Novy Sig Sauer P210

friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

gabrielm6 napísal:No super odpísali mi . Odpoveď sice nie je pre mna uspokojujúci ale už to že mám kontakt na SIG servis v .DE .
A teraz vážne keby niekto chcel tak by som aj poskytol ...e-mail adresu (alebo za poplatok :) :D )
Nechapem preco tu adresu nehodis priamo do prispevku, eventuelne aj odpoved SS.
Ja som hodil do diskusie (niekde hore) adresu info@sigsauer.de aj som na nu pisal (ohlande reklamacne SS P226 X-six)
Dodnes nemam odpoved aj ked je reklamacia uz vybavena. Ked mas inu adresu tak ju hod do fora! Naco to natahovat... :roll:
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

ale notak ... a čo za moju námahu .... :) Pre vierohodnosť dávam odpoveď:
Dear Gabriel Stromp,

for this gun P210, it is not passible to make this changes you wish.
You can order the gun as it is offered in our catalog.

Best regards

Beata Kubillus

Kundendienst SIG Eckernförde
Phone: +49 4351 471 0
Fax: +49 4351 471 199
eMail: xxxxxxxxx@sigsauer.de

SIG SAUER GmbH & Co. KG
Sauerstrasse 2-6
D-24340 Eckernförde

Sitz: Eckernförde
Amtsgericht Kiel, HRA 7630 KI
Persönlich haftende Gesellschafterin:
SIG SAUER Verwaltungs GmbH, Sitz: Emsdetten
Amtsgericht Steinfurt, HRB 9406
Geschäftsführer: Till Hake (Dipl.-Ing.)
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Je zrejme že chcú zachovať určitú štábnu kultúru a nebudú sa motať do obchodných praktík zástupcov v jednotlivých krajinách EU , W, ... a preto ani nedistribuuju adresu na servis (prípadne na reklamáciu ) . To by som chápal. na druhej starne by ani nestihali všelijaké odpovede na rôzne "fantazirujuce " zákazníky , nech to riešie obch. zástupcovia , preto dostávajú "dealerske" / provizie. Takže pokiaľ budeme slušne sa pýtať tak .... celá adresa je : (dúfam že ma neukameňujú) :) :D a od ostatných mám flašu q.vína

Kundendienst SIG Eckernförde
Phone: +49 4351 471 0
Fax: +49 4351 471 199
eMail: kundendienst@sigsauer.de

SIG SAUER GmbH & Co. KG
Sauerstrasse 2-6
D-24340 Eckernförde

Sitz: Eckernförde
Amtsgericht Kiel, HRA 7630 KI
Persönlich haftende Gesellschafterin:
SIG SAUER Verwaltungs GmbH, Sitz: Emsdetten
Amtsgericht Steinfurt, HRB 9406
Geschäftsführer: Till Hake (Dipl.-Ing.)
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

gabrielm6 napísal:Je zrejme že chcú zachovať určitú štábnu kultúru a nebudú sa motať do obchodných praktík zástupcov v jednotlivých krajinách EU , W, ... a preto ani nedistribuuju adresu na servis (prípadne na reklamáciu ) . To by som chápal. na druhej starne by ani nestihali všelijaké odpovede na rôzne "fantazirujuce " zákazníky , nech to riešie obch. zástupcovia , preto dostávajú "dealerske" / provizie. Takže pokiaľ budeme slušne sa pýtať tak .... celá adresa je : (dúfam že ma neukameňujú) :) :D a od ostatných mám flašu q.vína

Kundendienst SIG Eckernförde
Phone: +49 4351 471 0
Fax: +49 4351 471 199
eMail: kundendienst@sigsauer.de

SIG SAUER GmbH & Co. KG
Sauerstrasse 2-6
D-24340 Eckernförde

Sitz: Eckernförde
Amtsgericht Kiel, HRA 7630 KI
Persönlich haftende Gesellschafterin:
SIG SAUER Verwaltungs GmbH, Sitz: Emsdetten
Amtsgericht Steinfurt, HRB 9406
Geschäftsführer: Till Hake (Dipl.-Ing.)

