III. letne stretnutie Legis Telum - 27.9: "70.vyrocie SNP"

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

gulasmajster ma tu na fore nick Mr.Drako , pochvaly adresujte priamo nanho

pre mna z tejto skusenosti vyslo jedno skvele poznanie: medzi strelcami na webfore sa da najst pomoc v akejkolvek situacii
Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa calvin »

ako cerstvy clen LT prvy krat na akcii, ale velmi vysoke hodnotenie - nie je nic, co by som organizatorom vytkol. kvantum zbrani (BARK9, marauder, NEA...), fajn ludia, kopa zabavy zaklincovana vybornou ciganskou a gulasom - klobuk ide dole...

mimochodom - VDAKA vsetkym, ktori mali trpezlivost nam zacinajucim vysvetlovat a odovzdat cene rady...
Používateľov profilový obrázok
JanWeber
občasný prispievateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa JanWeber »

Tiez mam za sebou prvy rocnik a urcite nebol posledny! Musim priznat, ze som necakal az taku zabavu. Od prichodu (9:00) do uplneho zaveru (ked nas uz skoro vyhadzovali z dlhej strelnice :D) som sa nezastavil na dlhsie ako na cigansku. Nabuduce uz hadam stihnem navstivit aj nejaku tu prednasku.
Kazdopadne, velka vdaka organizacnemu timu a vsetkym zucastnenym za akciu!
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Pani, kratko bolo :)
Dali sme si ukazku kurzu RDA, najedli sa, trocha zapukali a uz sa islo prec.
Ale vybral som si darcek na vianoce, len musim manzelku spracovat :)
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

PROSBA
ak máte nejaké foto z tejto akcie ktoré ste ochotní poskytnúť prosím o upload, pripadne kontakt cez PM. Robi sa video a foto galéria, a každá kvalitná fotka je vítaná.

Vopred ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Pretáčací stromček s farebnými gongami bol fantastický..... hlavne keď sme naň pálili dvaja a súťažili, kto vyhrá a pretočí na stranu súpera viac gongov. :P
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Akcia bola vyborna, gulas super a tesi ma ze sa Vam pacili aj terce na ktore sa strielalo.
Ak by ste o nieco mali zaujem, nevahajte ma kedykolvek kontaktovat. 8)
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

Akcia bola super, len škoda, že som si ju pre kopec iných aktivít nemohol riadne užiť.
Som rád, že guláš chutil, ďakujeme za uznanie, varili sme ho tak, ako si varíme pre seba... Len pre predstavu, na kotol išlo 33 kg mäsa aj s kosťami tj. asi 18-20 kg čistého :)
floyd
prispievateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa floyd »

Všetkým komu to patrí, ďakujem za možnosť účasti. Akcia bola bezchybne zvládnutá po organizačnej, logistickej, aj programovej stránke.

To: Peter Elektro

Som rád, že sa malému páčila streľba z revolveru. Wadcutre .38 Špeciál som večer pred akciou nalabroval na také terčové čaje, akurát sa fajn hodili pre Tvojho synátora. :wink: Nevidím problém zopakovať aj nabudúce, mám viac takých zbraní, z ktorých si môže chalan streliť. Už sa teším, keď podrastie aj môj syn, lebo ten keď ma ráno videl ako obliekam maskáče, vybral zo svojho detského arzenálu svoju obľúbenú opakovačku lever action a doniesol si ju ku dverám, akože pôjde so mnou. Pri vysvetľovaní, že je ešte malý som argumentačne úplne zlyhal, takže som odchádzal za hukotu, ako keď pustíš sirénu. Včera sa u mňa zastavil El Pistolero vrátiť kalibrátor na strely a pokecať o akcii, búchačkách, prebíjaní... No a keďže jeho "pedagogicko-výchovné pôsobenie" na môjho syna sa poväčšine končí výstrahou, že mu hodí na zadok, malý to očividne vyhodnotil ako sebeobrannú situáciu a "vysypal" do neho kapslový revolver, až mu ho zobral a bol zase hukot. :D Slušný začiatok na 3 a pol ročného fagana, :lol: pod správnym dozorom z neho hádam športový strelec a poľovník vyrastie. :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 9 years 6 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Super video a akcia asi tiez stala zato podla toho co citam... skoda ze nevidalo ale buduci rok mozno.. Dobra praca pani ;)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Diki Brona :!: :D
elegant_blackburn

Príspevok od používateľa elegant_blackburn »

podla videa to vyzera paradne!
nabuduci rok si to nenecham ujst :D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

uplynuli uz 2 tyzdne od akcie , vsetkym sa uz hadam rozlezali dojmy a zazitky.

Rad by som poprosil zucastnenych clenov , ktori vedia dat dokopy par nesúvislých viet aby formou krátkeho literárneho utvaru opisali akciu z pohladu ucastnika.

Vysledny kompilat by sme radi uverejnili na stranke legistelum ako spravu z akcie pre tych, ktori sa zucastnit nemohli.

Pre inspiraciu , clanky z minulých rocnikov su tu :
http://legistelum.sk/akcie-a-podujatia/ ... achticiach
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."