Prednáška NO/KN s JUDr. Marekom Čechom v BA 24.5.2018

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Parkovanie je dohodnute v areali vedla SD Druzba. Ujo vratnik bude dvihat rampu a pocitat auta.
Za kazde auto sa plati symbolicke 1euro za cely vecer. Kedze to nechceme prekombinovat snejakymi listkami a spisovanim ECV , jednoducho kazdy, kto zajde autom do arealu pri registracii hodi 1e do kasicky a na zaver vyplatime parkovanie.
Mizulin
občasný prispievateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Mizulin »

Panzer napísal:
Mizulin napísal:Zo zvedavosti kto tam bude z webfora?
Ja. :)
Ste klucova osoba, pri vasej neucasti dostanem infarkt aj v pomerne mladom veku :) ,ale keby nieco redcross to isti snad mi nepolamu pri ozivovani rebra...


Ako pisal Roman, za parkovne sa plati jedno euro, parkovacich miest tam bude dostatok, pri obsadeni parkoviska sa bude parkovat na ploche basketbaloveho ihriska. Cez prestavky, ktore vlastne urci Marek bude otvoreny bufet a toalety na dvoch poschodiach.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Len som žartoval. :) Verím, že všetko klapne ako má a 24.05. sa vidíme.
Ubik
častý prispievateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa Ubik »

Dakujem za zorganizovanie prednasky a samozrejme aj za prednasku samotnu. Kto by bol povedal, ze bude tolko zabavy :D
Mizulin
občasný prispievateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Mizulin »

Ahoj, dakujeme a sme radi, ze sa prednaska pacila. Kazde vyjadrenie pozitívnych pocitov potesi. Ale Urcite su veci co by ludia chceli vylepsit popripade zmenit. Ja este raz dakujem chalanom z legisu, chalosovy z cerveneho kriza , Marekovi za jeho volny cas a chut prednasat. A hlavne dakujem vam ucastnikom prednasky za to ze ste;) i ked niekedy telefonna a email komunikacia bola zabavna, ale casovo narocna

Miso
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Len pripomeniem - krátka reportáž z prednášky by mala byť odvysielaná dnes o 18,00 na TA3 v rámci relácie "Dobré správy"
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Takže zmena, údajne to pôjde v rámci normálneho spravodajstva cez víkend.
No uvidíme...
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Poprosim potom o link na tie spravy.
Ubik
častý prispievateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa Ubik »

inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Veľmi pozitívna prezentácia vo vzťahu k verejnosti. Mnou vnímané. Kiežby bolo týchto akcií "hustejšie" ... Každému, kto sa podieľal na organizácii a na úspešnom priebehu, každému palec hore! Škoda, že nedisponujem časom tak, aby som mohol byť účastný ...
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

si vo vykone trestu ze nedisponujes vlastnym casom?
Ubik
častý prispievateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa Ubik »

Mozno je len zenaty. Aj ked...." len "
Mizulin
občasný prispievateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Mizulin »

S casom to je v dnesnej dobe drsne. Videl som to aj na prednaske ,kde sa postupne prihlasilo a odhlasilo cca 70 ludi? Priamo na prednasku neprislo 28 ludi. Organizovat tu akciu bola pre mna cenna skusenost. I ked casovo narocna. Pokial by sa clovek prihlasil, hned zaplatil a hlavne sa neodhlasil. Nezozralo by mi to tolko casu.
Hlavne sa mi potvrdila jedna vec pokial by sa neplatilo dopredu sala by bola mozno poloprazdna. Strasne vela ludi si spomenulo po vyzve k platbe, ze su casovo zaneprazdneny) Niektore veci som si skomplikoval zas ja sam. Ale pokial bude Marek moct tak prednasku zas zorganizujeme. Aby som nezabudol prislo vela dobrych referencii na Mareka. Na dalsiu prednasku by som urcite zas dotiahol cerveny kriz plus nejaku inu profesiu
shagvantofi
občasný prispievateľ
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa shagvantofi »

Prednaska vyborna, aj ked zaver s novelou uzemnujuci :-( Vdaka za vybornu organizaciu a prednasajuceho.
Mizulin
občasný prispievateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Mizulin »

eeee, ma nahodou niekto fotku zo zadnej lavice a celkovým pohladom z tej akcie :?:
Ď
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."