Vymazanie neaktívnych užívateľov

Nahlasovanie chýb, odkazy adminom a moderátorom, kontakt na admina etc.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Vymazanie neaktívnych užívateľov

Príspevok od používateľa Panzer »

Od 01.03.2012 prebehne prečistenie fóra od neaktívnych užívateľov.


Preto vyzývam užívateľov, ktorí sa registrovali na tomto fóre pred 01.01.2011 a ktorí majú k dnešnému dňu 0 (nula) príspevkov, aby v tejto téme v termíne do 29.02.2012 oznámili, či chcú mať zachovaný účet na fóre.



Po tomto dátume budú vyššie uvedení užívatelia, ktorí neprejavia záujem o ďalšie zotrvanie na fóre, vymazaní.

K takémuto kroku pristupujem nerád, ale vychádzam z predpokladu, že hlavným dôvodom pre registráciu na fóre je možnosť vkladať príspevky. Ak niekto rok a viac po registrácii nevloží ani jeden príspevok, nemá pre neho registrácia význam a zbytočne blokuje konkrétny nick. Ak ale takýto užívateľ z nejakého dôvodu chce na fóre zostať zaregistrovaný, stačí v tejto téme napísať - "chcem byť naďalej registrovaný" a pod.

Ďakujem.


P.S. Ak niekto nevie, kedy presne bol zaregistrovaný, môže to zistiť vyhľadaním svojho nicku v Zozname užívateľov.
Naposledy upravil/-a Panzer v 03 Mar 2012, 11:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ďalším dôvodom na registráciu môže byť okrem možnosti prispievania aj to, že registrovanému užívateľovi fórum zvýrazňuje nečítané príspevky od jeho poslednej návštevy.

Ale súhlasím s navrhovaným prečistením.
DDT
prispievateľ
Príspevky: 111
Registered for: 13 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DDT »

yarco napísal:....registrovanému užívateľovi fórum zvýrazňuje nečítané príspevky od jeho poslednej návštevy.....
Bingo...ale tak uz mam teda 1 prispevok ked treba... :wink:
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Panzer napísal:Preto vyzývam užívateľov, ktorí sa registrovali na tomto fóre pred 01.01.2011 a ktorí majú k dnešnému dňu 0 (nula) príspevkov, ...
DDT: nebolo treba.
DDT
prispievateľ
Príspevky: 111
Registered for: 13 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DDT »

Tak pre istotu a mozno ma to nastartuje prispiet aj viacej. 8)
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

:arrow:
Dudosk
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa Dudosk »

poprosím zachovať môj účet
ďakujem
edit - pozeram ze som sa registroval az po termine...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

priatelia,
myslim, ze Panzer napisal jasne PRED 1.1.2011 a dvaja z dvoch co sa ozvali su registrovani po 1.1.2011....
DDT
prispievateľ
Príspevky: 111
Registered for: 13 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DDT »

Ja som napisal len ako rekaciu na yarca ze niekto tu je regnuty kvoli tej konkretnej funkcii.
To ze tym padom som mal aj minimlane jeden prispevok bola uz len pridana bonusova hodnota.

Ale takto uz mam tri a som tazko za vodou. :twisted: :twisted: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Dnešného dňa bolo ukončené prečistenie fóra od neaktívnych užívateľov.

Bolo vymazaných cca 800 užívateľov, čo je takmer tretina všetkých registrovaných. Polovica vymazaných mala neaktívne účty, našlo sa aj zopár spiacich botov.
inspiring_swartz

Príspevok od používateľa inspiring_swartz »

Zdravím vás chlapi. Chcem vás požiadať o zmazanie môjho účtu z fóra. Dôvodom je, že tu celkom nefunguje korektná komunikácia a nie celkom sa darí s tým niečo robiť. Nechcem, aby bola moja osoba naďalej s fórom spájaná. Opúšťam ho, tak ako aj moje konto. Nie je to z trucu, ani na protest. Robím to preto, lebo som nešťastný z tohoto štýlu komunikácie, robí to zle môjmu žalúdku, srdcu a nervom. Podotýkam, že toto nie je jediné fórum, ktoré navštevujem - nikde inde som nemal konflikty, tak ako som nikde inde nevidel nevidel ani zlomok z tej špiny, čo sa kumuluje tu. Kto na to má, verím, že pochopí, o čo mi ide. Tých ostatných prosím, aby sa aspoň teraz zdržali nedôležitých komentárov.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

OK, rešpektujem. Ak si to nerozmyslíš, tak po siedmich dňoch účet zmažem. Ak by si zmenil názor, daj vedieť. Hoci aj cez PM.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Komisár by sa mal z praktických dôvodov vyjadriť, či chce zmazať obidva účty.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Jedna technická - pri zmazaní užívateľského účtu zmizne profil užívateľa aj so všetkými príspevkami?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

technicka :
neviem na akej verzii phpBB bezi WF , ale na inom fore ktore administrujem je moznost volby.
Budto zmazem uzivatela, zmizne jeho profil a jeho prispevky ostanu len nebudu priradene k profilu, alebo mozem aj zmazat vsetky prispevky daneho uzivatela. Uz si nespominam co to urobi s temami, ktore dany uzivatel zalozil.

moralno eticka:
myslim, ze ak niekomu prestalo forum vyhovovat, moze kedykolvek prestat sem chodit. Dostat od spoludiskutujucich stierku za trivialnu otazku, vynadat im do deciek a potom sa teatralne nechat mazat mi pripada take...detinske.
Napísať odpoveď

Návrat na "Správa fóra"