Prezentácia SK Hodkovce - Európske mesto športu 2016

rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 10 years 4 months

Prezentácia SK Hodkovce - Európske mesto športu 2016

Príspevok od používateľa rebels »

Dňa 5.8.2016 sa uskutočnila na Hlavnej ulici v Košiciach v rámci podujatí Košice - Európske mesto športu 2016 moderovaná prezentačná akcia nášho streleckého klubu SK HODKOVCE. Od 16.00 do 20.00 hod. sa na pripravenom stage-i súťažilo podľa pravidiel Action Air IPSC. Za 4 hodiny súťažilo viac ako 140 strelcov, pričom najmladšia účastníčka mala 3 roky a najstaršia mala 72 rokov. Deti a dospelí sa pod dozorom rozhodcov učili bezpečnej manipulácii so zbraňou a dozvedeli sa množstvo zaujímavých informácií o Slovenskej asociácii dynamickej streľby, ktorej členom je strelecký klub SK Hodkovce.

Link na krátke video z Košíc.

https://www.youtube.com/watch?v=tZUb5fJ7Vb0
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Všetko pekné...

SK Hodkovce sa prezentovali so svojou činnosťou na tej Hlavnej ?
Ale keďže sme na zbraňovom fóre, tak sa opýtam trochu inak.
PREČO nie je pravidelne aktualizovaná stránka strelnice SK Hodkovce ??? Posledné informácie sú 2 (dva) roky staré !!!
http://www.strielaj.sk/
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa rebels »

Sk Hodkovce je strelecký klub. Túto otázku treba posunúť na prevádzkovateľa strelnice v Hodkovciach.
Naposledy upravil/-a rebels v 11 Aug 2016, 13:04, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Mne je úplne jedno (aj keď v podstate nie je), čo a ako.
Na úvodnej stránke sa píše :

"VITAJTE
Vítame Vás na stránke strelnice a Streleckého klubu Hodkovce. Ponúkame Vám možnosť aktívneho oddychu v nádhernom a čistom prostredí v blízkosti Košíc (12 km) v dedine Hodkovce v Slovenskom Rudohorí pre Vás a Vašu rodinu. Ponúkame Vám interné a externé priestory pre firemné akcie a školenia. Tiež Vám ponúkame možnosť stať sa členmi nášho klubu a využívať v plnej miere výhody členstva."

Myslím si teda, že (zvýraznené) jedno s druhým súvisí.
Členovia klubu sa ako dostávajú k informáciám ? Telefonujú si, mailujú...alebo posielajú správy prostredníctvom holubov ?

Moje informácie sú tiež také, že stať sa členom klubu je dosť problematické, nakoľko vraj nových členov neprijímate.
Otázka príspevku uvedeného na stránke (50€) je vraj tiež neaktuálna....a dalo by sa pokračovať.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Aktualna stranka streleckeho klubu bude asi toto www.skhodkovce.sk

Ja len pochvalim prezentaciu streleckeho sportu medzi ludmi. Vidim, ze hlavne decka si uzili a do buducnosti urcite dobra zakladna na rozsirovanie klubu :)
Naposledy upravil/-a mrzo v 11 Aug 2016, 13:02, upravené celkom 1 krát.
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa rebels »

Členské 50€ je aktuálne a ako predseda a štatutár klubu to určite viem potvrdiť.
Strelecký klub ma vlastnú stránku http://www.skhodkovce.sk. To , že na stránke www.strielaj.sk sú neaktualizované informácie ja nemôžem ovplivniť, preto som odkázal na prevádzkovateľa strelnice.
Do klubu sa dostať je naozaj ťažké, táto informácia je pravdivá. Je nás už dosť... Kvantita nie je rovná kvalite...
Ak sa uvolní miesto v klube, klub robí už výber nie nábor...
Členovia klubu sú o všetkých akciách podrobne informovaný...


