Ruger LCR

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

MRBLUE napísal:...LCP za desat je podla mna normalna cena.
no, za zbran ktora sa zacne po par sto ranach sama rozoberat a o tisichoch nemozno ani hovorit je to IMO vela. Ked si prihodis 100-200 eur, kupis napriklad kevina, co je zivotnostou radovo inde a prezije pravdepodobne 4-5 takychto sezonnych vymyslov. A je tu kopa inych prtavych pistoli, ktore su zivtnostou uplne inde a cena nie je o mnoho vyssia. Nie sme taki bohati, aby sme mohli kupovat lacne veci.

Nech to daju za 150 eur systemom jednorazoveho fotaka, sak to realne ani vyssiu hodnotu nema. :lol:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

pravda pravda. za 10.000 uz dnes mozes mat zachovane PPK na ktorom puskar prelesti nabeh do komory a bude slapat ako hodinky. e este bues aj stylovy :)
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Choďte si o LCP-čku kecať inde :lol:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

K tej cene.

Obchodna cesta zbrane: Vyrobca Ruger - Dovozca na Slovensko - Konecny predajca.
To mate 3x rabat, z toho 2x je slovensky obchodnik :-)
Takze v USA je to fakt relativne sezonna zbran.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ruger LCP stoji v Statoch cca 340,-USD a Ruger LCR okolo 530,-USD,to je na nase 243eur(7320,-Sk) a 379eur(11417,-Sk),takze ani v USA niesu az take lacne. Ked vezmes hociktoru inu zbran v tejto kategorii,tak z pistoli Kevin,Kahr a podobne su tazsie a o dost drahsie PPK ci CZ50/70 o dost tazsie. U revolverov rozne SW,Taurus so scandiovym,titanovym ci hlinikovym ramom tazsie a vyrazne drahsie. Ak si kupis LCP ci LCR,podla toho ci preferujes pistol,alebo revolver tak na zoznamenie a navyknutie na zbran staci do 1000 ran a potom len obcas si zatrenovat nejakych 50. To znaci ze ti vydrzi 5-7rokov a to pri tej cene je v pohode. Ak natrafis na nejaky vadny kus,odyde ti este v zaruke,kedy ho najviac zatazis. Sviatocny strelec sa o zivotnost bat nemusi a ten kto striela intenzivne,tak za strelivo minie niekolkonasobne viac ako stoji zbran. Nakolko som pistolovy,nad LCRkom nerozmyslam,ale LCP je horuci kandidat. Zatial ma odradza len to ze ich je malo a bude problem so servisom. Cakat od zbrane tejto hmotnosti,rozmerov a vykonu to co od HK USP,G17,CZ75 ci P226ky je utopia.
Naposledy upravil/-a MRBLUE v 02 Feb 2010, 00:06, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

MRBLUE napísal:...na zoznamenie a navyknutie na zbran staci do 1000 ran ...
sak to :wink:
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Hodte fotky valcov..Ak sa dá z predu a neni povinnost fotit rugera..
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:43, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

To tu má len Bum valec??

Nemáte niekto možnosť prefotit,alebo poslať odkaz na pdf Streleckej revue 6/2009? Je tam nejaká recenzoška na lcr-ko a nemôžem sa k nej dopátrať..
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Tak sme boli včera s manželkou trochen zapukať..Padla padesiatka z toho manželka si pukla 15 včeličiek.Trochen ju bolela ruka tak mi povedala,že "na dnes mám dosť" :lol:

Zo pár fotiek:

manželka:

Obrázok

Na 15 metri:

Obrázok

Na 10 metri:

Obrázok

K dnešnému dňu mám puknuté 400 ks.Zatial bez závad! Klop Klop
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

LCR-ko bude na predaj za viac než dobrú cenu.Doplietla sa k nám G26-ka a žena zase úraduje.Nechcem ho zatial dávať dole bo tam je už jeden.Bližšie info cez ss-ky.Strelené k dnešnému dňu 450 ks..
shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa shot »

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

hmm, vyrobca deklaruje strelbu +P z tejto zbrane a podla toho obrazku to boli bezne CCI +P, kde urobili sudruhovia z USA chybu, zeby nejak vyrobna vada na hlavni :?:
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Bolo by zaujmavé keby dotičný napísal ako sa to stalo.Neverím,že bežným,alebo +P čkovým strelivom.Nejak sa to aj podozrivo odlúplo.
No ale záver si urobí každý sám.Vidieť fotku na nete je ako jedna babka povedala..
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

tak podľa tej fotky na ktorej su aj "prilozene" nabojnice tipujem ze islo o tovarenske +P strelivo od CCI (preco inak by tam tie nabojnice fotil). to odlupnutie nie je vobec divne. Je sposobene tym, ze zrejme nevydrzala ona ocelova "vlozka" ergo hlaven (ono ta dimenzacia hlavni, pokial je pouzita bezna hlavnova ocel je aj u LCP takpovediac na knap), ktora sa vydula a to sposobilo odlupenie toho plastu v ktorom je vlozena. Ja osobne by tom to odhadol na nejaku vyrobnu vadu konkretneho kusu. Je ale pravda, ze vacsina havarii zbrani ma povod v municii. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"