Novy Sig Sauer P210

friendly_northcutt

Novy Sig Sauer P210

Príspevok od používateľa friendly_northcutt »

Co hovorite na novu P210 ?

http://www.sigsauer.de/index.php?id=1024
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Vcera ked som bol v Nitre u Frana, tak sme sa praves p.Franom ml. o nej rozpravali.

Znovu ju Sig Sauer zaviedol do vyroby. Najprv bude dodavana len ako 5".

Bude skladana zo sucastiek ktore ostali este z cias vyroby povodnych P210.

Uz sa tesim ked budu dostupne aj v SR - tato zbran je uz legenda, ktora sa vracia.
friendly_northcutt

Príspevok od používateľa friendly_northcutt »

S Franom som dohodnuty, ze ked ju bude mat zavola a to ma byt uz buduci tyzden, takze uvidim aka bude v reale a hlavne aka bude cena, ak taka aku mi povedal, tak 10ks, ktore pridu sa dlho u neho neohreje... :lol:
Naposledy upravil/-a friendly_northcutt v 25 Mar 2010, 14:23, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Nezabudni nafotit a podat info z prvej ruky!!!! :wink: :lol: :!: :!: :!:
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa Ambor »

Mozem len potvrdit, bol som vcera kupovat u neho 226, a z velkej casti rozpraval iba o prichadzajucich 10ks P210 :D. Zas ale pozor, p.Frano je velky obchodnik a myslim, ze ci je to P210 alebo nieco ine, vie velmi dobre zakaznika zaujat. :)
friendly_northcutt

Príspevok od používateľa friendly_northcutt »

Urcite, p.Frano je dobry obchodnik, len ma jednu chybu a to, ze nema cas sa venovat zakaznikovi v klude, tolko, kolko je potrebne /vacsinou/.
Ja som sa povodne pytal na P226 X-SIX Scandic a hned ma preorientoval na P210, ale to je v poriadku, lebo som sa na nu predtym pytal.
Budem sa opakovat, ale minimalne skoncim u P226 X-FIVE Allround :wink:

Ambor, aku verziu P226 si kupoval ?
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Ani sa necudujem ze moc casu na zakaznikov nema, kedze je na vsetko v obchode sam.

Tie dve predavacky - pardon kvôčky, tak tie su take ze len nasypat zrna na zem nech dobkaju.

Su uplne neschopne....

Vcera normalne jedna nevedela ani nakupko poriadne vypisat a ta druha pozerala ako vorana mys...

Ale naopak na pristup p.Frana sa nemozem stazovat - i ked v ramci casovych moznosti...
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

FRANO FANCLUB...
friendly_northcutt

Príspevok od používateľa friendly_northcutt »

duros-zakladas ? :lol:
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa Ambor »

pame3061: ja som pôvodne šiel s istotou pre SIG, dúfal som že bude mať na pulte/skladom P220, ale dal som sa zlomiť X-FIVE Allroundom v tom champions package. Výber SIGov ma skôr sklamal ako oslnil.
Rovnako sme sa pýtali na X-SIX a rovnako p.Fraňo okamžite zabočil k P210. :)

Čo sa týka času, bol som viac ako pozitívne prekvapený, pretože prišiel som 15min pred záverečnou a bol ochotný sa mi s prestávkami venovať až takmer hodinu po záverečnej a navyše ochotne a promptne medzitým vybavoval aj moje a známeho "iné" požiadavky a otázky na dovoz takého a onakého tovaru.
Plus po kúpe ponaháňal chalanov a umožnil nám si ešte zastrielať na strelnici.

Nečudujem sa mu, veď ten SIG aj niečo stál a verím že marže má slušné.
Čomu sa ale čudujem, je poplatok 3,50 EUR, čo pýtali za nastrelenie zbrane. Pri takých cenách zbraní by som toto očakával ako gesto vďaky a nie si pýtať 3,50 EUR od niekoho čo v obchode nechá viac ako 1700EUR.

Na margo ešte jednej z tých paní, je tam mesiac aj s topánkami a sama to priznala že nie je ešte zbehlá. Takže tomu by som sa nečudoval.

Ospravedlňujem sa za OT, prípadne môj názor presuňte do správnej témy..
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

to Ambor, pame, duros: Pan Frano je velky odbornik na pusky, na pistole nie az tak velmi.
Zalezi na aku stelbu si chcel ten X-six a preco presiel na P 210. Ak sa jednalo o mierenku, OK. Udajne sa s P 210 striela na 100 mt :shock: taka je presnost.
Ostatne mozme cez pm.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Ahoj. Hladam 6" ovu krasavicu .len mam podmienky ktore by som chcel vykonzultovat s vyrobcom-predajcom. Potreboval by som adresu na sig v nemecku (emailovu samo). Rad by som sa dozvedel o rozdieloch medzi P210 (target, supertarget ) a x-six supmach. Poradi mi niekto?
DOPREDU VDAKA.
Gabriel
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Ahoj,

E-mail nieje. Skus tam priamo zavolat a vypytat si ho...
+49 4351 471-0

Alebo fax.....
+49 +49 4351 471-160

Pripadne skus niektorych z dealerov u nas, alebo v CR.


P.S.: Este si zabudol napisat tvoju otazku do tem P226, inzercia/kupim, inzercia/predam, atd...
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Ahoj, jasne , nevsimol som nadpis, hladal som reťazec slova a vypadlo mi . :) . Takže p226 x-six supmatch versus p210 supertarget /v 9mm / technický rozdiel a skusenosti by som sa rád dozvedel . konštrukčné rozdiely napr.: v ráme , prebíjaní (nie rýchle prebíjanie ) uhol pažby , rozdiel v čreve , atď ... a rád by som už objednal s cielnikom ktorý má výrez 2mm, väčšinoi maju okolo 3mm, podla katalogového opisu dodaju s požiadavkami zákazníka . Preto ten e-mail . nejaká skúsenosti s cz75TS 9mm mám , ale rád by som prešiel na "rollsroyce" . tak sa informujem a hladám .......
dopredu vďaka za nové zaujímavé info a linky ...
thx
g.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

P210 a P226-X six su dve uplne rozdielne zbrane s uplne rozdielnym konstrucnym riesenim.

Uz len rozdiel vo vahe je dost podstatny. P210ma jednoradovy zasobnik a v originaly len so spodnym vypustanim. Novsie modely maju uz tlacitko pri luciku. X-Six je modifikovana P226 urcena na sportovu strelbu s dvojradym zasobnikom, celonerezovym ramom a zaverom. Ostatne konstrukcne rozdiely si nastuduj, nakolko je to dost rozsiahla tema.

Pokial mas na P210 mikrometricky cielnik, tak platnicka cielnika na obe zbrane sa da dokupit s roznym prevedenim strbin (sirka, farba).

Detaily ohladne uhla sklonu pazbicky ti nepoviem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"