P226 LDC

Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 183
Registered for: 14 years 4 months

P226 LDC

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Tak, súdruhovia so SRN, vzali rozum do hrsti, skrížili Sig, so všetkým, čo vývoj na poli divízie Produkcion dal, za posledné roky a vytvorili P226 LDC.
Sám som zvedavý, nakoľko bude rozšírenie týchto pištolí rýchle, pretože je to cenovo omnoho znesiteľnejšie, ako X Five rada a užívateľsky sa, aspoň na pohľad blížia ku Shadowom, Tanfogliam a Sphinxom.
Verím a dúfam, že nepohnoja kvalitu, aj také šumy už sme zachytili, či pri Sigu, ale aj elitárskom Sphinxe. Možno, že sa vypočuli modlitby strelcov, ktorý chcú za svoje peniaze celoceľovú, kvalitnú, strelecky prepracovanú zbraň, ktorá vydrží, bez fatálnych závad viac, ako 15 000 rán.( Česť zriedkavým výnimkám ).
Ten spúšťový mechanizmus so SRT systémom, v tejto cenovej hladine ma nadchol, ak bude funkčný a účinný.
Tak, skúšajte, kupujte a nezabudnite sa podeliť, so skúsenosťami, aj s ostatnými.

PS Nchystá sa od náhody, nejaká predvádzačka, od Sigov, kde by bolo možno, prevetrať pár rán aj z LDC?
vigorous_proskuriakova

Príspevok od používateľa vigorous_proskuriakova »

Zdravím vás, kolegovia (môj prvý post na tomto fóre),

Sig Sauer p226 LDC vlastním len pár týždňov a vystrelených mám z neho len cca 150 nábojov, ale v porovnaní s ostatými zbraňami, z ktorých som mal to štastie (poväčšine) strielať, musím sa pochváliť - kúpil som dobre.

Výbava tohto upraveného typu p226-tky je skvelá. Od mieridiel cez grip až po spúšť. Dúfam, že aj spoľahlivosť budem môcť hodnotiť pozitívne.

Pomer cena/výkon v značke Sig Sauer je pri tomto modele možno jedna z najlepších, ak nie úplne naj.

Samozrejme, všetko vyššie uvedené je čisto subjektívny názor nováčika :D
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Ešte by si mohol napísať, kde sa predáva a za koľko.
vigorous_proskuriakova

Príspevok od používateľa vigorous_proskuriakova »

Fraňo ju má, pokiaľ viem stále v akcii za 1299.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"