Springfield XDS compact .45

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

pls yarco, repostni tie statistiky co si sem raz daval ohladom porovnania kalibru, poctu ran vystrelenych atd., boli to take pekne stlpcove farebne grafy. diki
friendly_payne

Príspevok od používateľa friendly_payne »

takto právě přemýšlím, jednořadý subcompact XDS a k tomu něco většího na střelnici nebo jiných rizikovějších situací. zatím jsem pro XDS na 99% rozhodnut. pokud budou obě ráže vyzkouším obě a rozhodnu se na místě. pokud jen jedna tak je to jasné.

ty statictyky o kryzových situacích a netrefení cíle jsem taky četl a beru v uvahu. proto i prodloužený zásobník s více náboji.

nenarazil jsem na jiný subcompact jednořaddý plasták co by měl stejné či podobné parametry jako XDS. co se týče pojistek, velikosti, spolehlivosti zbraně.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Kedze uvazujes o SC tak si dovolim uviest este jednu vec: v ultra kratkej hlavni horiaci (tovarensky pomaly)prach nerozbehne velku tazku gulu(40 a 45) na rychlost potrebnu pre dany vykon aky vyrobca uvadza v tabulkach. To len aby si nebol sklamany E cca na urovni Lugra ale spatnym razom, zdvihom a cenou stale na urovni vykonnejsieho kalibru.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

abakan napísal:pls yarco, repostni tie statistiky
Keby som si pamätal kde ...
A teraz nemám čas to hľadať.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Na tom videu o XDS (link z 7.2.2013) bolo vidieť nápis na kufríku zbrane: "Not legal in California". Viete niekto dôvod? (nie som dobrý "speaker", tak som tomu v komentári neporozumel...)
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Video na ktore odkazujes som nenasiel, ale po rychlom dotaze na Google - zrejme nie je este na zozname povolenych/certifikovanych zbrani pre Kaliforniu. Kazda zbran (kazdy variant zbrane) musi mat v CA certifikat na predaj - za miesto na tomto zozname platia firmy kazdy rok poplatok (za kazdu zbran) - nie nadarmo hovoria amici Kalifornii "fasisticky" stat co sa tyka regulacie zbrani :) Viac o tom, bohuzial len v anglictine.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Kalifornská legislatíva okrem iného obmedzuje maximálnu kapacitu zásobníkov na 10 nábojov. :roll:
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

To je sice pravda, ale ak som dobre pozeral, je to pri tejto konkretnej zbrani irelevantne, kedze aj v 9mm verzii a s predlzenym zasobnikom je tento max. na 9 nabojov. Takze toto obmezenie niektorych statov USA splna.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

yarco napísal:
abakan napísal:pls yarco, repostni tie statistiky
Keby som si pamätal kde ...
A teraz nemám čas to hľadať.
Niektore veci sa oplati opakovat:
http://www.buckeyefirearms.org/alternat ... ping-power
enzox
občasný prispievateľ
Príspevky: 95
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa enzox »

Vsimol som si, ze XDS-ky sa vytratili z ponuky WAR-u. Vseobecne ich na trhu v EU nevidno :(. Co sa deje?
Zvazoval som jednoradovy 9mm a XDS 3.3 bola top.
friendly_payne

Príspevok od používateľa friendly_payne »

taky jsem si toho všimlu že všechny XDS na WAR zmizely. psal jsem jim i mail ale žádná odpověd.

Neví někdo něco bližšího jakt o bude s XDS 3,3 45apc a dostupností?

Někde mi řekli že se čeká na podpis v USA zda se budou do EU vyvážet/dovážet.

Tak snad se brzo dočkáme.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

I.C.E: ak si ten čo si myslím, tak si dostal odpoveď na všetky svoje emaily, z mojich skúsenosti oveľa vyčerpávajúcejšie ako obvykle poskytujú obchody mne, niektoré veci som ti ešte zašiel premerať šublerou. A dostával si tie odpovede aj po tom čo si sa 3-4 krát spýtal tú istú vec, ktorú som ti už 2-3 krát zodpovedal v predchádzajúcom emaili. Na posledný email som ti neodpísal, pretože sám som nevedel ako to bude, bohužiaľ je to tak, že s touto várkou nám zas nami objednané XDSka neprišli a preto ich nevieme dodať. Mrzí ma to, pretože na to čaká viac zákazníkov, ale nevieme s tým nič spraviť.
friendly_payne

Príspevok od používateľa friendly_payne »

Nezbývá než čekat až XDS 45acp bude k dispozici. Je to kousek na který se vyplatí si počkat. Díky za ochotu a pomoc. Popř je šance ji přes někoho legálně dovézt a přihlásit?
friendly_payne

Príspevok od používateľa friendly_payne »

Konečně jsem se dočkal a XDS 3,3 45acp a 9Luger doma. Zatím moc nenastrileno ale spokojenost. Líp a přesněji se mi střílí z 45acp. Zpracování super.
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

kde si ich kupil?
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "