Sig P232

Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Mal so plastak, a ten som vymenil za zelezo a pri nom uz aj zostanem.... :!:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Veľmi som svojho času túžil po tejto zbrani! Našťastie som natrafil na diskusie, kde majitelia popisovali svoje nie vždy najpríjemnejšie zážitky s týmto krásavcom. A tak som radšej siahol po viac než o polovicu lacnejšom Makarovovi. Mak je síce o 0,5 cm širší (30,5 Mak oproti 30 mm P232) ale je zrejme spoľahlivejší a príjemnejší v DA režime. Nakoniec to bol dôvod (teda brutálny DA režim), pre ktorý som dal z ruky svoje PPK.

Takže tento Sig u mňa skončil. Ale ocenil by som skúsenosti niektorého z našich členov s týmto kvérom.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

no tak vam teda pekne dakujem, po precitani par for hlavne uzivatelov z USA ktori sa nevyjadrovali moc dobre nielen k spusti ale aj inym veciam na tej zbrani, volne miesto zaplni nieco ine...

EDIT: a ten slivoň, co jsem to chcél od něho kúpiť sa mi aj tak neozvál, kocúr zgrčený :x
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Na www.e-zbrane.sk na inzerat ponuka niekto tohto Siga za 330euri. Inzerat je dost aktualny,takze ti co ste ho chceli,ale novy sa vam zdal drahy,mozete skusit...
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

sak pisem ze ten predavajuci ani obraz ani zvuk
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

...majitel mi neopovedal..... :evil:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Dnes som sa stal novym, stastnym majitelom Sig Saueru P232.

Prve dojmy su vynikajuce!!!

Moj model je len zakladny, pretoze prednostne bude sluzit na nosenie a s tym spojenu ochranu.

Obrázok

Konstrukcia je klasicka. Co mne najviac vyhovuje je jednoduchost a minimum ovladacich prvkov.

Obrázok

Nieridla su tiez klasicke - tri biele bodky. Zamyslam ale bielu bodku muchy prefarbit na cerveno.

Obrázok

Ako som uz spominal, konstrukcia je klasicka, spracovanie - bez komentara - VED JE TO SIG SAUER !!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Obrázok

V ruke sedi proste super, nie ako ine male zbrane. Je to hlavne zasluha pazbiciek, ktore su dobre tvarovane, ale vobec nie siroke.

Obrázok

Zatial nie su ziadne prakticke skusennosti zo strelby, ale to sa coskoro zmeni :wink: :twisted:


PS:Sorry za kvalitu fotografii, boli robene mobilom[/img]
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Miško nikde nevidím slová chvály na Tvojho miláčika ! :cry:
Napíš aj ostatným, aby sme sa vytešili s Tebou. :lol:
Predsa RR medzi pištolami Ťa nenecháva chladným. :lol: :D :lol:
A prístup firmy môžeme len tichúčko závidieť :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Igor, staci sa pozriet do podpisu a uvidis ze nie je o com pisat.... :wink:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Preco nie?
Potencialny majitelia by mozno ocenili info, s akym zakaznickym servisom a pod. sa mozu stretnut.


Btw. je mi trocha luto, ze som sa o tom musel dozvediet per huba/email. :(
Napisat opravnenu kritiku na cokolvek predsa nie je hanba. Je to velakrat ovela uzitocnejsia informacia nez oslavne ody na cokolvek, ktorych je tu na fore neurekom...
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

pre mna to bude hodnotna informacia, kedze o Sigu stale uvazujem
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Nemenovaný kamoš Butvin si kúpil vysnívaného siga. A potom zistil, že súdruhovia v nemecku spravili ch****** zásobníky, kde šlo nabiť do až JEDEN náboj.
Možno z neho vystrieľal cca 50 nábojov. Oznámil to predajcovi, ktorý okamžite konal. Od siga prišla odpoveď typu:
Nazdar Slováci edit zjemnenie,... my v SigSrauer takto robíme pre P232 edit oprava preklepu všetky zásobníky a nevieme čo vám na tom vadí.
Nemenovaný vrátil pištol predajcovi, zobral si edit nemeckú plastovinu / viď jeho podpis / a predajca mu dal zľavu na nákupko, cestu a náboje :oops: :oops: :oops:
...............................................................................................................................................................................................................................................
PS: pokiaľ sa môj opis udalostí na 1OO% nezhoduje s originálom, je to dané odstupom času od udalosti. :wink:
Naposledy upravil/-a Igoca v 18 Aug 2010, 13:32, upravené celkom 1 krát.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

igor, mohol si jemnejsie. zase sa tu budem handrkovat co je lepsie/horsie. mna zaujima konkretna zavada a cim to bolo sposobene.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

tiez som po SiG 232 poskuloval ale som nakoniec rad ze som zvolil rozmerovo prijatelnejsi PPK. po pociatocnych pataliach s ramom a problemami s podavanim a isiel na prebrusenie a zalestenie rampy a hornej hrany komory a odvtedy uz asi 1000 ran zatial slape bez problemov.

keby som chcel nieco vacsie ako PPK ale stale mensie resp. tensie ako g26, tak teraz volim bud makarova alebo walther PP. skor ale makarova vzhaldom na kaliber.

je fakt ze pistolky tohoto klasickeho strihu maju svojsky sarm. dovolim si tvrdit ze v kalibri 7,65br su vsetky pekne. jedneho dna by som chcel mat v zbierke aj stary browning 1900 akym picli arcivojvodu v sarajeve :) a velmi sa mi paci beretta 70 a 1934
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Marek máš pravdu, zjemnil som to, ale je tu dajako ticho, prepáč.
Závada: JEDNORANOVÝ zásobník
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"