Zdravim,
len aby sa ten SS repo****sral. Kazda Firma aj ta najrenomovanejsia ma mat a ma na webstranke kompletne kontaktne udaje vcitane email adresy. Ak to nema nie je to seriozna. A argument ze by ich zatazovali zakaznici hlupymy dotazkami je absoluten scestny. Neexsistuje totiz hlupy dotaz len hlupa odpoved. Je jasne ze su vyrobcovia a ich partner
je velkoobchdnik ale firme musi zalezat na kazdom zakaznikovy lebo ten si kupuje ich vyrobky. Velkoobchdnik ich len diluje za 20% marzu k maloobchdnikovi a ten Ti preda uzasnu SS s plus 30% marzou (jasne ze o inom su statne zakazky). Ja si uz od SS nikdy nic nekupim
lebo za cenu ktoru zaplatis, ich vyrobky nie su az take genialne a bezchybne.... Takze zo SS nedostavam orgasmus. Aj ked nepopieram ze dobre su ale dobrych zbrani je more aj od inych vyrobcov...

pekny den
Hundeführer Peter Schneider Dipl.-Ing. :P
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

ROzumiem , aj som myslel že reakcia bude podobná . Ale potom Frano prečo neodpisuje keď som mu jasne zadal otázku . (2x ) aj osobne som tam bol . =asi som nesympatický= 8) , asi sa nemcov spýtam, prečo nemajú eMail adresu na webe.... tak zdar...
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

gabrielm6 napísal:ROzumiem , aj som myslel že reakcia bude podobná . Ale potom Frano prečo neodpisuje keď som mu jasne zadal otázku . (2x ) aj osobne som tam bol . =asi som nesympatický= 8) , asi sa nemcov spýtam, prečo nemajú eMail adresu na webe.... tak zdar...
Na Frana mam tiez svoj nazor. Jeho hlavnou prioritou je tiez "predat". Moja reklamacia u neho lezala mesiac a dva mesiace u SS. Ale to je aj vecou vnutornej struktury a rozdelenie kompetencii fy.Frano ale aj SS. U nas zakaznik
skoro vzdy taha za karts koniec, ak sa nejedna o statnu zakazku, z ktorych fy. Frano zije. A u nemcov mam dojem ze sme este vzdy len "Ostblock" a posielaju sem , moj dojem,
aj veci kategorie "B". Vsak pre nas je to dobre. A teraz nemyslim len SS.

ciao
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Mas dojem ze ku nam na svk sa posiela akozev2trieda ? J som tiez par krat vsimol taketo spravanie . potom pojdem do nemecka a kupim tam Hm co ty na to ? Alebo tu je este celkom blizko v Madarsku je tiez dobra prilezitost. Tak este pockam na odpoved z Budapesti.
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

gabrielm6 napísal:Mas dojem ze ku nam na svk sa posiela akozev2trieda ? J som tiez par krat vsimol taketo spravanie . potom pojdem do nemecka a kupim tam Hm co ty na to ? Alebo tu je este celkom blizko v Madarsku je tiez dobra prilezitost. Tak este pockam na odpoved z Budapesti.

Hi,

vlastne staci Rakusko ak to mas blizsie, len s prebratim zbrane je to tam trocha ine. Aj ked mas nakupne povolenie, obchodnik si overi u rakuskej policie ci si v ich database "cisty" ,trva tak max tri dni, ak ano, preda Ti ju ale do ruky neda, nemas rakusky Waffenpass alebo Waffenschein. Na prepravu treba pouzit specialnu spedicnu firmu a zbran si prevezmes na Slovensku. (ca +- 200 €) To vsetko je vlastna skusenost. Alebo mas niekoho kto ma dobry kontakt na obchodnika a ten Ti moze zbran priviest na hranice....... A zaruka je jeden rok, aspon bola.

P.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Schneiderp, pls ake mas zelezo ? A s cim si mal reklamaciu?
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

gabrielm6 napísal:Schneiderp, pls ake mas zelezo ? A s cim si mal reklamaciu?

Od SS, na mierenku x-six Chyba neovplyvnovala , zatial, jej funkciu. Jednalo sa o poskodenie "ozobane" hrany nabehovej (tej zosikmenej) plochy hlavne kde nabieha naboj zo zasobnika do komory, Aj teraz po oprave u SS pravy a lavy okraj nabehovej plochy nie je uplne "cisty". Na funkciu to nema vplyv, ale zbran tejto kategorie by mala byt 100%.
Technik od SS mi povedal ze to je "len taka chyba krasy" (Schönheitsfehler) . Bez komentara....

