IPSC puska LIII madarsko

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

IPSC puska LIII madarsko

Príspevok od používateľa Rasto »

Viem ze tu je zaregistrovanych i par sportovych strelcov, tak davam do povedomia dalsie dva preteky v puske.
Clovek sa ani nenazda a uz ma plnu registraciu!

http://puskaslovesz.hu/jelentkezes/pusk ... le_eng.php

http://www.3guneurope.eu/informaciok_eng.php?v_id=46
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Na ten pretek v Egri su uz zverejnene parkure a mimochodom este je tam par volnych miest. Taky pretek sa u nas len tak nevidi.
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Z toho preteku V Debrecene som trochu nesvoj, jednému známemu Z dvanástich parkurov tri zle zapísali časy pripocitali cca 9 sekúnd nie rozhodca ale chlapec čo to nahadzoval do počítača. Keď som ich na to upozornil povedali my že som si to mal ustrážiť na preteku A tam sa ozvať. Samozrejme že som tam nečakal na výsledky zistil som to až Z netu no čo už. Som nevedel že ako pretekár nedávam pozor len na rozhodcu keď my do skoreshotu píše čas A body, ale musím sledovať ešte aj fesaka čo to prepisuje na počítači A vraj level 3, ak narobil toľko chýb aj pri iných tak ta výsledková listina stojí za prd.
Ps: tie casy sú na sto pro chybné bo chalan mal kameru kde to dobre počuť keď rozhodca hlasy čas.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Stat sa to moze, ale ze by jednemu pretekarovi a na 3 stage????
Koli tomu su tam verified vysledky a vtedy to treba riesit.
Madarska organizacia je ako smiech cez slzy.
Doteras si pamatam na vlastnej klubovej sutazi som strelil parkur za 15,6 a skoro som odpadol, ked mi nahodoli 156s samozrejme po sutazi, lebo nebol cas na dake verified :?
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"