Asociacia Presnej Strelby SR (APSS)

Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Registrácia na Majstrovstvá SR 2017 v Taktike - 20.1.2018 - spustená
VeeTeriz
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa VeeTeriz »

AKI napísal:http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f= ... 5&start=30
Takze tolko o spolupraci s Rohackou. :roll:
Staci posledny príspevok administratora fora...
Nasa obcianska iniciativa PRIDE bojujuca za prava LGBTI osvob, v plnom nadseni sledujeme a kvitujeme spravne rozhodnutie administratora WF udelit BAN vselijakim neonacistom, fasistom a kotlebovcom, ma nasu 100% podporu!!!
Uz z minulosti mame poucenie ze tato skupina fasistov a hlavne ich prisluhovacou (ako je strelnica pod Rohackou) sa snazila vyhladit nasu krehku LGBTI komunitu a romsku populaciu. Na zaklade tohto nebojacneho, hrdinskeho cinu sme sa rozhodli v spolupraci z romskou iniciativou, administratorovi WFa jeho priatelovi AKIMU udelit cesne clenstvo v nasom LGBTI zdruzeni a verejne ich povyzdvihnut na nasom duhovom pochode 5.maja2018, kde ich srdecne pozyvame.
Vseci sa na vas tesime chlapci, vase skutky su prinosom pre vsetkych nas- zatial nepochopenych.

Peter Kundic
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

stacilo politiky
za kazdy nasledujuci podobny prispevok ,autor prispevku trvaly ban
petervican
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa petervican »

Zdravim vsetkych,chcel by som sa informovat a opytat kompetentnych, ako je to so sutazami?
Dnes som sa obratil mailom s otazkou na asociaciu APSS, maju v uvodnej stranke napisane ze organizuju sutaze do 1400m. Pisal som, lebo ako to tu sledujem, su nejake spory medzi organizacnou zlozkou. To ma nezaujima. Dostal som pusku v kal.338 Lapua mag a mam chut si zastrielat, daco odkukat, naucit sa prebijat. Bolo mi povedane od byvalych kolegov,ze tento kaliber je na vzdialenosti do 500m zbytocny,kvoli svojmu potencialu.Mam vraj skusat vacsie dialky.Pisal som do organizacie NSA,tam mi odpovedali,ze ich terminy platia a aj mi predbezne udali vzdialenosti.Propozicie tiez nahodia na stranku.Teraz som zmateny,ci NSA je nastupca APSS,podla fotiek na ich strankach?
A APSS mi neodpovedala priamo,ci budu organizovat sutaze na 1400m ako to uvadzaju na svojej stranke.Alebo len v priestore RDA?
Pretoze som vojak vo vysluhovom dochodku,tak rozkaz na celorocne terminy podujati sa robi a odsuhlasuje do Vianoc.Mne odpisali, ze kalendar bude najskor vo februari.Chcel som to vediet presne,mam rad veci naporiadku a potrebujem si naplanovat svoje volno a robotu v zahranici dopredu.Nechapem,preco februar?Skusim napisat a informovat sa na ministerstve ako obcan,ktory by mal mat pristup k takymto informaciam,pokual nepodliehaju utajeniu.Dakujem vopred za ozrejmenie situacie. S pozdravom Peter V.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Skús, skús, za to nič nedáš....
Zaujímavé, koľko človiečikov zrazu potrebuje rok dopredu vedieť termíny, strelnice, plánovať si prácu a ja neviem ešte aké báchorky. Jeden dostal 338-mu, ďalší potrebuje OKAMŽITE začať strieľať a 500m mu nestačí... a všetci strašne súrne potrebujú termíny. Akoby vás jedna mater mala. 8)

Minulý rok ste boli kde, sokolíci??? :roll:

Ešte raz - kalendár bude zverejnený vtedy, keď budú schvalené termíny a strelnice. A to môže byť aj na konci februára, bez ohľadu na to, kto si založí koľko nových nickov, alebo pošle emailov.
Keď niekto potrebuje OKAMŽITE, ale OKAMŽITE strieľať, nech sa páči - prenajať si RDA alebo inú strelnicu. Treba však počítať s tým, že to nestojí 5€ na deň. :wink:
petervican
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa petervican »

Lovec: neviem ci si nejaky funkcionar v Apss, podla tvojich prispevkov predpokladam,ze ano. Ale nepochopil si moj clanok,nevadi. Prave Naopak, ja vam fandim,len to chce napisat v zmysle "mame poziadavku na termin podujatia sutaze a suhlas budeme mat do datumu xy. " Viem ako to funguje u vojska, su tam striktne terminy, lehoty atd, tak preto sa mozem tam informovat ako kazdy obcan. Tak drzim palce a potlacte ten termin cim skor.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Čo také som nepochopil, však buď konkrétny.... Než si rozmyslíš odpoveď, tak si premysli aj to, či sa vôbec ukážeš na nejakých pretekoch a či dovtedy niekde splašíš aj tú fiktívnu 338 od detí. :wink:

Keby bol problém, skús tu, už za 19,99£ z teba môže byť pravý šnyper. :mrgreen:

http://www.toyloco.co.uk/l115a3-childre ... kU1Pd_iZPY

Obrázok
petervican
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa petervican »

:D :D toto je fakt sranda tema... Nevadi, pockame uz len na ten februar a vidime sa urcite na tych NSA pretekoch alebo APSs. Vela uspechov zelam...
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Takže už zvládneš bez ujmy počkať do konca februára? No fajn, len z teba tá poriadkumilovnosť a potreba plánovania na rok vopred nejako rýchlo vyprchali... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
petervican
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa petervican »

Kdezeee, nevyprchalo :D , lenze ta NSA vraj prebrala stafetu Apss v objektoch strelnuce a budu organizovat podujatia strelby na dlhe vzdialenosti do 1400m oni. Tak ma informovali mailom a to mi staci. Ak ma to chyti a nieco trafim tak pridem viackrat na sutaz alebo mi tam poradia. Necham sa prekvapit.Cize oboznameny som,terminy nejake urcite viem, hrackarsku pusku podla tvojho tipu kupim vnukovi, :D dakujem.Dobru noc.Temu som vycerpal,idem studovat po nete.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

O čo sa stavíme, že ťa to nechytí a ani tam nepáchneš a dokonca ťa nenájdeme na jedinej výsledkovej listine, alebo čo i len registračke z tréningu? 8)

...keby to nebolo tak trápne priehľadné, aj by som sa zasmial. :wink:
kelbly
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa kelbly »

kde jsou propozice
Registrácia na Majstrovstvá SR 2017 v Taktike - 20.1.2018 - spustená
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

propozície k MR SR 2017 v taktike su na webe APSS.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

AKI alebo Lovec, alebo iný "funkcionár" v APSS, vie sa niekto vyjadriť k tomuto?
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ja sa nerozumiem tymto tahaniciam tu som z NR, velmi rad strielam LR, mam co robit aby som sa dostal tu v okoli na sutaze. Na Rohacke som bol je to tam super, perfektny pristup , vsetko ako ma byt, zial daleko. Ak by ste aj boli v lige, asi by som tak daleko nechodil a to nehovorim o nasich bratoch v zbrani z CR. Je to len moj subjektivny nazor obycajneho radoveho ucastnika sutazi. A to naozaj nic nemam proti strelnici Pod Rohackou a uz vobec nic proti jej prevadzkovatelom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"