REV0LVER Arminius 38

R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

DeMaio: ak ho chceš iba na obranu obydlia tak ok, ale zváž že pri dĺžke laufu a hmotnosti to bude kopajúca kobyla s ohňostojom ako bonus. Prečo radšej nekúpiš niečo jazdené a osvedčené ? Vyvaliť 500€ za LCR radšej volím pridať padíka a ísť do rugra SP 321
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Mám z vás zmetok v hlave :D

Kúpiť?Nekúpiť?

EDIT:Cena je presne 410e..Je to funglovka nestrielaná..
Dohodol som sa s predajcom,že pojdeme streliť pár včeličiek a potom sa rozhodnem..
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ide o novinku a tak by som si asi dal načas. Ja som totiž nie tak dávno chcel za horúca ísť do Ruger LCP, nakoniec som si ale povedal, že vydržím pár mesiacov a urobil som dobre. Pomalinky sa začali objavovať prvé "zážitky" užívateľov. Dnes som rád, že som ušetril 350 euráčov a kopu nervov.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

DeMaio: vyskúšaj a uvidíš, ak sa ti bude páčiť ber. Na skúšku si vezmi normálne laborované strelivo, nie prebíjance ani fabrické wadcutre.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

DeMaio napísal:Chcem to na ochranu
Stale si neupresnil, co tym myslis.
Ako pise R - ak to chces na ochranu obydlia a nie na nosenie, nie je podla mna ziadny dovod kupovat takeho krpca.
Fullsize zbran (ci uz revolver alebo pistol) sa bude lepsie drzat, pokojnejsie sa bude spravat pri strelbe a pravdepodobne aj viac vydrzi. Vacsia hmotnost zbrane je v tomto pripade skor pozitivom a ako bonus vzhladom na rozmery moze mat aj vacsiu kapacitu.

Este k tej vydrzi - netvrdim, ze z domacej 'suflikovej' obrannej zbrane treba vystrielat tisice vciel rocne, ale zopar stoviek by nebolo od veci. Obzvlast ak bezne pouzivas pistol, t.j. iny uchop, iny sklop rukovate, ina manipulacia atd.
Aby sa ti (nedajboze) v pripade potreby nestalo, ze v strese na 3-5 m netrafis ani siluetu, pretoze zbran nebudes mat dostatocne zazitu a 'v ruke'.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Na ochranu mám na mysli na také to intezívnejšie nosenie..V trezore mi spí CZ 75 semicompact takže ak by som mal brániť nedajbože majetok tak to je pištol na správnom mieste,ale na každodenné nosenie mi ťahá gaťe..Dá sa povedať,že s nou som zžitý.Chodili sme poctivo strielať,ale..Tá váha je na opasku citelná.Tento ruger mi čo sa týka tohto aspektu absolútne vyhovuje.Uvidím ako dopadnú tie skúšobné strely..
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Tak a je to tam..Na strelnici to bola láska na prvý pohlad.Už je moja a som úplne natešený..Večer hodím nejaké fotečky..
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:21, upravené celkom 1 krát.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

DeMaio: ako sa z toho strielalo? má to len pár gramov - neskákal v rukách?

na nosenie bude parádny _ závidím :oops:
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Slúbené foto:

Už má aj občiansky :D

Obrázok

a

Obrázok

Príslušenstvo je iba tá Ruger kapsa,2 klúče a vystrelená nábojnica :twisted:

Pri strelbe sa choval podozrivo jemne až som bol prekvapený.Dal som ešte ranu istoty z CZ a už som bol jasný.Kúpil som si hneď aj tú buzitašku a v kombinácii s naplneným buďilárom,klúčami a podobnými sprostosťami som ani nevedel,že po boku sa nosí aj ochranár..
Naposledy upravil/-a inspiring_galileo v 13 Jan 2010, 15:20, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

nieje ta taska na to trosku moc velka? Zmesti sa do nej full-size sluzobna zbran a mam pocit ze toto sa moze vnutri trosku stracat. Pri tejto velkosti sa to pohodlne zmesti do vnutorneho puzdra aj na nonstop celodenne nosenie
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Ano máš pravdu,ale mám aj CZ a dnu je zaťahovací pás na suchý zips tak aj malí ruger sa v nej nestratí..
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:21, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Tak okrem toho visiaceho zámku tam je všetko ako píšeš.V manuále som nič nenašiel..
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Takže velká premiéra je za nami.Bol som si trochen zapukať a môžem povedať,že maximálna spokojnosť.Na 10 metrov som mal ako novic rozptil tých 8 cm.Na 15 metrov 12 cm.100% spokojnosť páni.Ďakujem za rady a hlavne že ste ma odhovorili od toho Arminiusa.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"