Firesteel a ine podpalace

Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Nechapem, co je na tom zlozite, zapalit ohen firesteelom :?: :!:
Clovek nemusi byt hned Medved Grylls, zvladla to aj frajerka asi po 2 minutach treningu. :lol:
Najlepsie chyta natrhany papierovy kapesnicek.... ale moze to byt cokolvek suche rastlinneho povodu, ked je to dostatocne najemno natrhane (našklbané).

Neodporucam kupovat smejdy v army shopoch (vselijake Miltec-y a podobne napodobeniny).

Mam tuto znacku http://www.lightmyfire.se/383-147-swedi ... %C2%AE.htm a som maximalne spokojny. Tycinka neubuda tak rychlo a tym sa kompenzuje trochu vyssia cena.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

El Pistolero: natrhané papierové kapesníčky, vreckovky, servítky a tieto veci samozrejme zapáli každý a hocijakým shitom. Len zopakujem to čo som napísal v prvom príspevku ak ideme do rastlinného pôvodu, tak si treba vyberať dostatočne jemnú slamu alebo takéto veci, v podstate ako píšeš, proste neni to ako so zápalkami. Ten Firesteel by som niekedy chcel vyskúšať či je naozaj lepší.
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa El Pistolero »

No .... baba zapalila hrst suchej travy (zakazal som jej pomahat si cimkolvek, co nenajde v lese alebo na poli - trening, NE? ).
Vobec sa s tym nebabrala, bolo tam aj dost mokrych stebiel, natrhala to a nerobila okolo toho ohnovy tanec :lol: . Asi 4x škrtla a ono to horelo :wink:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Tu chlapik pekne ukazuje ako sa daju jednotlive materialy velmi pekne zapalit: http://www.youtube.com/watch?v=98kXym5h ... re=related
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"