III. letne stretnutie Legis Telum - 27.9: "70.vyrocie SNP"

inspiring_liskov

III. letne stretnutie Legis Telum - 27.9: "70.vyrocie SNP"

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Tak sa vsetci dockali, termin a tema III.letneho stretnutia LT je vonku.

Tento rok sme sa rozhodli spravit to este vacsie nez minuly :) Nosna tema akcie je 70.vyrocie SNP.

Hlavna cast programu bude v sobotu 27.9.2014 od 10 do 16h

Miesto konania : tradicne strelnica RDA "Drapliak" v Cachticiach.

Pokusime sa zabezpecit aj nejaku dobovu obrnenu techniku, co najviac funkcnych zbrani z II.sv vojny atd.

Pozvanka pojde clenom tradicne mailom, registracia zacne onedlho.

Ak by mal niekto z clenov zaujem aktivne pomoct pri organizacii, nech kontaktuje team v zlozeni :
Zoidberg37, Peterko, JaSom, Luke alebo mna.

Roman
Naposledy upravil/-a inspiring_liskov v 06 Júl 2014, 10:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

27. 9. :?:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ano, co sa ti na tom termine nepaci ?

je to sobota, nie je to pocas dovolenkovej sezony (ako sa nam podarilo v r 2012) a na rozdiel od prvej polovice septembra , kedy zvykne prsat (ako sa stalo v r 2013) sa da na koniec septembra ocakavat babie leto.

Kalendarne to uz nie je leto (jesen zacina o 6 dni skor) ale to je ta posledna vec co nas trapi.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

k dispozicii bude dlha strelnica, streliska budu 100 a 50m

DVE pistolove strelnice, na jednej budu prebiehat ukazky kurzov RDA , druha bude volna pre strelbu vlastnymi zbranami na 10-25m.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

este na zvazenie :

kedze leitmotívom akcie je 70.vyrocie SNP , napadlo mi okrem strielania urobit aj nejaku graficku prezentaciu fotiek , popr militarii z obdobia SNP.

Ak mate dobove fotografie, ci uz vlastne, zdedene, alebo inak ziskane (autorske prava nech si kazdy poriesi sam :) ) vedel by som dat vytlacit velke plagaty a urobit nejake panely
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ofiko pozvanka odisla na vsetkych clenov, ktori mali ku dnesnemu dnu uhradene clenske

registracia je spustena
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

este doplnim, pozvanka plati pre clena a jeho +1 pozvanu osobu

tymto by som chcel apelovat na zdravu uvahu vazenych clenov pri vybere doprovodu, problemove typy radsej nechaje doma. Chceme si to tam vsetci uzit v pohode a zdravi

dakujem
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ludia prihlasujte sa, lebo akciu pre nezaujem zrusime
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Ked ja este stale netusim ako budem robit.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Východniari, chystate sa niekto? Zvazil by som ucast pri veselej parte v aute.
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Az sa hanbim spytat ... :oops:
ze ci... ze ci by som... ?

Uz som sa relativne polepsil, vyrazne som znizil pocty konspiracnych prispevkov, aj temu sa58 bez plynoveho piestu som uz nechal zakapat. Celkovo som pohladnejsi. Tak by snaaat... ???
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nie
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

ok ... :( :cry:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Ak ma niekto z clenov zaujem pomoct pri organizacii a zabezpeceni bezproblemového priebehu stretnutia, ozvite sa .

Prioritne potrebujeme pomoc s organizáciou dopravy, navigacie prichádzajúcich aut medzi 9 az 12h dole pri vjazde a hore na riadenie parkujúcich aut pocas prvej hodiny.

Taktiez bude pocas celej akcie sluzba na jednotlivých palebných postoch riadit strelbu, pretoze skusenosti z predchadzajucich 2 rokov ukazali, ze nasi clenovia a ich hostia nie su schopni spravat sa na palebnej ciare samostatne a zodpovedne bez toho aby po nich niekto nevrieskal :(

edit : Peterko ma tyzden dovolenku, pocas najblizsieho tyzdna som na telefone len ja :)
Naposledy upravil/-a inspiring_liskov v 20 Aug 2014, 19:51, upravené celkom 2 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Ak mate niekto firmu, ktora dokaze zabezpecit catering pre 100-200 hladnych krkov alebo niekoho takeho v okruhu okolo NmV poznate , sem s tipmi.
Ak nikoho nezozeniem, budem musiet varit gulas a grilovat klobasy sam... a ja som strasne pomaly kuchar , takze budete hladni :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."