HS H11 /Springfield Hellcat/

Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

HS H11 /Springfield Hellcat/

Príspevok od používateľa jedei105 »

Prílohy
HS-H11-RDR.jpg
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Už som po nej pozeral. Ak má chod spúšte taký ako predchádzajúce modely tak je to super voľba.
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

Ja ho uz mam doma, velkost ako G43 cca, velmi dobry grip, kapacita zasobnikov 11+1 a 13+1 super. Spust mi pride ok, ako glock, akurat ten bezpecnostny jazycek na spusti musi byt viac zatlaceny aby sa spust pohla, na glocku mi to neprislo nikdy take citlive.
Lukas771
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Registered for: 4 years 8 months

Príspevok od používateľa Lukas771 »

Taktiež mám doma OSP verziu, prekvapilo ma, že týchto verzii dovážajú podľa predajcu len možno 20% z celého objemu, pritom pri rozdiele 20 eur oproti štandardnej verzii by to malo byť skôr naopak...
Inak subjektívne oproti G43 o veľa lepší úchop, hlavne pre ľudí, ktorí majú väčšie ruky, proste lepšie vyplní dlane a perfektne sadne.
Spúšť je pomerne tvrdá, ale má veľmi príjemný a jasný chod, všetko perfektne pasuje, spracovanie je na špičkovej úrovni.
Kvitujem jednoduchú výmenu pätky zásobníka bez potreby dodatočného náradia... stačí napríklad spínka do vlasov.
Ako píše kolega vyššie ohľadne poistky spúšte, na internete sa na to niektorí amíci sťažujú, že to je nebezpečné, keďže ak silou tlačíte na spúšť a poistka nie je dostatočne hlboko, tak ju proste nepretlačíte. Ťažko povedať, či je to na škodu, alebo je to lepšie pre bezpečnosť. Mne osobne to nejak neprekáža, predsa len, ak nosím zbraň s nábojom v komore a mám na nej takýto typ ochrany, mala by byť dostatočne účinná a plniť svoj účel a v tomto prípade spúšť nejakým náhodným zmäteným nahmatnutím niekde z kraja proste nepretlačíte, čo považujem za plus, na druhej strane, taký SIG365 takýto typ ochrany ani nemá a Američania ho považujú za vzor pre H11/ Hellcat.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

namontoval si na nu svetlo? ake? zatial mi vychadza z realne dostupnyvh len olight valkyrie mini, ma ju tam niekto?
Lukas771
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Registered for: 4 years 8 months

Príspevok od používateľa Lukas771 »

Vyzerá na nej otrasne... to svetlo je širšie ako samotná zbraň, rovnako nechápem ľudí, ktorí tam montujú kolimátor pre veľké pištole..., tá zbraň tak podľa mňa úplne stráca svoje hlavné výhody pre nosenie.
stefan
prispievateľ
Príspevky: 100
Registered for: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa stefan »

Aj ja som si ju zaobstaral a ta poistka je úplne v pohode... Treba ťahať rovno dozadu... Nie do strán, ale rovno bruškom ukazovák dozadu a idem to pekne plynule
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Neviem sa rozhodnut medzi Hellcat a G 43. Vie niekto, kto ich obe vlastnil a dlhsie z nich strielal, porovnat vyhody/nevyhody? Nemyslim teraz cenu, servis, nahradne diely a pod., skor bezchybovost, vydrz, spravanie pri strelbe.
Dakujem
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

mam ich obidve, subjektivne mi pride strelba z nich podobna, spolahlive su obe...H11 ma lepsi uchop, lepsie sedi v ruke a samozrejme v kapacite jednoznacne vyhrava na celej ciare
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Ok, dik. Kolko mas z nich nastrielane? Cakacka na Hellcat trvala dlho?
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

h11 som mal za dva dni...nastrielane mam z kazdej tak 300-400 nabojov, na vacsie strielanie mam ine
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Neda sa s tym ukladanim fotiek uz fakt nic spravit? Stale si pyta mensiu velkost... Na inych forach s tym nie je problem...
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Neda sa zial vacsi obrazok prilozit, ale chcem sa len spytat, ci je podla vas ok, ak ma uplne nova zbran takto vyjazdenu hlaven... Chapem, ze sa robi nastrel, skuska... Nepamatam si, ako to bolo na predchadzakucich mojich zbraniach po zakupeni.
Prílohy
IMG_20210527_111204.jpg
albukerki
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 4 years 2 months

Príspevok od používateľa albukerki »

Ja to mám tiež nepamätám či to bolo hneď ako som ju kúpil všimol som si to po prvej strelnici pri čistení.
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "