Multicup RDA, 6.12.2014

inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Hroch napísal:Dakujem

Tomu rozumiem ze bude briefing na mieste , len som nikde nenasiel pocet nabojov ktory si mam priniest do pistole , sa.58ky a do brokovnice.. respektive ked si prinesiem 8.6 broky ci ma s tym neposlu prec ..
Nepredpokladám, že tam budú behať nejaké diviaky :shock: , takže 8,6mm radšej nechaj doma :lol: Rozhodne treba vziať 2-2,4 mm brokové náboje. Tak to vždy bolo na LOS, keď bola aj brokňa...IMHO keď si vezmeš po 50ks do brokne a rovnako do 58, pravdepodobne budeš mať dosť..
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ked som skusal 2,0mm broky, popre nechceli padat. Pri 2,4mm uz isiel dole kazdy jeden.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nie som organizator, ale ked si prinesiete 50 ks do kazdej zbrane (kratka 80), tak vam to bude stacit.
Ked nie ste majitelmi pozadovanych karticiek, tak vam RDA urcite rado preda naboje i zapozicia zbrane.
Ale urcite si budete chciet vyskusat turecke brokovnice a vselico ine, tak si prineste kolko unesiete, alebo vam budu stacit peniaze ;-)
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

bus driver 2,00mm broky robili problém aj minule a 2,4mm boli max povolené. myslím že sa na tom nič nezmení ani teraz.
Rasto : tie turecké boli celkom fajn, len s SBčkami to nechodilo ideálne. ku koncu miesto podávania nábojov ich vyhadzovala. fakt je ale aj ten, že to odhadzovanie na zem a munícia jej určite neprospievalo. uvidíme ako sa bude držať na mikuláša.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Srdecna vdaka za skvele strelecke podujatie.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

jedine stastie, ze ti reporteri z TA3 odisli skor ako mohli vidiet Mikulasa a jeho odovzdavanie tomboly, to by potom nemohli odvysielat pred 22:00

http://www.ta3.com/clanok/1052165/sport ... elbou.html
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Vyborne bolo ako vzdy, len tento rok to malo iny rozmer!
Tesime sa na buduci rok.
Dakujeme
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Vyborna akcia. Vsetkym organizatorom patri velka vdaka
:D
Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa calvin »

paradna akcia, vyskusat si stage postavene podla pravidiel viacerych asociacii vramci jedneho dna je skvela skusenost. VDAKA ORGANIZATOROM.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

ORAVA navysost spokojna!!!

Skvely skvad so skvelymi ludmi, prijemne straveny den, vela zaujimavych situacii...

Konecne som stretol ludi ktorych som straaaaasne dlho nevidel.

Len skoda ze kvoli casu sme nestihli dokoncit LOS-ku vsetci a westernovu strelbu sme videli len z dialky.

Diky moc za zorganizovanie skvelej ackie!!!


P.S.: "Mikulas, co pre mna mas?" :lol: :lol: :lol: :P :P :P
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Mikulas sa rozdal ako vzdy :-)
Len sa vzdy seba pytam, kde je to stastie ked je 50 cien na 80 ludi a nikdy nic nedostanem 8)
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Chlapi, môžete sem niekto zavesiť výsledky Multicup-u, alebo nejaký link, kde sú? Museli sme odísť pred ich vyhlásením.
Dík.
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa nefo »

za seba davam vsetky palce hore, napriek tomu ze som si nestihol strelit vsetko co som chcel.
velka vdaka rda za dobru organizaciu, a super napad. sutaziacim dakujem za zodpovedny pristup k bezpecnosti a ze nas nikto nezastrelil medzi tymi pneumatikami :lol: .
este raz. vdaka za skvelu atmosferu a tesim sa o rok.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

nefo napísal:a ze nas nikto nezastrelil medzi tymi pneumatikami
Šaňa párkrát strelili a Škemra tiež :) Ale chvalabohu len ich fotoverzie.

Fajne bolo, i keď z RDA-čkových stejdžov som stihol buchnúť len 58-mu. Western ma pobavil vysokým fun-faktorom, s tými laboráciami to je zaručená zábava doslova pre celú rodinu vrátane detí.

Mikuláša aj s jeho tombolou som zmeškal, keďže sme rozoberali stejdže, a podľa toho rehotu a ohlasov neviem, či sa mám tešiť alebo ľutovať :twisted:

A potešili ma reakcie viacerých strelcov (Orava-crew a iní) na ich prvé stretnutie sa s LOS-kou ...

Vďaka všetkým zúčastneným a duplom každému, kto priložil ruku k dielu.
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa nefo »

aj Dano nieco dostal, ale myslel som nas co sme tam pobehovali za strelcami.
reakcie sutaziacich boli kladne a hlavne ohodnotenie ich vykonu vzali velmi dobre, za co im patri ucta a.
ako som uz zmienil neviem sa dockat dalsieho rocnika.
p.s. velka vdaka patri aj za moznost vyskusat si saa v povodnej razi .45lc to bolo bozske.
(uz viem ako zazeniem za dva roky krizu stredneho veku)
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"