LUGER match 1 a ŠKP puška 3

inspiring_taussig

LUGER match 1 a ŠKP puška 3

Príspevok od používateľa inspiring_taussig »

Srdečne Vás zdravím strelci.
Chcem Vám oznámiť, že ŠKP Luger Žilina zverejnil a otvoril registráciu do pretekov LUGER match 1 a ŠKP puška 3. Registrácia bude prebiehať na http://www.skpluger.eu/page/sutaze. Pevne verím, že na pištoľovom preteku si opäť vyskúšate svoje strelecké umenie na netradičných streleckých parkúroch s množstvom zaujímavých mechanizmov a na puškovom preteku si trošku zabeháte a viac primierite.
inspiring_taussig

Príspevok od používateľa inspiring_taussig »

Vážení strelci.
Parkúry sú zverejnené na webe a na registrácií sú ešte voľné miesta.
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Zdravim, chcem sa opytat na puske sa strielaju ake vzdialenosti?
Parkúriky vyzerajú fakt super.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Okolo 35 - 70 metrov v priemere.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Strelnica dovoluje do 100m na par parkuroch.
Kovy musia byt podla pravidiel na viac nez 50m pre ilustraciu.
Len sa musime pripravit na to, ze skoncime snad o 17h, ked tam chcu postavit 7 parkurov 8)
inspiring_taussig

Príspevok od používateľa inspiring_taussig »

Tak ako Abakan napísal vzdialenosti budú v priemere od 40 do 70 metrov. Je naplánovaných síce sedem parkúrov ale dva sa stavajú systémom dva v jednom to znamená, že odstrieľate jeden parkúr a nikam nejdete nikto nejde vyhodnocovať ani lepiť a na tom istom parkúre strieľate ďalší parkúr ale inú situáciu. Výhodou je, že keď odstrieľate na jednom parkúre jednú streleckú situáciu tak nehrozí aby Ste na druhej situácií na tom istom parkúre strieľali do tých istých terčov ako na predošlej streleckej situácií pretože tieto terče budú schované. Takže vyhodnotením sa vyhodnotia naraz dve strelecké situácie takže by to malo ísť rýchlo. Máme to už odskúšané... Ak by chcel niekto bližšiu ilustráciu nech mi napíše a ja mu zašlem aj náčrtok ako sa to bude strieľať. Ja len dúfam, že budete spokojní však sa to robí pre Vás strelcov a navyše však nás streľba všetkých baví preto sme tu :-)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Dobra sprava, dakujeme.
Dufam ,ze vam tam nezaspim, lebo tam idem z nocnej :lol:
inspiring_taussig

Príspevok od používateľa inspiring_taussig »

Tak myslím si, že nezaspíš ak samozrejme nebudeš mať náročnú nočnú. Minuloročný pretek sme robili len traja RO pri 30 pretekárov a zvládli sme to do 13 hod. Aj pre takého náročného strelca ako si ty sme dali na parkúry podľa tvojich posledných pripomienok aj viac poprov :-)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Dakovala, hlavne natiahni parkury co dovoluje strelnica, ved to je puska i ked slovenska ;-)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Pozeral som propozicie na pistol... vam to otacave okno neda pokoj :lol: ... to zase bude prociek a misi na stage c.2
inspiring_taussig

Príspevok od používateľa inspiring_taussig »

To otáčavé okno sme tam dali aj kvôli tomu, že z minulého roka si to strelci vychvaľovali, že to je niečo úplne nové, že sa ty musíš prispôsobiť situácií. Je to zaujímavé okno ale aj ťažké ale určite ho nebudeme dávať na každý pretek ale min. raz do roka na spestrenie ale zároveň je to parkúr, ktorý môže zamiešať poradie tak ako to bolo minulý rok :-) V podstate na tento rok máme pripravené aj iné chuťovky, ktoré sa vo svete používajú a u nás ešte neboli ale nechceme to dávať všetko naraz ale postupne najskôr ich musíme odskúšať mimo súťaže a potom ich dáme na súťaž. Však tento rok to ešte uvidíte a necháme na Vás či sa vám to bude páčiť...
inspiring_taussig

Príspevok od používateľa inspiring_taussig »

Vážení strelci. Na puške máme ešte voľnè miesta preto ešte predlžuje registráciu. Registrovať sa môžete na www.skpluger.eu.
Používateľov profilový obrázok
mykymiki
prispievateľ
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa mykymiki »

Už sa teším...dúfam že sa mi konečne podarí prísť aj na pušku...vyvetrať moju mušketu - rozumej Sa vz 58 s 22" hlavňou:-)

Miki
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Žial ja sa s pracovných dovodov nemožem zučastnit,tak jeden flek volny.Odregistrovat sa tam neviem, žial nieje to cez shootingareu.Nech sa Vam darí!
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Puska bude luxusna, v sobotu "prematch" s pistolou a v nedelu naostro. Inac 17 ludi len prihlasenych :shock:
Nevahajte a pridte.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"