Predovky - ako začať?

friendly_shockley

Príspevok od používateľa friendly_shockley »

Debuty: Vdaka za tip ale toto je uz trochen ina cenova relacia hoci nevylucujem pre buducnost. Zaujimavy sposob nabijania uz predpripravenymi nabojmi. Na toto asi podla mna uz treba asi zbrojak. Mozno sa ale mylim. Vdaka
inspiring_hertz

Príspevok od používateľa inspiring_hertz »

Mam Hawken Woodsman od Ardesy.Cenovo dostupna a na moje strielanie dostacujuca,nemam zatial chute zucastnovat sa sutazi v strelbe.
friendly_shockley

Príspevok od používateľa friendly_shockley »

ostolucan: a mas uz vychytane strelecke muchy? Ake je cistenie. Je to perkus alebo kresadlo?
inspiring_hertz

Príspevok od používateľa inspiring_hertz »

no tie muchy budem vychytavat este velmi dlho :lol: Ale poviem Ti ze ked som bol strielat prvy raz tak mi to islo na moje pocudovanie dobre.Kedze ma tato Hawkena nastavitelne mieridla,tak sa to da lepsie ako s pevnymi.Tam musis pilnikovat tu staci dvihat a spustat.Asi som mal stastie na podareny kus(dufam ze to nezakriknem) :o,strielala vodorovne perfektne len som nadstavil vysku.
To cistenie je trochu obtiaznejsie ako na in line puskach,ale da sa.Nalejem do hlavne trochu horucej vody a surujem,opakujem az kym nieje cista voda.Potom prestrieknem WD-40 aj piston,dalej nastriekam na kusok handricky a tou pretrem hlaven.Nakoniec suchou handrickou,aby sa stiahol prebytocny olej a hotovo.
friendly_shockley

Príspevok od používateľa friendly_shockley »

ostrolucan: Si spokojny s tou puskou? Kde si ju kupoval?
inspiring_hertz

Príspevok od používateľa inspiring_hertz »

Zatial som spokojny,bol som len par krat strielat.Uvidim casom ci nepojdem do niecoho kvalitnejsieho.Na zaciatok je to dobra puska,osvojis si postupy a starostlivost o tento druh zbrani a potom mozes ist do kvality.Kupoval som ju v Dave-http://www.zbrane-dave.cz/o-nas/.Su tam ustretovy ludia a poradia Ti ak nemas celkom jasno co a ako.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

juraj197405

- ZP netreba
- Ak chces budget riesenie na zaciatok, odporucam Ardesu Deerhunter .45, velmi lahka a pomerne lacna. Pevne mieridla.
Co som si tu vsimol, ale mozno to je bezne aj u inych "lepsich" zbrani, hlaven sa podla mna pri zahriati pri strelbe roztahuje, prve strely treba natlacit, neskor idu dnu takmer same.

Cistenie: vsetci hovoria o cisteni vodou a saponatom, co je OK, ale dolezite je, aby ta voda bola horuca. Na cistenie zbrane od cierneho prachu sa predava aj taky specialny zlty sajrart, litrove balenie.
friendly_shockley

Príspevok od používateľa friendly_shockley »

Deputy: Vdaka ale mam este prozbu. Vie mi niekto konkretne povedat resp.dat ma do obrazu ohladom striel? Kazdy pouziva niake strelivo podla vlastnych skusenosti. Ale! Vie mi niekto pomenovat resp. ukazat ako jednotlive streli vyzeraju. Kazdy ich nejak pomenuvava. Napr. ,,R" mi dokonca poskytol stranku na odlievacie klieste ale ja by som chcel vidiet nejaky prehlad ako sa ta ci ona strela vola. Vdaka.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Hocikde na nete pobrowsuj, napr. na stranke Ares-u maju obrazky.

http://www.ares-gun.sk/?page=18
vigorous_bell

Príspevok od používateľa vigorous_bell »

Ahojte som zaciatocnik v perkuskach,mam Deerhuntera od ardesi a chcem sa spitat co potrebujem k strelbe a ci sa da strielat aj ogivali a navayka prachu.Dakujem za radi
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Nemáš za čo, všetky rady nájdeš niekoľkokrát zverejnené na tomto a desiatkach ďalších fór, použi Google a čítaj. A keď už budeš čítať, tak si všímaj aj gramatiku a skús potom aj tú svoju trošíčku zlepšiť, je to na... :roll:
vigorous_bell

Príspevok od používateľa vigorous_bell »

Ďakujem a na tej gramatike popracujem :D
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Ahojte tu v rubrike ako začať začnem od konca. Zaujimalo by ma ako čistíte svoje pušky, nakolko po strelbe budu asi dost znecistene. Da sa to aj v domacich panelakovych podmienkach ked mam sprchovy kut?
Používateľov profilový obrázok
Black Powder
moderátor
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa Black Powder »

sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Prepacte OT.
Potrebujem pre krstneho kontakt na klub zaoberajuci sa perkusnymi zbranami...
Mozte niekto poradit???
Dakujem velmi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Perkusné zbrane"