STEREO: puška + pištoľ - REGISTRÁCIA SPUSTENÁ

Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Dakujem panom z komarna za super pretek..poprosim aj nabuduce nech je take:)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Aspon take, ak nie lepsie :-)
Nech sa paci vysledky.
Gratulujem vitazom.

http://kssk.sk/
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Poucenie zo vcerajska:opustam open a idem do standard plus uz nikdy viac do skvodu s chlapcami s crossbov team:nesportove spravanie, predbiehanie sa pri prehliadke stage, nasieranie rozhodcu atd.
Velmi pekne spravena sutaz.
Ďakujeme!
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nebud taky skeptik, oni to tak urcite nemysleli, ved predsa su to bozi bojovnici :-0
Mi sme mali v squade volne 2 miesta, ste sa mohli pridat do naseho dream squadu a nieco sa i priucit ;-)
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

K preteku. Profesiálne a pestro urobený pretek. Preverilo všetkých a skoro všetko. Komárňanci, ďakujem. V sqade som nepočul jedinú námietku a to som bol s ľuďmi, čo niečo už videli.
K rušeniu iných v sqade.
Dá sa slušne, ale dôrazne požiadať o kľud a dodržiavanie zásad športového správania. Rozhodca by si mal vedieť umravniť strelca, aj keď je to niekedy problematické. Pri nechuti, kaziť si deň a pretek, je možné prejsť do iného sqadu, aj počas preteku.
Dúfam, že pretek, tohoto druhu, nebude posledný a nebude omezený, len na Komárno.
Chlapy a dievčence, klobúk dolu a ešte raz vďaka
azkaban77
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa azkaban77 »

abakan napísal:Poucenie zo vcerajska:opustam open a idem do standard plus uz nikdy viac do skvodu s chlapcami s crossbov team:nesportove spravanie, predbiehanie sa pri prehliadke stage, nasieranie rozhodcu atd.
Velmi pekne spravena sutaz.
Ďakujeme!

Zdravím,
Vzhľadom na to, že sa tu spomína Crossbow Assault Team (CAT)dovoľte aby som ako predseda reagoval...
V prvom rade ďakujem za pekne pripravený pretek. Kombinácia zbraní je to čo môže IPSC „oživiť“ a určite to doporučujem...Ďakujeme za pekný pretek.
Abakan: ak som ja alebo niekto z mojich ľudí niekoho urazil tým, že sme sa ako uvádzaš predbiehali pri „sušení“ ospravedlňujem sa. Doporučujem podobné riešiť okamžite pri vzniknutej situácii a konfrontovať sa priamo. Bod „nasieranie rozhodcu“ je právom každého strelca vzniesť pripomienku k výsledku ak má pocit, že bolo rozhodnuté v jeho neprospech..Rozhodca ja tam na to aby na takéto pripomienky reagoval alebo rozhodnutie nechal na Range masterovi... FYI v oboch prípadoch keď sme sa bavili s rozhodcom bolo rozhodnutie rozhodcu upravené a pripomienka akceptovaná... Samozrejme nechám na Tebe či sa k nám v budúcnosti do squadu pridáš alebo nie. Tak ako bolo už vyššie uvedené o preradenie môžeš požiadať kedykoľvek počas preteku...(o to viac, že to bol Level 1)
Celkovo chcem poprosiť ak máte niekto pripomienky na CAT tak ich prosím neváhajte komunikovať priamo so mnou na tel č. +421915248302.
Ďakujem za pozornosť
S pozdravom
Matúš Nosál (CAT1)
eager_northcutt

Príspevok od používateľa eager_northcutt »

Ahojte!


Ďakujeme za pozitívne ohlasy. Je dobré počuť, že naša snaha pripraviť niečo zaujímavé nebola zbytočná (iba vyčerpávajúca :) ).

Ak máte chuť a čas, tak by ste mohli napísať aj podrobnejšie, čo sa vám páčilo, resp. nepáčilo. Verím, že vždy je miesto pre zlepšenie, no keďže sme mali plné ruky počas súťaže, možno sme si nevšimli všetky drobnosti.

peter
KŠSK
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Tak, ja skúsim.

Stage:
1./ Nie je čo vymýšľať, snáď iba väčšie okno, aby sa dalo strieľať aj po stojačky, s oporou
2./ Kývačky fajn, každú kývačku na pištoľovej časti, mohol spúšťať poper a statické papiere,by tým pádom nemuseli byť.
3./ Dušanov V. stage? Mohlo sa začínať s 2, alebo 3 kondíciou, so zásobníkmi v nosičoch. Inak, niet čo vymýšľať.
4./ Lesík. Niet čo vymýšľať.
5./ Stena. Zas, iba to branie pištole, zo stola, nič viac.
6./ Niet, čo riešiť, možno pár kovov na pištoľ, namiesto čistých papierov, prípadne, nejaký noshoot.
7./ V MOTORESTE, PRI STRELNICI NAMALI DRŹKY!!!! KDE SME, V LIPTOVSKOM MIKULÁŚI???

Prišlo mi zbytočné, krátku zbraň, brať zo stola. Postavené stages, boli bez chyby, to čo som písal, je len moja, osobná preferencia. Časti s puškou, nemám čo posudzovať, nič by som nemenil. Četne tých malých parchantov na 100 metrov.
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Ten Les nemal chybu..keby bol cely pretek ako ten stage..:)
100m stage mal jednu nevyhodu-nebolo vidiet tie male terce..keby boli nastriekane neonovou tak neni o com..
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

To je asi jedine co sa da preteku vytknut: Biele platy na bledo hnedom pozadi zeme nieje dobry napad. Po 2-3 strelcoch su praty sede. Lepsia by bola zlta, pripadne bledo modra farba.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"