zdravim
P
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

schneiderp - po tých vsetkom čo by si ty konkretne vybral na mierenku P210leg supertarge talebo x-six , V 9mm. ? Jednoucho tvoj názor . vdaka .
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

gabrielm6 napísal:schneiderp - po tých vsetkom čo by si ty konkretne vybral na mierenku P210leg supertarge talebo x-six , V 9mm. ? Jednoucho tvoj názor . vdaka .
Rada x-five/six je na mierenku robená . SA,nastavenie spúšťa , žiadna umelá hmota, skrátka kus poriadneho železa. Ale tá cena! Ja by som už SS nekupoval. Mám skúsenosti
s Tanfogliom Limited HC, 6 palcová hlaveň Walter 19 ranový zásobník,presná a stojí polovicu SS alebo CZ 75 Orange
veľmi dobrá a presná zbraň stojí polovicu SS alebo CZ 75 TS tak isto veľmi dobrá celokovová presná zdraň
s 6 palcovou hlavňou a bohatým príslušenstvom v cene a stojí tretinu SS. Keď to zhrniem
tak pomer cena / výkon SS nezodpovedá, samozrejme je to len môj subjektívny
názor. Ale keď je SS Tvoj sen ( bol aj môj) tak na mierenku alebo IPSC zvoliť radu X a pripraviť si ca 3000€.
P.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Schneíderp: takže P210supertarget by si nechal bokom ? (ešet jedna otrav otázka)..
Ja mam cz75ts skoro rok -ale nevedel som prijst na chut , na koreň veci , ... vymenil som už spúšť , buffer, črienky ,... ale nie som s tým spokojný . Preto hľadám železo ktoré neponesie tie chyby ktoré má CZ alebo aspoň ich má menej, nehladiac na €. a minulýrok v marci ešte cz75tsorange ešte nebol na pultoch ...A ako čítam referencie nie som si teraz istý či by to stálo za tú kupy teraz ...(zase píšem , bezohľadu na € ) .
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

gabrielm6 napísal:Schneíderp: takže P210supertarget by si nechal bokom ? (ešet jedna otrav otázka)..
Ja mam cz75ts skoro rok -ale nevedel som prijst na chut , na koreň veci , ... vymenil som už spúšť , buffer, črienky ,... ale nie som s tým spokojný . Preto hľadám železo ktoré neponesie tie chyby ktoré má CZ alebo aspoň ich má menej, nehladiac na €. a minulýrok v marci ešte cz75tsorange ešte nebol na pultoch ...A ako čítam referencie nie som si teraz istý či by to stálo za tú kupy teraz ...(zase píšem , bezohľadu na € ) .
Hi
Viac Ti neviem poradiť, mám skúsenosti len so zbraňami ktoré som Ti popísal.
Reklamoval som len SS X-six. Ale strieľalo sa mi dobre zo všetkých spomenutých.
Hádam by som dal prednosť Tanfogliu Limited HC...,Je to individuálne, najlepšie
je vyskúšať. U Fraňa v Nitre má každoročne SS prezentáciu s možnosťou vyskúšania celej ponuky. Tá nasledujúca bude koncom roka (treba sledovať web stránku Fraňa).
Asi tak
P.

PS. Ináč vôbec neobťažuješ, kľudne sa pýtaj...
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

gabrielm6 napísal:Schneíderp: takže P210supertarget by si nechal bokom ? (ešet jedna otrav otázka)..
Ja mam cz75ts skoro rok -ale nevedel som prijst na chut , na koreň veci , ... vymenil som už spúšť , buffer, črienky ,... ale nie som s tým spokojný . Preto hľadám železo ktoré neponesie tie chyby ktoré má CZ alebo aspoň ich má menej, nehladiac na €. a minulýrok v marci ešte cz75tsorange ešte nebol na pultoch ...A ako čítam referencie nie som si teraz istý či by to stálo za tú kupy teraz ...(zase píšem , bezohľadu na € ) .
A este nieco som zabudol,
je to take nepisane pravidlo, nekupuj si zbran co sa Ti nepaci, aj keby mala parametre akokolvek dobre.
Tazsie sa s nou stotoznis. Znie to srandovne ale funguje to tak......

P.

PS. kolega ma CZ 75 Orange a je nadseny. Ale nechal si upravit spust , bol velmi lahky , pod 1 kg. Ale napr. hlaven ma vypracovanu velmi precize a taky sustrel este namal. Predtym strielal CZ 75 Shadow. Jasne ze to je vyborny strelec.
A to je napokon najdolezitejsi faktor az potom nasleduje zbran.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"