Aspoň toľko... :)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Mne urcite viac vyhovuje informacia mailom o udalostiach a akciach klubu. Stale lepsie ako kontrolovat pravidelne webstranku a zistovat ci nie je nieco nove.
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa rebels »

Ďakujem za doplnenie informácií. :wink: :D

Info obdržia členovia SK Hodkovce formou emailu... :)

Na jeseň pripravuje klub SK Hodkovce už predbežne avizovanú prednášku NO a KN... v Košiciach
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

mrzo napísal:Ja len pochvalim prezentaciu streleckeho sportu medzi ludmi. Vidim, ze hlavne decka si uzili a do buducnosti urcite dobra zakladna na rozsirovanie klubu :)
rebels napísal:Je nás už dosť... Kvantita nie je rovná kvalite...
Ak sa uvolní miesto v klube, klub robí už výber nie nábor...
:roll: :wink: 8) :lol: :) :D :P
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa rebels »

Ďakujem za pochvalu. Myslím, že na Slovensku sa ešte žiaden strelecky klub tak neprezentoval v centre mesta. :) Cieľom bolo prezentovať tento pekný šport aj pre deti a mládež...
V septembri mám plán rozbehnúť pre nadšencov v Košiciach Action Air IPSC pre deti...
martinhej
občasný prispievateľ
Príspevky: 44
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa martinhej »

Mna tiez zamrzelo ze som o tej akcii nevedel. Urcite by som sa prisiel rad pozriet a dotiahol aj familiu a par znamych.

Stranku www.strielaj.sk som doposial pokladal za oficialne miesto kde sa dozviem info z hodkoviec... aj ked mi bolo divne ze info tam je neaktualne. Google ma tiez ten nazor.

Ale chvalim velmi a dakujem za takuto akciu. Myslim ze toto je presne to co treba v tychto zvlastnych dnoch...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Bolo to aj na FB. Len teraz pozeram ze to nie je verejna stranka ci skupina ci ako sa to vola ale profil...

https://m.facebook.com/profile.php?id=100003448047233
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

arminius napísal: :roll: :wink: 8) :lol: :) :D :P
Ano? Co ti je take smiesne? Mne pride smiesne, ze tu zacnes do niekoho pindat kvoli tomu, lebo si nevies vygooglit spravnu stranku jedneho streleckeho klubu a nepochopis ani nasledovnu, jasnu odpoved, ze to nie je ich stranka, takze nemaju kontrolu nad tym, co na nej je… Proste za kazdu cenu rypat, rypat a rypat.

S odpovedou sa vlastne ani nenamahaj, zaradil si sa do exkluzivneho klubu ludi, ktorych tu mam v blackliste…
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

mrzo napísal:Proste za kazdu cenu rypat, rypat a rypat.
S odpovedou sa vlastne ani nenamahaj, zaradil si sa do exkluzivneho klubu ludi, ktorych tu mam v blackliste…
Doteraz som v téme nerýpal...ale včul mám chuť...a fest poriadne.
Lenže na jednej strane to nemá význam, na strane druhej by si ma nepochopil...a ani nechápeš, o čo mi v tej postupnosti príspevkov išlo, nakoľko nie si absolútne v obraze.

Povedzme, že mi ide o to, ako skončila strelnica Hodkovce, ktorú poznám dlhšie, ako máš Ty vôbec rokov...niečo mám na nej odstrieľané...cca od roku 1984.
Je to smutné...občas aj ľúto, že z tejto strelnice sa stal viacmenej biznis.
Strelnica zíva prázdnotou, veď nečudo, šak cenník je brutál...pritom vybavenie nič moc oproti bývalému stavu..

Vygugliť správnu odpoveď ??? Nuž zadaj " strelecký klub hodkovce "...a čo google vyhodí ?
TOTO !!!...
https://www.google.sk/search?client=ope ... gws_rd=ssl

Blaclist mám vieš kde...nesprávaj sa jak malé decko, ktoré zdrhne do detskej izbičky, lebo mu šáhli na hračičku...ale radšej dôvoď a diskutuj.
Ale vzhľadom k tomuto http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f= ... 03#p241403 by som asi veľa chcel... :roll:

P.S.:
Ostatným sorry, aj keď si myslím, že som nebol OT.
Invektív som sa, na rozdiel od niekoho, zdržal.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ok, týmto by sme to mohli uzavrieť, sme v téme týkajúcej sa konkrétnej akcie.

V debate o športovom klube pokračujte v prípade potreby v jeho vlákne, na osobné vyznania máte PM.
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."