XDM 3.8" 9mm COMPACT

inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

petermac24 napísal:Co sa tyka toho nosenia,tak sa mi to zdalo take cool, ked ho mozno sem tam aj trosku vidiet ...
:shock: :shock: :shock:
Prepáč, neber to ako provokáciu, ale to znie ako od 15-ročného chalana ktorý práve zohnal svoju prvú plynovku.

Bral by som púzdro s otvoreným dnom zakrývajúce celý záver zbrane. Počas nosenia ti do púzdra napadá všelijaký bordel a v uzavretom púzdre sa to pekne nazbiera.
Používateľov profilový obrázok
petermac24
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa petermac24 »

Ok,beriem to a uz sa polepsim. Nenosim dlhe kosele tak sa mi stalo, ze ked som si sadal, tak sa mi ta kosela trosku nadvihla. Ale nerobil som to umyselne, to mi ver.
Používateľov profilový obrázok
petermac24
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa petermac24 »

A s tym otvorenym puzdrom to nakoniec bude predsa len lepsie.
Dobry tip.
Dik!
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

No práve o tom som hovoril. :)
berserker napísal:Ak nosíš zbraň, mal by si k tomu prispôsobiť aj oblečenie, o to viac ak používaš vonkajšie opaskové púzdro.
Čo v tvojom prípade znamená napr nosiť dlhé košele. ;) V konečnom dôsledku je to samozrejme na tebe, ja len hovorím svoj názor.

Čítal som niekde, že keď chlap začne nosiť zbraň, tak pred zrkadlom postáva dlhšie ako žena, skúša rôzne košele a tričká, otáča sa či je vidieť zbraň, atď. No a niečo podobné som spozoroval aj na sebe (hlavne zo začiatku, teraz už mám lepší odhad). :D

Ale už sme silne OT, tak končím.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

V Banskej štiavnici to púzdro nevyskúšaš, oni nemajú vyrobený každý typ púzdra pre každú zbraň, v Banskej štiavnici je vystavených pár púzdier s plastovými maketami Glockov aby si si ich mohol zbežne pozrieť, ale to si môžeš aj hocikde v obchode.
Používateľov profilový obrázok
petermac24
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa petermac24 »

Aha, skusim sa teda poobzerat niekde inde. Ozaj, neboli ste nahodou pozriet vo W.A.R, ci tam nahodou nemaju plastove puzdra, ktore v USA ponukaju standardne v kufriku aj zo zbranou? Chcel by som ich aspon omrknut. A rad by som kupil aj nejake tricko s logom XDM.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nemajú.
Používateľov profilový obrázok
petermac24
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa petermac24 »

Existuje nejaky lepsi sposob ako si vynovit zaver na pistoli? Ciernidla ako tu citam, nespravia asi ziadny zazrak. Robi u nas na Slovensku niekto nejake komplexne nastrieknutie zaveru?
inspiring_dhawan

Príspevok od používateľa inspiring_dhawan »

neviem ci to tu uz niekto postol, ale pekne predlzenie na zasobnik ku compactu, teda malickova opora. Hned to vyzera viac k svetu, normalne lutujem ze som bral fullsize...

http://www.pistolgear.com/prodimages/PGXDM9_medium.jpg
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Full size na sutaže a compakt na nosenie :) .Petka je znama a super vec,pokial nemaš tlapy ako Berserker :D tak maš uchop ako na full...
Používateľov profilový obrázok
ricinr
častý prispievateľ
Príspevky: 776
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa ricinr »

Ak by sa niekto podujal spoločný nákup tejto pätky z ebay alebo pod tak mi pošlite pm a rád sa pridám.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Ale ale Peťo, ja mám ruky štandardnej veľkosti. 8) Pri zbrani na nosenie nepokladám plný úchop za až tak dôležitú vec. Na súťaže si samozrejme beriem 19-ranové zásobníky. ;)
slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa slimaaak »

Dnes som sa stal stastnym majitelom tejto krasky...:) Neviem sa dockat vikendu ked si ju pojdem prevetrat sa strelnicu
Používateľov profilový obrázok
petermac24
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa petermac24 »

Gratulujem a zaroven vitaj v nasej stale viac a viac sa rozrastajucej Springfield family :wink:
slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa slimaaak »

Nuz neviem ci je to otazka na mna, ale ten moj ma mimalnu volu.
Tato vola vsak nieje obtazujuca a pri strelbe ju prakticky necitit. Mne pri tomto predlzenom viac vadi ze sa neda pri rychle vymene narazit do sachty tak dokonale ako tie kratke. Tie sedia perfektne a ich rychla vymena je bezproblemova.
Asi sa staci pohrat s tou plastovou redukciou resp. jemne ju dobrusit ale kedze ten predlzeny prakticky mimo sutaze nepouzivam, tak som nemal potrebu to riesit (tu ho pouzijem ako prvy a nasledne podla potreby kratke).
Ten 19ranovy sa mi na skryte nosenie (appendix) taktiez neosvedcil koli dlzke, takze trenujem s 13.

Je to sice moja prva zbran a mal som moznost prakticky porovnavat ju iba s G19 ako rozmerovo najpribuznejsou ale urcite by som ani s odstupom casu nemenil.
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "