Ruger Vaquero

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Vaquero ma kratšiu rúčku ,ak chceš strielat dvoma rukami kúp si do druhej ešte jedno :wink: . Mne vychádza tažka a pomalá 38mička tam kam mierim ,čim silnejšie a nadupanejšia 357mička mi nesie mierne vľavo dole zhruba 7cm pod zamerny bod na 25m, nevýhoda je že keď chcem niečo male trafiť " vrchnák od pet fľašky tak si ho hlavnou zakryjem a nevidím ho ale trafiť ho trafím :lol:
friendly_antonelli

Príspevok od používateľa friendly_antonelli »

Asi zacnem najprv tymi dvoma druhmi streliva a skusim si revolver podlozit a strlielat tak na 10 m, uvidim kde to bude lietat.
Inak nad tym Ruger single six alebo ak sa bude dat doviest z USA tak mozno single ten s nastavitelnymi mieridlami rozmyslam aj ja. Ak by som si nieco nasetril tak by som aj do toho siel.
S tym puskarom nechcem moc spekulovat, ked nenajdem vhodne strelivo tak sa budem snazit korigovat pri strelbe.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Snaž sa pri výstrele od strachu nežmurkať a necukať ,až uvidíš pri výstrele plameň z hlavne si na dobrej ceste ,strafiť sa potom nebude problém . Najjednoduchšie je to z najslabším strelivom . Pripadne skus rusku ruletu daj jeden náboj zatoč valcom a strieľaj na terč tak aby si nevedel kedy bude náboj na rade sam budeš vidieť ako od strachu z predpokladaného výstrelu strhávaš. Vagueru takéto sušenie vôbec neškodí ,je to v pohode.
friendly_antonelli

Príspevok od používateľa friendly_antonelli »

No ten plamen som veru pri strielani nevidel, mozno keby som strielal v tme tak potom :D , to s tou prazdnou nabojnicou vo valci a zatocenim mi uz radili, ked pojdem na strlenicu najblizsie urcite to vyskusam, verim ze sa trochu zlepsim lebo uz som si myslel ze som slepy ked som strielal :shock:
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"