Chyby na fóre

Nahlasovanie chýb, odkazy adminom a moderátorom, kontakt na admina etc.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Predpokladam ze nikto problem nehlada... skoda.
Používateľov profilový obrázok
gereta
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa gereta »

Na serveri je posunuty cas o +1 hodinu. Prispevky uklada/zobrazuje s posunutym casom.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Vypni si v profile DST čas počas neletného obdobia. Viem, kus hlúpe, ale rýchlejšie ako hľadať globálne riešenie.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

A webforum stale nefunguje zo zahranicia.
Predpokladam ze kedze to nikto neriesi uz mesiace tak to tak zostane :(
403 Forbidden

nginx
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

niečo sa už asi riešilo, lebo nechodili notifikácie a už mi chodia
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

No snad sa na to niekto pozrie.
Webforum bolo hlavnym zdrojom infa a ked sa sem clovek dostane iba raz za par tyzdnov je to nanic.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Si nainštalujte k Opere mini aj iný prehliadač špeciálne iba pre wf na Android. Mne ide wf na Dolphine (staršia verzia 2016, neviem ako pôjde na aktuálnej verzii 2017).
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

A nebude to tym, ze niektori internetovi poskytovatelia blokuju stranky venovane zbraniam a vsetkeho, co sa toci okolo zbrani ? V GB som napr. nemohol v mestskych knizniciach popozerat zbranove webstranky. Najprv som musel vypisat formular, kde som zdovodnil potrebu " browsing on gun websites ". Formular kniznica kamsi zasielala a az o nejaky cas som dostal kod na pristup k zbranovym webom.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

bus driver napísal:Najprv som musel vypisat formular, kde som zdovodnil potrebu " browsing on gun websites ".
To si robis prdel nie? Tam to smeruje?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

To bolo este okolo roku 2006-2007. V prenajatom byte ale tento problem nebol, tam som mohol pozerat zbranove weby bez obmedzeni. Do mestkych kniznic som siel iba ked som mal poruchu na routri.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

bus driver, nie je to tym.
Je to nastavenim hostingu tychto stranok.
Bohuzial stale neriesene (uz velmi dlho) a admin nereaguje na PM.
Používateľov profilový obrázok
Marek524
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Marek524 »

No ako tak pozeram a surfujem, vec je asi vyriešená.

Aktualne sa nachádzam na juhu Nemecka a Webforum mi
v pohode cez Android klasický prehliadač spustí 8) .

A vy ostatný v zahraničí ? Či iba ja mám dneska šťastie :D ?
sando
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa sando »

cca pred dvoma t. som sa z AT na fórum nedostal , teraz sa chystam opäť - viete poradiť ako na to?

Vďaka
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Predpokladam, ze kvoli castym utokom zvonka sa admin vykaslal na poriadne opatchovanie servera a natvrdo zakazal pristup zo zahranicia.
Kedze slovensky Telecom je sucastou nemeckeho DT, je mozne ze ak si bol v nemecku v sieti DT tak si na webforum siel z rozsahu adries, ktore su vyuzivane aj na SK a server ta pustil.

Ale to je len moj tip, aka je realita neviem.
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 181
Registered for: 7 years

Príspevok od používateľa tata7474 »

Zdravim vospolok,

registraciu mam este teplu (este mi obrazne tleje spak pred dverami WF), webforum vsak pasivne sledujem niekolko mesiacov. Co sa tyka blokovania pristupu na WF, odpozoroval som, ze nemozne je to vzdy, ak pristupujem skrze nejaky korporatny firewall. Tie totiz maju relativne restriktivne URL filtrovanie alebo Content filtering. V praci mame napriklad Palo Alto firewall, ktory ma WF kategorizovane ako "games" ... https://urlfiltering.paloaltonetworks.com/ ... na strankach URL kategorizacii je vacsinou aj formular na zmenu kategorie, to je ale asi skor na admina WF ... Mimochodom Brightcloud ma WF ako neskodnu, Barracuda ako Blogs, McAfee zasa Weapons ... ostatne som nepozeral.
Z toho isteho isteho prehliadaca cez firemnu siet blok, cez hostovsku v pohode (ta nie je filtrovana).
Ak som v zahranici (naposledy som sa vratil vcera z AT), cez wifi na hoteli "forbidden", wifi niekde v meste niektore OK, ine blok ... Pri zmene pripojenia na mobilnu sluzbu (data roaming) bez problemu, priamo provider vacsinou neblokuje nic (iba robi zaznamy, ale to je ine). Doma si samozrejme OK, u si to manazujem sam.
Ak Vam teda niekde blokuje pristup, moze ist o URL kategoriu zakazanu na tom ktorom firewalle, alebo engine pristupoveho bodu skrze klucove slova a content filtering blokuje aj bez kategorie.
Riesenie? Ja som pouzival data roaming (uznavam, nie lacne, ale pri sluzobnej ceste je to skoro jedno), alebo datovu kartu miestneho operatora. Pripadne SSH tunel, ale to uz je skor pre geekov ...
Hadam som pomohol ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Správa fóra"