Potrebujem súrne poradiť !!!

inspiring_herschel

Potrebujem súrne poradiť !!!

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

zdravím páni. Stala sa mi taká dosť že nepríjemná situácia v piatok večer a akosi neviem čo mám robiť. Začnem od začiatku. Piatok večer si idem s kamarátom do HM TESCO okolo takej 10,00hod. .Prechádzame sa okolo regálov nakupujeme-klasika. Išli sme normálne ku oddeleniu alkoholu.Kúpili niaké nealká pivá (nemôžem kôli liekom alko.) a išli sme platiť. No a vtom sa strhla bitka jak hrom pri pokladniach. Dvaja alebo traja spití chalani okolo 20-22 rokov sa medzi sebou neviem s akého dôvodu začali biť kopať atd. Chvílu to s kamarátom sledujeme a všimli sme si prichádzajúceho SBS-kara- chlapík okolo 55 rokov. proste starý chlap ktorý sa snažil ich dať od seba ale nevedel si poradiť. Postupne to vyvrcholilo až tam že prešli za pokladne k odd. pív a tam sa začali rozbíjať flašky a strašný bordel. To ma dorazilo najviac (vzhladom k tomu že som brigádnik v tescu ) a išiel som pomôcť starému SBS-károvi. Prídem tam samozrejme som mal pri sebe KASER 11% pepper čož mi dodalo istú dávku odvahy a išiel som tam. Neviem prečo ale vždy sa všetci len čumia a slovák nikomu okrem seba nepomôže. Prídem tam a začnem kričať aby išli od seba s kaserom v ruke . Jedného držal chudám sbskár a druhý čo som neskôr zistil SFETOVANÝ mi začal naadávať do ....nechcem sa vyjadrovať... situácia však nabrala nový rozmer keď prišiel neznámi chlapík a pridal sa ku mne.ten sfetovaný stále hrešil a vyhrážal sa. Ja som mal stále kaser v ruke ale nepoužil som ho iba za účelom zastrašenia. Celkom to pomohlo! Vtom sa ten sopliak sfetovaný pustil do chlapa ktorý bránil tak isto ako ja sbskára a toho bitého. kopance facky sácanie...samozrejme medzičasom predavačky zavolali políciu a tá rýchlo prišla. Feták mi stále vravel samé kliadby a že ma zabije. Tak to asi zatial skončilo on išiel von s tesca ja som sa pridal ku kamárátovi a išli sme von. pred Tescom už sedel ten fetáka čkal tam. prechádzal som okolo neho boli sme zrovna pod kmerami a začal sa mi vyhrážať že som sa dostal do stašných sračiek a tak proste že na mna niekoho zavolá a dá ma zakopať.ja som si od neho udržiaval odstup pomocou kaseru cca.3metre a nedovolil som mu priblížiť sa .Stále opakoval že sa mi niečo stane a že ma dá zabiť. ďalej to takto pokračovalo asi 15 minút.mal rešpekt pred kaserom. Potom sa mi niak podarilo íšt preč ale doteraz ma trápi to čo mi nahovoril. Mám sto chutí ísť na políciu a udať ho za TRESTNÝ ČIN vyhrážania sa. Ja som konal v rámci toho že som chcel len pomôcť pri vyriešení konfliktu a v konečnom dốsledku som teraz ako najhorší. Ani som sa ho nedotkol a ani som sa mu nevyhrážal On porušil zákon a myslím že ja som konal v rámci obrany druhého a obrany majetku. Nič zlé som predsa nerobil iba sa snažil pomôcť. Chcem sa vás teda spýtať čo mám robiť ďalej----mám brať vyhrážky na vedomie alebo počkať či sa mi niečo nestane a vykašlať sa na to ??? ten piker je známa firma no nepozná moje meno ani to kde bývam takže myslím že by bol zákon naa mojej strane v prípade že bi mi chcel niečo urobiť. Opakujem chcel som len pomôcť a ani som ten kaser nepoužil. držal som si len pomocou neho odtup aby me neprekvapil. čo by ste robili vy?
ešte menší dodatok pred tescom som sa ho snažil upokojovať a hovoril som mu že nech si uvedomí že ja som nikoho neudal lebo stále opakoval ako som udal jeho kamaráta a že za to že ho zobrali fízli môžem ja a teraz som sa namočil do strašných sračiek ..proste ma obťažoval a vyhrážal sa mi . Bol jasne sfetovaný protirečil si sem tam odo mňa pýtal drobné že nech na všetko zabudneme a chcel si odo mňa zavolať. Bol chvílami strašne agresívny a mal som strach že ho budem musieť opepriť čo by som velmi nerád. Mám povahu riešiť konflikty ústne a výchovne ale totoje už silná káva. Teraz sa bojím o svoje zdravie a tiež o rodinu. Nemal som tam nikdy ísť
Naposledy upravil/-a inspiring_herschel v 17 Dec 2012, 19:40, upravené celkom 2 krát.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Uz nemame 90.te roky. Taketo reci typu mam znamych tych a tych, dam ta oddelat su vacsinou prazdne, ale nespoliehal by som sa na to. Ked prisla policia vobec vas nevypocuvali? Na tvojom mieste by som to isiel dat na policiu ako trestne oznamenie, dostanes papier a s tym pojdes na oddelenie zbrani a vypytas si Ačko ak ho este nemáš a s prípadnymi hitmanmi mas potom aspon rovnake šance
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

