Vymazanie neaktívnych užívateľov

Nahlasovanie chýb, odkazy adminom a moderátorom, kontakt na admina etc.
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Panzer napísal:Od 01.03.2012 prebehne prečistenie fóra od neaktívnych užívateľov.


Preto vyzývam užívateľov, ktorí sa registrovali na tomto fóre pred 01.01.2011 a ktorí majú k dnešnému dňu 0 (nula) príspevkov, aby v tejto téme v termíne do 29.02.2012 oznámili, či chcú mať zachovaný účet na fóre.


Aj keď sa ma toto čistenie netýka (registroval som sa len nedávno), rád by som reagoval. Tiež patrím k tým, čo do dnešného dňa ešte neprispeli do diskusie, ale musím konštatovať, že som tu takmer denno-denne a vždy čítam takmer všetky nové príspevky. Týmto chcem iba poukázať na to, že toto fórum je pre mňa (napriek tomu, že som osobne ešte neprispel) veľkým zdrojom informácií...

Ďakujem.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Myslím, že aktivita sa neposudzuje len podľa počtu príspevkov. Admin a modi by mali mať k dispozícii aj nejakú databázu loginov jednotlivých nickov. Neaktívny účet nie je ten, ktorý neprispieva, ale ten, na ktorý sa jeho užívateľ dlhú dobu ani neprihlási.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tykks a vies si predstavit aka je to ;e8acka ?? ist do admin profilu, otvorit si kazdeho uzivatela po jednom a studovat jeho pristupy ??
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Potvrdzujem, nemožné.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Nemyslím každého užívateľa osobitne dpc :roll:, ale nejaká databáza prístupov neexistuje? Odfiltrujem si z nej užívateľov, ktorí za posledných XY mesiacov nemali ani jeden login a je to. Ak to fórum neumožňuje, tak je to asi ozaj php vykopávka, ktorú by bolo načase upgradnúť.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Pietro, ide to aj bez toho "dpc".
:wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

pietro32i: nechcem naisto hovoriť za túto verziu fóra, ale phpBB čo som spravoval ja malo možnosť zoradiť si užívateľa buď podľa počtu príspevkov, ale aj podľa poslednej aktivity, posledného prihlásenia. Lenže si zoradíš buď jedno alebo druhé. Nemôžeš si zoradiť užívateľov s 0 príspevkami a tých následne podľa aktivity. Ak ich zoradíš len podľa aktivity, tak medzi nimi budú aj takí, čo majú sto príspevkov ale neprihlásili sa už viac ako rok, čiže chápeš v čom je problém. Viem že väčšina ľudí čo si vytvára profil len kvôli sledovaniu nových tém nepôjde čítať pravidlá a informácie... a preto sa nedozvie že má napísať aspoň jeden post aby nebol vymazaný. Ale zas na druhej strane, aj keď sa taký profil omylom vymaže (že užívateľ o to nemal záujem), tak to nie je škoda, keďže profil s 0 postami a tým istým nickom si môže založiť znova. Bohužiaľ je to pre Panzera pracná robota a pochybujem, že má čas podrobne študovať každý profil s 0 príspevkami, že kedy tam bola posledná aktivita.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Jack napísal:Pietro, ide to aj bez toho "dpc".
:wink:
Ale iste, že to ide, ale ako sa do lesa... Nabudúce si teda zahryznem do jazyka, či klávesnice :wink:.
To Zoiderg37: Ak je to ozaj také komplikované, tak potom nie je o čom.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Pietro, jasan, chápem, prečo to prišlo, ale roman písal niečo ako tykks, tak neni treba, aby ozvena bola hlasnejšia ako ten výkrik do lesa... Inak v pohode, v ostatných veciach sa nenechaj brzdiť v rozlete.
:wink:
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Toho kokosa som si vlastne ani poriadne nevšimol, všimol som si ";e8acka", tak aby som nevyzeral, že "mekota" :lol:.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

yarco napísal:Jedna technická - pri zmazaní užívateľského účtu zmizne profil užívateľa aj so všetkými príspevkami?
Viď predchádzajúca stránka - bývalý užívateľ komisar. Zmizne iba avatar, príspevok aj nick ostáva.
Nebiros
prispievateľ
Príspevky: 140
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Nebiros »

Kam sa stratil Abakan?
zmizol sám, alebo bol zmizený?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Zmizol sám.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

A kde sublimovala polka starých fóristov? :roll:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Starý fóristi sa tu občas ukážu pár písmenkami.
Doba sa posunula,každy sa vybral svojim smerom a nakolko funguje fb forum tak tam je ich daleko viac ako tu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Správa fóra"