Sig Sauer P365 SAS

dusky
prispievateľ
Príspevky: 161
Registered for: 6 years

Sig Sauer P365 SAS

Príspevok od používateľa dusky »

Trosku zmeny v miereni ;) SAS je skratkou pre Sig Anti Snag, tento je prvy z noveh rady

https://youtu.be/ZejFxSZxQio
Co vy na to?
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Pred pár rokmi som mal tieto mieridlá na G17 a je to otras !!!!!! Na 10 a viac metrov išlo čisto len o náhodu ak som trafil terč , proste nepoužiteľné. Mal som ich raz na strelnici a išli dole zo zbrane...
Používateľov profilový obrázok
Wildshot33
prispievateľ
Príspevky: 273
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Wildshot33 »

Tento model sa nedá k nám dotiahnuť z USA práve kvôli tomu, že obsahujú trítium - čo je v Nemecku zakázané a teda jedine ak by si dal niekto tú námahu a doviezol to priamo z USA a nie cez firmu Sig Sauer Nemecko. Inak podľa mňa sú tie mieridlá tiež o ničom... ide čisto o marketing... Má to zaujímavý zámer, no pokiaľ sa zamyslíme hlbšie - keď dáme dole štandardné mieridlá, tak s tými SAS stratíme možnosť obtiahnuť zbraň o mieridlá (čiže skôr nosiť iba náboj v komore, lebo ruka sa ľahko šmykne po závere v strese - viem o tom svoje...) No a čo sa týka už len samotného využitia tejto šikovnej malej pištoľky - je to čisto sebaobranná zbraň, čiže počíta sa, že bude použitá na vzdialenosti od kontaktnej po nejakých 5-7 metrov (nech preháňam - 10 metrov max) - čiže mieridlá tam hrajú relatívne malú rolu a tam poslúži o veľa lepšie krásna zvýraznená muška a nejaký tmavší cielnik, aby bol kontrast. Toť samozrejme môj názor.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"