Ja som vypočúvaný nebol vzhladom k tomu že bolo úplne jasné kto je agresor a kto obranca. Policajti prišli cez služobný vchod a nechali si tam myslím že len jedného a ten feťák zdrhol takže toho nevypočúvali toho som buhužial musel vypočuť pred tescom ja a nebolo to nič príjemné
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

vypocuvat som nemyslel ze ako "obvineneho" ale vsetko si predsa videl, takze si bol svedkom a vobec sa ta policia na nic nepytala?
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

vieščo pravdu ti poviež že ja som políciu ani nevidel vnútri SBS kár niako v tiahol toho ožrana do skladu a tam ho praVDEpodobne zbalili a vypočuli. škoda že ten grázel sfetovaný zdrhol pred tesco a tam sa mi začal vyhrážať. že ja za všetko môžem. vôbec si neuvedomil že políciu zavolali predavačky a nie ja . Ale chalanisko mal rešpekt pred Polišmi a keď som začal kráčať k ich autu tak rýchlo na mňa kričal že sa niak dohodneme nech mu dám cigu a tak.. Stále sa ma snažil vtiahnuť tam kde neboli kamery. ešte jeden dodatok mal pravú ruku v sádre- vraj si rezal šlachy takže nebol ažž tak jednorázovo nebezpečný
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

walter: vôbec by som to neriešil, ten feťák sa odvtedy takto vyhrážal iste aspoň piatim ďalším ľuďom, pretože zrejme sa do konfliktov dostáva stále. Mne sa pred dvoma dňami "vyhrážal" taký malý cigáň so svojou drbnutou partiou (bielou), že pozná Piťovcov aj Sýkorovcov, to je na Slovensku úplne bežné, že lúzri sa takýmito vecami oháňajú. Koho asi tak môže poznať feťák? Akurát dílerov...

Zachoval si sa úplne dobre, možno ešte pokiaľ si bol silnejší a bol si si istý, že ťa nikto nevidí a že ten feťák nemá v ruke nejakú zbraň, tak si mu mohol ešte pár výchovných dať. Jasné, že právnici tu s tým nebudú súhlasiť, ale títo drobní kriminálnici žijú zo strachu ľudí a tu trestné oznámenie nepomôže, s vyhrážania bez svedkov nič nevyčaruješ, na takého pomôže teleskop.
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

ďakujem za podporu Zoidberg vieš je to dosť nepríjemná situácia a keď si človek uvedomí aký primitívny a neinteligentní ludia po svete kráčajú je mu až do plaču. Keď sa tak zamyslím nad tými "úžasnými" názormy že zbrane sú zlé a slušný človek ich nepotrebuje -hovno- to sa môže stať každému človeku a zla je na tomto svete viac než zrniek piesku v mori. kupujem telesop. Nech idú do čerta všetci agresory toto nebola jediná príhoda čo sa mi stala a nikomu neželám podobné záležitosti.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

Mozes podat trestne oznamenie, ale bude z toho mozno len priestupok... na oplatku by ten fetak ziskal pristup k menu a mohol si zistit dalsie udaje zo spisu, takze by som si to zvazil, lebo si mozno ani nepamata co bolo vcera.

