Taurus 85 ultra lite

inspiring_proskuriakova

Taurus 85 ultra lite

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

zdravim, s najvacsou pravdepodobnostou pojdem do tejto zbrane ( Taurus 85 ul)

vie niekto povedat ako sa pohybuju jeho ceny, resp. kde najlepsie nakupit?

vdaka :wink:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Okolo 400,-€ a kupis ho u Frana.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Zopár info o tomto modely je aj na mojom domovskom fóre, ak chceš pozri na to:
http://forum.valka.cz/viewtopic.php/tit ... 612#308612
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

kazdopadne odporucam kazdy ultralight pred kupou vyskusat. aby si potom nezistil ze z toho vypalis jeden a pol valca a odlozis ho lebo budes mat "rozkopanu" celu ruku. samozrejme je to navysost subjektivna vec. lahucka zbran na relativne vykonne strelivo ktora sa sice super nosi ale neda sa s nou trenovat je na nic.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

tak primarny ucel je jednoznacne nosenie/obrana, takze s tym ze strelba nebude pohodlna som zmiereny... ale este si to musim prilozit "na telo" nech viem ci sa mi to bude pohodlne nosit
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Nosit sa to da v pohode.Ja mam 605,co je tvarovo to iste akurat je trosku tazsi,lebo je ocelovy,ale da sa nosit aj to(mimochodom bude na predaj).
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

maros15: daj vediet možno by sme sa dohodli
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Si 1. v poradi :wink: .Posli mi do PM tel.c.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Lord_Summoner_sk napísal:tak primarny ucel je jednoznacne nosenie/obrana, takze s tym ze strelba nebude pohodlna som zmiereny... ale este si to musim prilozit "na telo" nech viem ci sa mi to bude pohodlne nosit
Boris asi skor narazal na to, ze:
nepohodlna strelba (mat "rozkopanu" celu ruku) = malo treningu

No a malo treningu = ... :roll:

Nejde len o to - zvladnut vystrielat v kratkom case zasobnik/valec. Treba aj trafit. A na to treba trening.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

neboj, na strelnici som 2x do tyzdna, aj ked iba vzduchova pistol, ale ruku to posilni dobre... a jasne ze kym tym neprezeniem par kil olova, tak s tym do ulic nevyrazim... pre moj osobny klud
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

Deas: nie je
Hermes: nie a nikdy nebude, lebo "je to druhy najhorsi vyrobca po cinanoch"
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Ak ti mozem poradit,tak si priplat a kup radsej S&W,alebo Ruger.Viem o com hovorim.A z toho predaja mojho taurusu,co som spominal vyssie nebude nic-bude vrateny v rekl.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

kebyze tolko mam, nevaham, ale bude to bud toto alebo ruger lcp... a co sa stalo tvojmu taurusu?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Celkovo nie je nanho spolah.Priebercivy na strelivo.Pri silnejsich laboraiach sa zesekaval a po 3 opravach v rekl. zle aretuje valec,To znamena,ze v DA rezime z 5 ran odpali spolahlivo 2 rany a ostatne 3 trafi zapalnik medzi komory alebo na kraj zapalky.Dnes som ho po 3. reklamacii vyskusal na strelnici a uz som rezignoval.Na buduci tyzden ho idem vratit.Ak pojdes do taurusu,zober so sebou nejakeho puskara,nech ten revolver pozre(vole,spravna aretacia,spravne casovanie valca) aj ked je novy.Vyhnes sa problemom ake som mal ja.Ja si uz taurus nekupim.Netvrdim,ze su vsetky zle,ale ja som mal proste smolu a uz tej znacke moc neverim.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Lord_Summoner_sk napísal:Hermes: nie a nikdy nebude, lebo "je to druhy najhorsi vyrobca po cinanoch"
Typicke vyjadrenie majstrov sveta z Hermesu.
Nejdem sa zastavat Taurusu, nemam s nim ziadne skusenosti. Ale odkedy mi chlap v Hermese bohorovne tvrdil, ze o kozenom vnutornom puzdre este nepocul a ze kozu (namiesto nylonu) si na vnutorne puzdro moze vybrat hadam len idiot (nepovedal priamo, ale jasne naznacil), tak ich vyjadrenia beriem s velkou rezervou. Tiez ich odborne disputy na temu nabojov z Aresu stoja za to... :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"