ipsc puska

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ak sa najdu ludia , ktori chcu prispiet svojim casom a pracou aby taketo sutaze mohli byt bude to super a bude ich len viac.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Duros: a obidvaja vieme ze sa taky ludia nenajdu :P

z pohladu organizatora: neocakavajte, ze takychto sutazi bude pribudat. Clovek sa na takomto preteku narobi ako kon a ma z toho s prepacenim "hovno s makom" - argumentujte si kolko chcete ale ani na plne obsadenej lvl 1 ani za 35 auro sa takmer nic nezarobi (vlastna skusenost), nepridu mu rozhodcovia (lebo lvl 1), atd...

Ak by Komarno dalo startovne na urovni 50-55, aby sa im to aj vyplatilo, tak ich este polka strelcov ohovori ze to robia draho... takze tak
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Tak ako pišeš Cubitko tak to je. Žiaľ sa vobec nemýliš v ani jednom. Čo ma mrzí , je pohľad mnohých ľudí na vec ten , že oni sú strelci a podľa nich existuje ešte jedna skupina ľudí , ktorí majú pre ich strelcov robiť súťaže, a strelcov to mrzi , že mnohé súťaže sa nekonajú už ako bolo dobrým zvykom , strelci tak nemuseli ďaleko cestovať a mali to hneď po ruke a mohli chodiť na súťaže a teraz ich to veľmi mrzi a je to podľa nich škoda , že sa tie súťaže už nerobia a nechápu, nebere im to rozum , že prečo už tie súťaže nie su.

Ale aby bolo jasné všetkým, tak ak niekto príjde strielať puškový pretek , znamená to , že je držiteľom ZP skupiny E, alebo aspoň ten čo tam s ním prišiel, to znamená , že je členom športového streleckého klubu .
Športový strelecký klub v niektorých prípadoch nie je len formálna vec na papiery , aby sme si mohli kupovať flinty aké steme, ale je to naozajastny funkčný klub, ktorý mimo ine aj organizuje súťaže. A každý jeden člen športového streleckého klubu by toto mal vedieť .

Takže milí kolegovia z iných strleckých športových klubov, aj vy rovnako môžete organizovať súťaže všetci sme tí istí držitelia ZP sk E a k tomu naležitých vecí..

Ak váš klub nemá strelnicu , nevadí ak nemá vybavenie nevadí, napríklad KSSK a myslím si , že aj RDA majú vlastnú strelnicu a vybavenie a radi toto za nejaký mierny poplatok sprístupnia na to aby aj ostatné kluby mohli zorganizovať niečo pekné , kde si radi my ostatní prídeme zastrielať.

Odpoveď na toto dostanem vždy rovnakú, ale ja nemám čas ani možnosť zúčastniť sa organizácie preteku... zaujímavé ale je , že majú čas príjsť ten pretek strielať... a nariekajú , že ich je málo.

Stále platí , že nie je nutné byť členom našeho klubu na to ak chcete pomocť pripraviť ďaľšiu peknú súťaž. spolupráci sa vôbec nebránime.

Príkladom toho je mnoh súťaží , ktoré sa konajú na strelnici KSSK a pri tom ich nerobia členovia toho klubu.

Ak budete čakať kto vám súťaž postaví tak ... to bude bieda stále.

Ale aby som to zakončil optimisticky , vždy je to super ak sa to vydarí ludia si dobre zastrielajú a strávia prijemné dni v spoločnosti rovnako drcnutých jedincov, inak by sme sa ani nestretli a nespoznali a tento šport by sa nemohol rozvíjať , vždy to za to stojí aj keď sa to nevyplatí, nie všetko sa musí zákonite vyplatiť je to o vášni a nadšení ! Takže verím , že aj na budúce sa stretneme na nejakej fasa súťaži.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Mudro pises, co pijes?
Mne nehrozi ani ta ucast, cez vikendy som rodic na plny uvazok
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ono keby si kazdy strelec po sebe i zalepil, tak by mohol dat na startovnom i o 5euro menej, ale komfort v prdely a zavod by skoncil po tme :-)
Organizatory su tiez len ludia a robia to na ukor svojho volneho casu, cize i ked sa pretek "nevydari" treba na to poukazat podakovat a prist znova!
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa DeSade »

Mne sa páči myšlienka "recyklácie" stejdžov z pištolových pretekov na puškové. :idea: Čo tam po tom, že je to nablízko ale ušetrí sa prácne stavanie a my čo chodíme aj na pištoľ môžeme tých druhých čo nechodia ohurovať vymakanou taktikou :)
Naskytá sa mi otázka: prichádza Mosquito Summer Match, máme sa preto tešiť na ďalší pekný puškový pretek položený na tomto hore spomínanom princípe ?
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

A recyklovat sa bude !!!! Ale aj spravíme niečo nové.
Máme tu Komáranskú pušku, tento krát postavíme aj poriadny 100m stage !
Celkovo 6 streleckých situácií. A silno rozmýšľam nad železom do krátkych stages pre 9mm karabíny nech nám plnotučné pušky závidia:) ale to uvidíme čo na to povedia kolegovci .

11.06.2017 Komárno Harčáš KSSK
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa DeSade »

Chrumkavé :D :!:
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Moc nechrumkaj bo stem po tebe zase pomoc pri rozhodovani.
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa rebels »

DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa DeSade »

duros napísal:Moc nechrumkaj bo stem po tebe zase pomoc pri rozhodovani.
Ja? Neviem či to zvládnem :roll: :P
Jaska, už teraz sa tešíme.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Shooting Area registracia do Komarna na 11. 6. 2017 nebude? Ak teda 11. 6. nieco bude…
jeremy
občasný prispievateľ
Príspevky: 32
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa jeremy »

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Bolo to na stranke sads, ucast na preteku nie je podmienena platbou vopred. Preto shootingaea je len doplnujucou informaciou.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Minule som siel z karabiny, predpokladam ze ocelaky asi na stagi s poprami pouzit nepojde, tak?
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"