Osobne by som tento pribeh porozpraval vacsiemu poctu rodinnych prislusnikov aj znamych, je to dobry pribeh a ak by v buducnosti doslo ku konfrontacii s dotycnou osobou, tak by tito ludia mohli dosvedcit ze bol v minulosti takyto konflikt, lebo si ho spomina a teda ze mal si z tej osoby obavy.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Zachoval si sa spravne, ale ako hovori Zoid, zasluzil si este 2-3 vychovne po papuli. Druha vec je, ci mas na to povahu a postavu, aby si mu po tej papuli dal.
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Childe89 »

Kamosovi sa tiez stalo nieco podobne, brigaduje v kauflande, a akurat mali zlodeja. SBSkarka, drobna zena, ho chcela chytit ale on jej usiel dnu do predajne, no a kamarat ho chytil spolu s SBSkarkou a potom ho odovzdali privolanej hliadke ktora medzicasom prisla. Cely cas mu vraj hovoril ze si to posral, ze toto nemal, a take podobne reci. Problem je, ze ho (zlodeja) pred kauflandom cakali kamosi, a kedze ukradol daku blbost za 15€ dostal len blokovu pokutu a ani ho nezobrali na stanicu... a ked siel kamarat domov, to uz bolo na konci sichty, tak ten zlodej aj s partiou ho sledovali a ked isiel do vchodu tak k nemu pribehli, povyhrazali sa mu, ze uz vedia kde byva atd.
Ale uz je tomu 3 mesiace a neni o nich ani pocut, takze tak. Podla mna su vzdy takito ludia radi ze z toho nejako vyklznu (s pokutou, bez basy) a za par dni su v rovnakej situacii a zas sa vyhrazaju inym ludom, a tak dokola. Kym ich nezasijes do basy tak sa nic nedeje, lebo oni to maju na dennom poriadku. Si ani nepamataju vsetkych ktorym sa vyhrazali.
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

no ono je druhá vec že ja nie som človek bohvieakej stavby a kaser len dopĺňe moje ego. Pravdupovediac mám 182cm a ledva 70kg, takže taká slečinka. :oops: a preto aj nosím ten kaser niekedy az 2. Bohužial Boh ma nestvoril agresívneho a silného ale zas mi dal iné prednosti. No a pokial by išlo o známosti o tom som mu nepovedal ani slovo ale stačilo by mi zdvihnúť telefón a mal by chlapec po srande. Je veľa ľudí ktrorí sa trasú aby si do niekoho buchli, ale to by som riešil v krajnom prípade len ak by to nenechal na pokoji čož mu doporučujem. Je pozoruhodné aký rešpekt budí obyčajný kaser ale zas obyčajný ako obyčajný. už som tu velakrát písal o účinkoch a pepperu verím viac ako frajerke. Je mi krajne nepríjemné riešiť spory takéhoto typu, lebo sa mi zdajú nanajvíš zbabelé niekomu sa vyhrážať. Tak sa chlap nechová. Bohužial takýchto individuí je požehnane vela. Je pravda že to riešiť cez políciu asi nemá cenu z dôvodu že by sa lahko dostal ku mojim info. Takýchto ľudí asi stačí postrašiť a dajú pokoj.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

radím Ti, vymeň frajerku :lol:
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Walter.
Tak ako pisal Zoid. Dobre povedal.
Netreba riesit takych luzerov. Pravdepodobne na dalsi den si ani nic nepamatal.
Ja keby za tych 12 rokov, co robim svoju robotu, bral aspon trosku vazne kazdeho fetaka, alkoholika, chudaka a inu zgerbu, bud by som chodil kanalmi alebo sukromnym vrtulnikom.
Nic si z toho nerob.
inspiring_curie

Príspevok od používateľa inspiring_curie »

Walter aspon 2 krát do týždna navštívit fitnes, trochu sa zapotit a pekním babám na zadok čumiet neni vôbec na škodu, to len aby si hned kaser nemusel tahat z vačku. Ale zachoval si sa spravne a v ničom si nepochybil aspon z môjho pohladu. Z tých vyhrážok si nič nerob ešte také zažiješ. Každý si tým prešiel.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

ako presne mi dvihanie zeliez pomoze odohnat fetaka, ked sa nezlakne mojich vodou natecenych bicepsov?
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"