18" vs 21" teleskop

inspiring_agnesi

Príspevok od používateľa inspiring_agnesi »

Euronymus to je tvoj názor, nikto ti ho nebere, kedže si taký skúsený. Moje vedomie je také, že ked niekomu trafíš trapéz tak mu "odumrie" ruka, mne šlo práve o tom a nebolo to z celej sily, keby som chcel z celej sily a chcel by som ho totálne do.ebať tak to riešim inak
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

euronymus: ale ano, chces urazat a chces posmeskovat, inak by si nezvolil tak primitivny pristup a ton aky si zvolil.
sa tu vyjadrujes o panoch a chlapcoch, pricom skusenosti v bitke tu napisal jeden clovek. chlapcov si mozes strcit za klobuk, my tu niesme tvoji chlapci ani kamarati, s tymi si bez popismenkovat na skle na iny web.
aj keby si sa teleskopom maroval 2x denne, stale to neznamena, ze to co napisal werewolf nemoze byt pravda a ze sa to tak naozaj nemohlo stat.
su ludia, ktori kladu odpor po niekolkonasobnom bodnuti alebo postreleni, neviem preco by nemohli byt schopni konat po 2 uderoch teleskopom.
taktiez neviem preco by osoba po udere na trapez nemohla vstat, si si isty, ze vies kde ten sval na tele je?

edit: gramatika
Naposledy upravil/-a luke v 13 Feb 2010, 10:57, upravené celkom 1 krát.
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

no robil som box 4 roky cize prach bolesti mam riadne posunuty a ver ze aj mna nie raz zlozila prva rana a preto opakujem prvy svih musi ist clovek na zeb!
a ver ze som sa uz s teleskopom namlatil dost
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Barbar Conan :D Kolko mas rokov? 8) Nie je umenie namlatit sa dost,ale vyhnut sa kontaktu,to je umenie.Pobit sa moze kadeaky Jano z Hornej Dolnej :roll: Velku ulohu hra aj vzrusenie,adrenalin,taktiez aj alkohol,to vsetko a aj mnoho viac veci ktore mi teraz neprichadzaju na rozum hraju ulohu.Niekto nemusi pod vplyvom adrenalinu pocitovat hned bolest a moze bud utiect alebo z teba urobit dvoch malych :wink:
inspiring_agnesi

Príspevok od používateľa inspiring_agnesi »

Zrejme môj príspevok ohľadom použitia teleskopu nebol vhodný(i keď som len chcel zistiť kto máte aké skúsenosti s použitím) a zbytočne sa to tu víri. Takže nechajme to tak a vráťme sa k základu problému a to aký teleskop si vybrať na nosenie:)
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Problem nebol v tvojom prispevku ale v uzivatelovi, ktory nevedel kde su vlastne trapezy. Snad si to uz vygoglil a vsetko pojde ako predtym. :wink:
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Pridavam sa k nazoru ze cim dlhsi,tym lepsi :D
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Pridávam sa k názoru, že Euronymus je najväčší búchač a my ostatní (luke, vrátane teba) sme len chlapci a chlapčekovia. :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Euronymus81 napísal:...po realnom prvom svihu na traperz clovek nemoze opakujem nemoze vstat!!!
...preto opakujem ze po prvom svihu nemoze super vstat zo zeme!!
Je mozne, ze super prvy svih (aspon ciastocne) vykryje, prip. sa mu (aspon ciastocne) vyhne?
Alebo pri utoku boxera so 4-rocnou praxou tato alternativa jednoducho neprichadza do uvahy?

Btw.
- je trapez, nie traperz
- je prah bolesti, nie prach bolesti
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

a ja stale zastavam nazor ze nieje dolezita dlzka teleskopu ale ako a kde udries chlapci :)
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

spravne, nie je dolezita dlzka teleskopu, hlavne aby nebol zlyhac
White Wolf
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa White Wolf »

:) njn bolo to už dávno čo som tu bol lebo neboli zbytocne peniaze (asi vsetci to tu poznate) ale tento raz to uz myslim smrtelne vazne lebo v poslednom období som zazil viac situaci v kt by sa mi zislo kus dobreho kalenho zeleza v ruke . :? a preto mam este niekolko poslednych otazok pred kúpou:je nejaky rozdiel medzi touto http://www.afg.sk/obchod/teleskopicke-o ... a-rukovat/ a http://www.afg.sk/obchod/teleskopicke-o ... cm-cierny/ rukovetou na obusku? ta ergonomicka rukovet by mi mala sadnut viac do ruky ale zasa nwm ci sa nebude viac smykat ako ta normalna. a este napr je rozdiel medzi tym ci je obusok cierny alebo je z chromu vzhladom na pouzitie alebo pevnost?
Naposledy upravil/-a White Wolf v 31 Máj 2010, 18:35, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

tato tema je o obuskoch, svoju polemiku prosim smeruj do sekcie nutna obrana.
White Wolf
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa White Wolf »

ok nechcelo sa mi vytvarat new topic..teda spat k teme rozdiel mezdi tym tvarom rucky a rozdiel mezdi chromom a nomalnym ciernym... :) to je nasa otazka
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

tiez som povodne chcel ten gumovo ergonomicky, ale nikde v okoli ho vtedy nemali, tak som kupil ten obycajny a nemam s nim nijake problemy. sice ho nijake kvanta casu v ruke nemam, pocul som tusim niekde skusenost, ze po 10 minutach udierania na lapu zacal robit otlaky.
mne sa s nim nic take nestalo.

sedlackym rozumom dochadzam k zaveru, ze rozdiel v povrchovej uprave by nemal mat nijaky vplyv na funkcnost.
cierny som si kupil preto, lebo ak mi z neho niekedy nahodou bude kus trcat, nebude sa trblietat, taktiez na ciernej matnej su menej vidno capky od ruk a krv.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"