odkazovali na pobocku: Sagedergasse 18-22: rozne male prislusenstvo z katalogu Frankonie - nejake mosadzne prislusenstvo som nakupil :wink:
Waffen Dorfner,Jagdgasse 2g ecke Dampfgasse :arrow: dohromady okrem zapaliek a velkej plnicky na BP nic, ale pristup na 1* :)
Johann Wlas,Davidgasse 33 :arrow: nebol som nakolko nas pan J.Wlas informoval ze je obchod zruseny - penzia 8)
Karsky Gerda GesmbH,Wilhelminenstrasse 184 :arrow: penzia 8)
Paul Pinter,Herzgasse 40 :arrow: penzia 8)
Springer's Johann Erben :arrow: celkom slusne zasobeny od vseho trochu, pobocky: Josefgasse10, Weihburggasse 27 a Kagraner platz 8
Till Peter Ing,Burggasse 42 :arrow: iba dlhe zbrane, nebol som :(

Takze aspon tolko mozem poreferovat... Celkovy zaver jednak podla vyberu, jednak podla diskusie s obchodnikmi je, ze v AU nema BLACK POWDER skoro ziadnu tradiciu :shock: takze sa treba skor obracat na DE, HU prip. CR. V CR sa nestacim cudovat nad perfekt sorimentom u DAVE-a, vela veci dovazaju zo Statov...
Napísať odpoveď

Návrat na "Perkusné zbrane"