LOS-SK 19.7.2014 v Čachticiach

Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

chuťovečky, včera som na preteku pod SADS (D ako dynamická), strielal na 2/3 IPSC terče z 25 metrov, 7 terčov, v stoji, kľaku a ľahu cez okná :twisted:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

Danovi som to hovoril :) Ja navrhujem v takychto pripadoch bud za kazde netrafenie vypaskovat/napaskovat zasobnik, alebo kolecko okolo stage behom ci moznost rozhodnut sa medzi 20 procedur alebo bezat pre granat a opakovat hod kym sa netrafis... skratka nieco co sa da spravit, pretoze napriklad na rozdiel od takych min v beslane v minulom kole, tychto 20 procedur je skratka dost. Ono 20 procedur na stage 4 za zastavenie je ok, lebo je to nieco co sa da ovplyvnit, ci zastavis alebo nie, ci ti vyjdu kroky alebo nie. Ale ten granat je predsa len moc.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Miro389 napísal:chuťovečky, včera som na preteku pod SADS (D ako dynamická), strielal na 2/3 IPSC terče z 25 metrov, 7 terčov, v stoji, kľaku a ľahu cez okná :twisted:
Vo vyspelom svete je bezny aj mini poper na viac ako 30 metrov...ziadna veda.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

VO vyspelom svete sa sem tam vyskytne aj chutovka v podobe platu na 40 m s nonshootom, pretoze stale je to o strelbe.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

A vôbec nepochybujem, že vo vyspelom svete sa nájde borec ktorý videl gong aj na 50m, a napíše to sem. :lol:
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Penalizacie za granaty presli istou reformaciou. Nabuduce to bude zariadene inak. Neviem ci dobre chapem tie vzdialenosti gongov...myslim ze aj my zijeme vo vyspelej krajine, takze chcete take stage ;-)?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

samoska
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Chlapi, už brzdite :shock: Chceli sme predsa znížíť zbytočne vysoký počet prociek za granáty. Veď gongy na 25, 30, nedajbože 50m majú spoločné s obrannou streľbou asi toľko, čo teplovzdušný balón s jadrovou ponorkou :mrgreen:
2 Dano:
Som si istý, že si rozumný človek a nedopustíš, aby sa z LOS-ky stal kabaret pre z reťaze utrhnutých IPSC-čkarov :?
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

Terex napísal:Veď gongy na 25, 30, nedajbože 50m majú spoločné s obrannou streľbou asi toľko, čo teplovzdušný balón s jadrovou ponorkou :mrgreen:
A co ma spolocne s obrannou strelbou hod granatom?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

A zase tu mame to trapne a detinske delenie na obrannych coklov a ipsc baletky...asi opat prideme nech vas trochu zatlacime do spodnych priecok vysledovky.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

.
Naposledy upravil/-a inspiring_pike v 22 Júl 2014, 09:42, upravené celkom 1 krát.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

matus69 napísal:
Terex napísal:Veď gongy na 25, 30, nedajbože 50m majú spoločné s obrannou streľbou asi toľko, čo teplovzdušný balón s jadrovou ponorkou :mrgreen:
A co ma spolocne s obrannou strelbou hod granatom?
Tie gongy su samozrejme vtip. Cast strelcov ich ma problem trafit na viac ako 10m. Pri LOSe ide ciastocne aj o prvok zabavy a ak uz chceme ist fakt do dosledneho rozoberania - jeden z celkom prirodzenych obrannych prvkov je po utocnikovi nieco hodit. LOS strelcom ukazuje, kde maju rezervy a v hadzani ma rezervy vacsina :-D
Cely vyvoj tejto debaty je taky webforovy standard. Zacne sa uzitocnymi informaciami, potom trocha humoru, prejde sa ku slovickareniu a dokazovaniu ostatnym aki su k.k.ti a nasledne vznikne skriepka. Preto sem uz chodim len povesit par oznamov. A asi aj o to poprosim niekoho ineho. Prepacte pani, ale v dalsej diskusii nebudem pokracovat.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tie gongy na 30-40 metrov su samozrejme sprostost, ale vyskytuju sa. AJ v IPSC sa sem tam deju velmi zvlastne veci. Napriklad podla chalnov co boli na World shoote v Bali, tak ten pretek bola taka tazsia level I., co sa tyka inovacie a volneho stylu.. akurat vsetky vzdialenosti posunuli o 15 metrov dalej... co je podla mna dost trapne.

Ale k veci, som rad ze ste tie procedury za granat a podobne veci prehodnotili. zbytok stagov bol pekny. Gumenne mestecko som po prejdeni plachty ani nespoznal (pekne ste ho prestavali), ale terce boli pomerne logicky poschovavane, ziadne extremne zakernosti... kvitujem.
Co sa tyka behaveho stage, ked chcete nabuduce nieco podobne spravit, kludne natiahnite situaciu aj cez 2-3 valy, mate ich tam dost. Sokovalo ma, ze som ho vyhral, kedze som musel trikrat pocas behu spustat kladivo prstami pred zapuzdrenim. :)
stage Dolu hlavou... prekvapivo metuci :)
Plaziaci sa stage - tam sa Revinovi neda konkurovat, je to proste mrstny had.
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

2 Dano:
Take it easy. Ja sa uz tesim na dalsiu LOS-ku bez ohladu na to cim sa tam bude hadzat a ako daleko strielat...
lekar.t
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Registered for: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa lekar.t »

Házení trvalo asi 10s a protože za MISS granátem bylo 20proc všichni se snažili trefit.
Mám dotaz
Jak hodnotit někoho kdo je ani nezvedne nebo pustí pod nohy, prostě se neobtěžuje házet na cíl?
Je to nesportovní chování???
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"