Prednáška o NO/KN vo Zvolene

sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 3 months

Prednáška o NO/KN vo Zvolene

Príspevok od používateľa sano2 »

Dňa 27.9.2013 sa na strednom Slovensku vo Zvolene uskutoční prednáška na tému Nutná obrana a Krajná núdza. Združenie Legis Telum srdečne pozýva všetkých členov i nečlenov združenia na prednášku.

Viac info tu: http://www.legistelum.sk/akcie-a-poduja ... jnej-nudzi
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Posledné voľné miesta, jedna kočka sa ponúkla a má voľné minimálne 2 miesta z BA, záujemci píšte mi PM.

Neváhajte, posledná prednáška v tomto roku.
Používateľov profilový obrázok
kiwinr
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa kiwinr »

tak ked takto, tak ja mam volne 3 miesta z NR
duri013
občasný prispievateľ
Príspevky: 93
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa duri013 »

U mňa by sa našli 3 miesta z LM.
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Prednaska bola paradna- prednasajuci vyborne zhrnuli teoriu, pridali mnozstvo prikladov z praxe a povedali mnozstvo neocenitelnych rad pre kazdeho strelca- to vsetko so zmyslom pre humor ako lusk :). Kto caka, kym sa dalsia prednaska bude konat v jeho rodnej vieske odporucam ist na najblizsiu prednasku- na tejto boli ludia fakt z kazdeho kuta Slovenska a kym sa ucastni relativne malo ludi, prednasajuci sa venuju vsetkym otazkam a podnetom (a ze ani tych blbych nebolo malo...).
Skratka 4 hodiny presli ako voda a videl som mnozstvo spokojnych tvari- od zaciatocnikov, ktori dumaju nad zbrojakov a mladych studentov prava az po skusenych strelcov.
Dakujem a tesim sa na dalsiu
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Zaujímavá skúsenosť. Inak ťažko možno povedať, že nejaká otázka bola blbá, keď neexistuje pre bežných ľudí - neprávnikov žiadna kvalitná literatúra. Prítomní sa jednoducho pýtali na to, čo ich zaujímalo a trápilo, na čo nenájdu odpoveď v knižkách o príprave na skúšky ZP a podobných. Som rád, že sú aj takí držitelia / ašpiranti ZP, ktorí sa neuspokoja so štandardnými príručkami a prídu na prednášku, aby sa dozvedeli niečo viac. Ako som už tam povedal, vlastníci zbraní tvoria nadštandardne zákonadbalú a veľmi zodpovednú časť populácie, pričom podobné akcie prispievajú k tomuto dobrému stavu vecí.
Používateľov profilový obrázok
kiwinr
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa kiwinr »

Potvrdzujem, ze prednaska bola perfektna, a ak mi to bude vyhovovat, urcite sa zucastnim aj dalsej...
K tejto problematike ma napadlo, ze ci nahodou neexistuje aspon nieco malo z judikatury (je mi jasne,ze kniznu publikaciu asi ocakavat nemozem, ale ze ci aspon niekto nema nejaku vlastnu zbierku, s ktorou by sa podelil aj s ostatnimi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."