Novy Sig Sauer P210

Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Fakticka: Tanfo ma 5 palec.
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

Miro389 napísal:Fakticka: Tanfo ma 5 palec.
mas pravdu Limited HC hlaven 125mm 4,92 palca Gold Custom hlaven 145 mm 5,7 palca

P.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Ako sum tu čítal hore dole nenatrafil som na nikoho kto by vlastnil P210 leg supertarget ./ možno shot má ale neupresnil to / ..Toto sa mi páči viac ako x-six . Ako píšeš o stotožnení sa s pištolou . Najpr som chcel cz75TSorange, ale ešte nemali a len teraz to je na pultoch . tak som zobral cz75ts klasiku a nejak mi to nebolo ono (plastova vodiaca tyčka vratnej pružiny, plastový kohútik , široký cielnik a muška , ... no čo sa dalo vymenil som , jasne dá sa stým dobre strielať ALE nie je to ono."subjektívne ! " ) tak nech to stojí čo chce už som sa rozhodol a vygeneroval € na kúpu. Ako čítam CZ-ty teraz sú a začína to byť spotrebák - a to som čítal od väčších odborníkov a v časákoch.
Možno mám obavy zo spúšte tu píšu fix 4lb. a SAO. ale to by som zhltol . jednoducho mi to celé ako koncept vyhovuje a páči . nechcem nekonečný zásobník, mám menšiu dlaň , nepotrebujem doladovanie spúšte pokiaľ od výroby je OK , tkaže hociako kriticky sa na to pozerám idem dotoho.
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

Hi,
ak si sa už rozhodol, neváhaj a poteš sa dúfam že budeš spokojný .
P.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

schneiderp:
Necituj predchádzajúci príspevok.
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

To yarco.

A to uz preco? Aspon napis dovod ked sa Ti nieco nepaci, mozno mas pravdu . Ale takto ? A este pises tou necitatelnou modrou farbou. Monitor som musel dat na max jas .Takze moja prosba je "nepis modrou" :D

P.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

... pretože tým porušuješ pravidlo č. 9 tohto fóra.
Takto polopate si to potreboval?
Pravidlá fóra ako jeho registrovaný člen samozrejme poznáš, n'est-ce pas?


Kto vie, prečíta, kto nie, šaškuje s monitorom.
Keďže fórum sa dá zobrazovať vo viacerých farebných schémach, čitateľnosť rôznych farieb je rôzna, holt taký je život.
Tip zadarmo - stačí myšou označiť daný text príp. vo Windows zmágnuť Ctrl+A a veselo čítaš invertovaný text.
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

Rozveselil si ma :D . Dakujem za tip. Ked budem pouzivat Windows tak ho urcite pouzijem!

na tuto temu koncim


pekny den
P.

PS. ale sem tam citovat mozem ze ?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

schneiderp
klikni na "užívateľsky panel" potom "nastavenie fóra" nájdi riadok "Môj štýl fóra:" a vyber voľbu "subsilver 2"
Daj vedieť či pomohlo
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

Priatelu , ja nepotrebujem pomoc. Mne staci ze otvorim forum a citam, pripadne reagujem.
Nastavovacky necham na inych. Standard uplne vyhovuje, Prisposob sa ostatnym venuj sa teme fora a to bude uplne stacit.

zdravim
P.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

schneiderp napísal:PS. ale sem tam citovat mozem ze ?
Nie, v rozpore s pravidlami nesmieš.

Ale keby si si tie pravidlá aj prečítal (ale načo, veď ty pomoc nepotrebuješ), zistil by si, že citovanie ako také samozrejme zakázané nie je. Len citovanie bezprostredne predchádzajúceho príspevku.
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

A k teme fora nemas nic ?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Užívateľ schneiderp práve získal týždenný ban na premýšľanie o pravidlách fóra.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Tak som novým majiteľom SIG 210 -6 , ale origo sig. No môj plán bol iný ale nechal som sa presvedcit . Nie som náročný na držanie a spúšťanie. Teda rýchlo ma vie hocičo zaujať. Ale tento rolls roys ma celkomn dostal. Neskutočná presná výroba 0-ova tolerancia, zlicovane na chirurgickú presnosť . Tu vidno každú moju chybu pri streľbe. Keď sa sústredím tak poppery triafam na 100 metrov. Vidím veľký rozdiel aj v nabojoch, teda ešte to.musim si vyladiť na nejaký slušný náboj.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

..skus GECO - je to svajciarsky patron = je predpoklad ze tej P210ne by to mohlo chutit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"