Colt KING COBRA .357 magnum

Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

niekolko rugerov mi rukami preslo. mozem porovnavat produkciu starsiu aj aktualnu. sucasna je horsia. treba dobre vybrat kus. je jednoduche pravidlo - ak to ma na laufe vyrazene SOUTHPORT ide o starsi kver a je sanca ze bude dobre poskladany. ak to ma vyrazene NEWPORT ide o novovyrobu kde je kvalita spracovania mnohokrat citelne horsia. mam ten isty model v starom a novom prevedeni a je to vidno na kazdom detaile... kazdopadne vsak stale plati ze pokial dobre vyberiete alebo sa nieco neposerie, co do revolverov ruger stale ponuka najlepsi pomer cena/vydrz/kvalita.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

moj ruger ma luxusnu spust, ak to porovnam s trackerom. kupil som ho jazdeny, mal za sebou 29 ran:) takze vsetko bolo ako zrkadlo.+ som v tej cene k tomu dostal puzdro a naboje prvi partizan cca 120 ks.
moj nazor je rovnaky ako borisov. kedysi som cital jeden rozhovor s americkym policajtom, ktory nosi ruger a podla jeho slov: "Nejsem bohatej, ani blbej". takze ano pomer cena/kvalita/vykon je namieste asi ako u glocka. taky smith je super ale nie kazdy vyvali 1000 eur.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

Aby mal ruger dobru spust na to vacsinou netreba extra ladenie. Staci vymena pruzin za nejaky custom set. Rugre su tak dobre konstruovane ze komplet vymenu vsetkych pruzin zvladne aj lepsi domaci fuser :) smithovska spust po vymene pruzin to nebude ale bude to sakra blizko. Vyskusane overene...
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

skusal som borisov sp101 pred a po vymene pruzin a je do strasny rozdiel
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ruger potrebuje nauhlovat ozuby aby mal dobru spust, da sa dostat bezpecne na 0,5-0,7 kg v SA rezime
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"