LOS- 30.08.2014, Čachtice

inspiring_austin

LOS- 30.08.2014, Čachtice

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Ludkovia,
hlaste sa na kombinovany brokovnicovy+pictolovy pretek lebo to Dano pre nizky zaujem zrusi.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa TouchHD »

Bude pretek? Je prihlasenych dost ludi?
A brokovnicu poskytne usporiadatel?

Dik
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1897
Dátum registrácie: 12 years

Príspevok od používateľa matus69 »

takychto sutazi je malo, tesil som sa, len skoda, ze termin je pocas predlzeneho vikendu. Dufam ze sa takato sutaz zopakuje.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Najde sa niekto kto poskytne 25 kusov municie? V erikovi v BA v petrzalke mi odmietli predat viac nez jedno balenie (marne som vytiahol zakon a ukazal paragraf 27 ), ze on mi skratka viac ako jedno nepreda :( takze mam 25 12kovych trapov :) A nikam inam (hermes ci T&t) uz dnes nestiham a zajtra tipujem ze je zatvorene/nestiham
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

TouchHD napísal:Bude pretek? Je prihlasenych dost ludi?
A brokovnicu poskytne usporiadatel?

Dik
Ano. Ano. Ano. Municiu nie.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3697
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

telra napísal:Najde sa niekto kto poskytne 25 kusov municie? V erikovi v BA v petrzalke mi odmietli predat viac nez jedno balenie (marne som vytiahol zakon a ukazal paragraf 27 ), ze on mi skratka viac ako jedno nepreda :( takze mam 25 12kovych trapov :) A nikam inam (hermes ci T&t) uz dnes nestiham a zajtra tipujem ze je zatvorene/nestiham
Tak tam zavitaj iny den. :)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Mesi: ked je v sobotu sutaz, tak asi neskor mu to nepomoze.

Inak tesim sa na sutaz, z brokajdy som si poriadne nestrelil uz hadam vyse roka.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Podla mna najlepsia LOS-ka na ktorej som doteraz bol. KOmbinacia pistol + brokovnica je skvela.
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Veľmi dobre sme si zabúchali. :lol: Kto nebol, môže ľutovať. :x Organizátorom patrí za množstvo odvedenej práce veľká vďaka :!:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Mily strelci, strelkyne a strelcata.
Ti z Vas ktory sa zucastnili tohoto preteku si mozno vsimli, ze prebiehalo testovanie noveho systemu na spracovanie vysledkov.
S radostou a hrdostou vam oznamujem, ze dany system (si skor webportal) momentalne vstupil do ... nazvime to rannej beta verzie.

Tu http://customit.sk/los je momentalna verzia + zadane vysledky

Budem vdacny, ak si najdete nejaky ten cas na prekliklanie a pomozete otestovat a vyladit tento bazmek :D
Pripomienky, napady, namety ci hlasenie o chybe poprosim posielat na los@customit.sk

Momentalne nefunguje mailovanie a teda nefunguje registracia. Ide iba o zly email server. Navyse, ak sa podari to otestovat, dufam ze dalsie kolo LOS pobezi uz na tomto systeme, v danom pripade dojde k cistemu nasadeniu, takze momentalne sa registrovat nema okrem testovania ziaden realny vyznam

Vdaka :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"