Sig Sauer Mosquito

inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

lebo prave toto pisali aj na zahranicnych forach, ze mavali zavady, kym nemazali a aj to bol dovod, ze ma to odradilo od tejto zbrane
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Alexej: moje moskyto islo bez problemov potom ako som mu nasiel spravnu municiu. Netreba nic specialne kupovat, v zasade bral v pohode rozne HV, ci uz SB, minimagy a pod. bez olejovania alebo inych uprav. Bol aj celkom presny, na druhej strane to nie je ziaden special na mierenku. Co mi vsak vadilo bol chod spuste, kde ju bolo treba zatlacit takmer az o ram, aby doslo k vystrelu. Este jedna finta - k moskitu su dodavane dve vratne pruziny, aby bolo mozne pouzit strelivo roznej sily. Mna vsak predajca zle informoval, ze v pistoli je nainstalovana slabsia pruzina, s tou vsak zbran standarne naboje takmer vobec neobtahovala. Az po precitani manualu som zistil, ze tam je defaultne silnejsia pruzina urcena pre HV municiu...

Mal som moznost vyskusat na strelnici K22 a z pohladu komfortu strelby a charakteristiky spuste bola neporovnatelne lepsia, presnostou minimalne rovnaka. Ku K22 viac neviem, mal som ju len pozicanu na par ran.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

K22 ti uz budem vediet poskytnut blizsie info. Kludne mi napis aj spravu, ak budes chciet
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Ďakujem všetkým za názory, asi to bude predsa K22. Mosquito ma síce láka ale za ten risk to nestojí a predstava olejovania munície sa mi tiež nepozdáva.
Čo sa týka krátkych zbraní .22, favorit by bol jasný..Ruger SR22, ale zohnať ho z druhej ruky bude asi na dlhé čakanie.
magical_cori

Príspevok od používateľa magical_cori »

Mám dotaz k majitelům Mosquita:

Koupil jsem nový kus a všiml jsem si, že mi závěr zbraně v zadní poloze drhne o kohout.
Brzdí to pohyb závěru při samonabíjení.

Je to normální nebo je to chyba kusu?

P.S. Používám HV + silnější (kratší) pružinu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"